Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość.

Kobiety puszyste są najlepsze

Polecane posty

Gość Gość.

To prawda.

Są bardzo miłe i bardzo fajnie można z nimi porozmawiać, mam kilka takich koleżanek ale niestety żadna z nich nie może zostać moją dziewczyną ale to prawdą że takie kobiety są najlepsze i bardzo opiekuńcze. Z tego co zauważyłem to gorsze są te które były kiedyś większe i się odchodziły bo stają się potem wredne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolejny stereotyp moim zdaniem. 

I prosze, zamien to słowo "puszyta" na jakies inne. Brzmi ono, tragicznie, puszysty to jest kotek 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Przemek 29 l napisał:

Ja wolę słowo "maciora"

O nie, i w tym momecie sie pogniewamy. Jestes chamski, wiesz 🙄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Przemek 29 l napisał:

Ja nienawidzę grubasek dla mnie to największa wada w wyglądzie kobiety

A to ze nienawidzisz nie znaczy ze masz sie o kims tak wypowiadać skoro sam masz defekty w wyglądzie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, Przemek 29 l napisał:

Czyżbyś należała do tej grupy kobiet?

Nie gniewaj się to taki żart tylko...

Po prostu jest to bardzo nie miłe określenie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość.
17 minut temu, Lili_96 napisał:

Kolejny stereotyp moim zdaniem. 

I prosze, zamien to słowo "puszyta" na jakies inne. Brzmi ono, tragicznie, puszysty to jest kotek 😄


:) no może racja ale nie wiem jak inaczej powiedzieć jednak z tego co zauważyłem to prawda że są bardziej miłe i przyjazne a te inną to tylko zapatrzone w sobie i zachowują się jakby były lepsze od innych

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dwudziestka6;)

Ja się przyznam choć i tak nieoficjalnie że jestem właśnie  taka kobieta. Noszę rozmiar większy od stereotypowego 38, ale całkowicie nie uważam siebie za ósmy cud świata 🙂 zdaje sobie sprawę, że to jak wyglądam może innych zarówno pociągać jak i obrzydzać, ale w każdym człowieku można znaleźć inne cechy które Cię albo przyciągną albo i nie 🙂 najważniejsze w tym wszystkim jest zdrowie, jeśli ktoś się czuje dobrze z tym jak wygląda i nie choruje, bada się to to jest tylko i wyłącznie jego sprawa jak wygląda. Wiem, że w dzisiejszych czasach dostęp do siłowni czy teningow nawet na youtube jest przeogromny, ale nie wszyscy mają na to czas - słabe tłumaczenie powiecie, ale nie wszyscy pracują po 8h dziennie żeby to wszystko ogarnąć. Kończąc, uważam, że wszystko jest dla ludzi, co kto lubi i takie tam, nie mamy prawa się obrażać o to jak ktoś inny wygląda, bądźmy tolerancyjni a zajdziemy bardzo daleko! Pozdrawiam! 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, Gość Gość. napisał:


🙂 no może racja ale nie wiem jak inaczej powiedzieć jednak z tego co zauważyłem to prawda że są bardziej miłe i przyjazne a te inną to tylko zapatrzone w sobie i zachowują się jakby były lepsze od innych

 

To prawda, jednak to zależy juz od charakteru człowieka a nie ile kto ma kg. Ja nie jestem modelką, a bywam ( podobno) złośliwa. 

Jednak milo że są tacy faceci. Grubsze kobiety moze w końcu zobaczą ze nie trzeba sie z tym ukrywać i ze są tacy co lubią krągłości i ze to nie jest nic zlego. Oczywiście jesli nie zagraża to zdrowiu 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
4 minuty temu, Gość Dwudziestka6;) napisał:

Ja się przyznam choć i tak nieoficjalnie że jestem właśnie  taka kobieta. Noszę rozmiar większy od stereotypowego 38, ale całkowicie nie uważam siebie za ósmy cud świata 🙂 zdaje sobie sprawę, że to jak wyglądam może innych zarówno pociągać jak i obrzydzać, ale w każdym człowieku można znaleźć inne cechy które Cię albo przyciągną albo i nie 🙂 najważniejsze w tym wszystkim jest zdrowie, jeśli ktoś się czuje dobrze z tym jak wygląda i nie choruje, bada się to to jest tylko i wyłącznie jego sprawa jak wygląda. Wiem, że w dzisiejszych czasach dostęp do siłowni czy teningow nawet na youtube jest przeogromny, ale nie wszyscy mają na to czas - słabe tłumaczenie powiecie, ale nie wszyscy pracują po 8h dziennie żeby to wszystko ogarnąć. Kończąc, uważam, że wszystko jest dla ludzi, co kto lubi i takie tam, nie mamy prawa się obrażać o to jak ktoś inny wygląda, bądźmy tolerancyjni a zajdziemy bardzo daleko! Pozdrawiam! 🙂

Otyłość sama w sobie jest chorobą, a kiedy dojdą inne choroby na jej podłozu to tylko kwestia czasu. Wygląd pomijam bo kazdy lubi inny typ. Mnie grube nie pociągają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19 minut temu, Przemek 29 l napisał:

Tak masz rację to miał być żart śmieszkowałem sobie tylko

Przepraszam

Tak tak, Ty miły jestes dla mnie. A pozniej i tak walisz chamskimi komentarzami 🙄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jasne, każdemu podoba sie co innego. Ale bądźmy tolerancyjni i KULTURALNI. To ze mi sie ktos nie podoba nie uprawnia mnie do tego żeby go wyśmiewac i wyzywac 🙂

Zgadzam sie z koleżanką wyżej 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dwudziestka6;)
15 minut temu, Gość gość napisał:

Otyłość sama w sobie jest chorobą, a kiedy dojdą inne choroby na jej podłozu to tylko kwestia czasu. Wygląd pomijam bo kazdy lubi inny typ. Mnie grube nie pociągają.

No jasne!! Jak najbardziej 🙂 całkowicie się z tym zgadzam, dlatego też napisałam o kwestiach zdrowotnych, że każdy powinien byc tego świadomy 🙂 do tego też potrzebne są nawet rutynowe badania, zdrowie jest najważniejsze!! 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14 minut temu, Lili_96 napisał:

Jasne, każdemu podoba sie co innego. Ale bądźmy tolerancyjni i KULTURALNI. To ze mi sie ktos nie podoba nie uprawnia mnie do tego żeby go wyśmiewac i wyzywac 🙂

Zgadzam sie z koleżanką wyżej 🙂

Jaki jest twoj wzrost i waga?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Gość gość napisał:

Jaki jest twoj wzrost i waga?

😂 

Na pewno o tym napisze na forum 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Śmiało
1 minutę temu, Lili_96 napisał:

😂 

Na pewno o tym napisze na forum 

O tej godzinie prawie nikogo tu nie ma🤓

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 minutę temu, Lili_96 napisał:

😂 

Na pewno o tym napisze na forum 

No tak, bo to tym info kazdy znajdzie Cię i ....zmusi do odchudzania. 😃

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do czego wam w ogole ta wiedza? 

Spokojnie, sznurówki jeszcze jestem w stanie zawiązać 🙄 co do odchudzania nikt mnie nie zmusi, sama siebie zmusić nie moge zeby ruszyc dupe wiec to nie takie proste 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lubię
1 minutę temu, Lili_96 napisał:

Do czego wam w ogole ta wiedza? 

Spokojnie, sznurówki jeszcze jestem w stanie zawiązać 🙄 co do odchudzania nikt mnie nie zmusi, sama siebie zmusić nie moge zeby ruszyc dupe wiec to nie takie proste 😄

Puszyste😋 a wesz co jest dobre na poprawę formy? Przyjemne z pożytecznym 👉👌

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
5 minut temu, Lili_96 napisał:

Do czego wam w ogole ta wiedza? 

Spokojnie, sznurówki jeszcze jestem w stanie zawiązać 🙄 co do odchudzania nikt mnie nie zmusi, sama siebie zmusić nie moge zeby ruszyc dupe wiec to nie takie proste 😄

Nie załapałas żartu. Juz nie ma tu z kim się powygłupiac. Spadam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Gość gość napisał:

Nie załapałas żartu. Juz nie ma tu z kim się powygłupiac. Spadam.

 Wybacz, o tej porze juz slabo trybie 🙄

👋 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Gość Lubię napisał:

Puszyste😋 a wesz co jest dobre na poprawę formy? Przyjemne z pożytecznym 👉👌

No popatrz, musze chyba wypróbować 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zycie bez sensu
33 minuty temu, Gość Dwudziestka6;) napisał:

No jasne!! Jak najbardziej 🙂 całkowicie się z tym zgadzam, dlatego też napisałam o kwestiach zdrowotnych, że każdy powinien byc tego świadomy 🙂 do tego też potrzebne są nawet rutynowe badania, zdrowie jest najważniejsze!! 🙂

I tak zdechniesz, co za roznica czy wczesniej czy pozniej. W sumie lepiej wczesniej zeby sie nie meczyc na starosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pomijając upodobania indywidualne, estetyka wygladu zależy od jak kto się pasie. Jeśli jest to typowo babskie przybieranie, to znaczy rośnie du.pa i cycki, to jeszcze spoko. Gorzej gdy ktoś ma wielki bebzon, mały tyłek i jeszcze otyle ryło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość L o q

Bzdury jakieś. 

Kobieta plaska jak deska z tzyzkami jak ziarenko grochu, z plaską dupą, z wystającą szczęką, zebrami  na wierzchu czy kością  ogonową to zdrowe?? Bzykanie takiej to żadna przyjemność a i wychudzona habeta nie jest kobietą. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Przemek 29 l napisał:

Ty złośliwa? Nie wierzę...

Grunt to zachować pozory 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Gość L o q napisał:

Bzdury jakieś. 

Kobieta plaska jak deska z tzyzkami jak ziarenko grochu, z plaską dupą, z wystającą szczęką, zebrami  na wierzchu czy kością  ogonową to zdrowe?? Bzykanie takiej to żadna przyjemność a i wychudzona habeta nie jest kobietą. 

Może na początek ustalmy że każdy człowiek bez fujary między nogami to kobieta, ok? 

Nie wazne czy gruba, czy chuda. Kazda z nas jest w 100% kobietą a to że dla jednego wystające kości są be a dla drugiego zakryte kości są ble, to nas nie czyni to mniej kobiecymi. To tylko wasze preferencje 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bicku
8 godzin temu, Lili_96 napisał:

Do czego wam w ogole ta wiedza? 

Spokojnie, sznurówki jeszcze jestem w stanie zawiązać 🙄 co do odchudzania nikt mnie nie zmusi, sama siebie zmusić nie moge zeby ruszyc dupe wiec to nie takie proste 😄

Hej. Czy od zawsze masz nadprogramowe kilogramy? Czy to nadwaga czy otyłość?  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
23 minuty temu, Gość Bicku napisał:

Hej. Czy od zawsze masz nadprogramowe kilogramy? Czy to nadwaga czy otyłość?  

Ej ale ja nigdzie nie napisałam ze mam nadwage albo otyłość 😞 to byla tylko glupia odpowiedz do glupiej zaczepki 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
26 minut temu, Gość Bicku napisał:

Hej. Czy od zawsze masz nadprogramowe kilogramy? Czy to nadwaga czy otyłość?  

Ja mam od siłowni, podobnie jak Ty😏

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bicku
Przed chwilą, Lili_96 napisał:

Ej ale ja nigdzie nie napisałam ze mam nadwage albo otyłość 😞 to byla tylko glupia odpowiedz do glupiej zaczepki 

Spoko! 🙂Parę kilo więcej dobrze rozłożone może być nawet sexy, aczkolwiek chorobliwa otyłość 20 kilo i więcej to już tylko największych fetyszystów pociąga.  😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×