Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Annamaria15

Korekcja powiek

Polecane posty

Gość Annamaria15

Witam,  chciałabym zrobić korekcję powiek górnych i dolnych. przyglądam się klinice Kolasiński w Swarzędzu, konkretnie dr Kolendzie. Czy ktoś coś? a może któraś z was miała do czynienia z takim zabiegiem - jednoczesna korekta górnych i dolnych powiek. Wszelkie informacje i sugestie mile widziane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moja siostra miała wykonywaną korektę powiek w SCM estetic w Krakowie u dr Aseńko i efekty są bardziej niż zadowalające 🙂 Okolice oczu są bardzo delikatne, siostra trochę bała się bólu, ale ten zabieg przeszła bezproblemowo 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja miałam wykonywaną blefaroplastykę powiek dolnych i górnych i jestem bardzo zadowolona. Zabieg wykonałam w Gabinecie Chirurgii Plastycznej Marta Raczkowska-Muraszko  w Krakowie. Zabieg przeszedł bez komplikacji, bez późniejszych powikłań. Oczy pięknie, wyraziście się prezentują. Polecam lekarza, który wykonuje zabieg Chirurg plastyczny Marta Raczkowska-Muraszko z Krakowa. Na ich stronie znajdziesz wszystkie infomacje, podam link niżej. O Swarzędzu niestety nic nie słyszałam.

 

raczkowska.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja jak moja poprzedniczka polecam chirurga plastycznego Martę Raczkowską-Muraszko z Krakowa miałam u niej korekcję powiek i jak najbardziej wszystko jest w porządku :)

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wykonywałam korekcję powiek w SCM estetic. Świetna, nowoczesna klinika, specjaliści na najwyższym poziomie, doskonała obsługa klienta i przemiła atmosfera. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×