Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jak myślicie (nie mówię że to pierwsze to coś złego ale) ile procent kobiet od cesarki na życzenie robi sobie ją z obawy o siebie, a ile o dziecko? Bo mi się wydaje że to nie ma wiele wspólnego ze starchem o dziecko. One się boją o siebie, by nie bolało

Polecane posty

Gość gość
Przed chwilą, Gość Megii napisał:

Moja siostra ma brzydki bebzol po ciąży, tłuszcz jej się zbiega w stronę blizny po cc. Paskudnie to wygląda, zwłaszcza jak kobieta się roztyje w ciąży, taki gruby pocięty flak .brrrrr

tłusty bebzol to jej najmniejszy problem jeżeli ma taką kochaną siostrę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania
1 minutę temu, Gość Gosc napisał:

 

Wlasnie po cc lezy sie jedna dobe a potem staje na nogi.Siostra meza miala cc w wieku 37 lat i za jakies 3 dni chodzila z wozkiem po ogrodzie, wiem ze zdjecia z data, calkiem zdrowo na nim wygladala.A rana na kroczu ciagnie bardziej, boli przy zalatwianiu, trudno sie poruszac i to w pampersie, mozna miec tez przyjemnosc w postaci sikania i srania pod siebie do konca zycia.Wiem, ze niektorym to nie przeszkadza, ale mnie by przeszkadzalo bardziej niz blizna na brzuchu i nienakarmienie dziecka przez 24 h

Na przykładzie twoim i twojej siostry trudno układać sobie życie. Zapoznaj się jak średnio wygląda rekonwalescencja po operacji, gojenie się powłok brzusznych i macicy po cięciu a jak goi się nacięcie krocza. Może ktoś spaprał twoje nacięcie, bo normalnie tego nie czuć ani podczas nacinania, ani w czasie gojenia się nacięcia. Nie znam przypadków sikania, robienia pod siebie w wyniku nacięcia, gdyby tak się stało, co na pewno jest marginalne, to jest wykonywany niewielki zabieg, nie można być takim pesymistą. Po operacji nie staje się od razu na nogi, a po porodzie owszem. Kiedyś zdarzało się, że chłopki rodziły na polu i potrafiły wracać do pracy. Ciąża, poród to naturalny stan, nie ma co demonizować. Można wybrać cc, ale moim zdaniem niepotrzebna komplikacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania
11 minut temu, Gość Gość napisał:

to że ci przez 5 minut nikt nie odpisał jeszcze nie znaczy że kogoś zmiażdżyłaś 🤣 daj ludziom zjeść kolację zanim ci znowu zaczną tłumaczyć jaka jesteś głupia

Nie wiem o co chodzi? Jesteś przeciwna sn? Twój brzuch, twój wybór, nikt Ci nie zabroni, wszystko jest dla ludzi. Ja nigdy nie zdecydowałabym się na operację bez powodu i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
13 minut temu, Gość gość napisał:

tłusty bebzol to jej najmniejszy problem jeżeli ma taką kochaną siostrę...

U mojej kuzynki też brzuch się zapada do blizny, Siwiec rodziła naturalnie od razu widać różnicę, bo ma ładny brzuch.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania
2 minuty temu, Gość Gosc napisał:

U mojej kuzynki też brzuch się zapada do blizny, Siwiec rodziła naturalnie od razu widać różnicę, bo ma ładny brzuch.

Siwiec pewnie zabrakło kasy na cc, cała jest śliczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość ania napisał:

Siwiec pewnie zabrakło kasy na cc, cała jest śliczna.

no szczególnie teraz jak sobie znowu majstrowała przy twarzy 😆 wcześniej była ładna, teraz przesadziła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania
7 minut temu, Gość Gość napisał:

no szczególnie teraz jak sobie znowu majstrowała przy twarzy 😆 wcześniej była ładna, teraz przesadziła

Mój post zniknął? Pisałam, że Siwiec jest dla mnie śliczna od zawsze. Nie mam nic przeciwko poprawianiu sobie urody. Kobieta powinna podobać się sobie, świat jest różnorodny i w tym jego urok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
37 minut temu, Gość Gosc napisał:

U mojej kuzynki też brzuch się zapada do blizny, Siwiec rodziła naturalnie od razu widać różnicę, bo ma ładny brzuch.

Siwiec ma blizne po cc zobacz są zdjęcia w Internecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

Siwiec ma blizne po cc zobacz są zdjęcia w Internecie

Zresztą specjalnie pokazała bo ludzie myśleli że miała surogatke 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×