Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gosc

OK, niech bedzie iz 25 latki nie chca sie wiazac z 40 latkami, ale dlaczego nie chca sie zaprzyjaznic?

Polecane posty

Gość gość
 

a o czym rozmawia dziewczyna Leonardo di Caprio z nim?

ona ma bodajze 22 lata, on 44

 

no bo nie powiesz mi, ze tylko uprawiaja seks, na pewno rozmawiaja, podrozuja, chodza na imprezy razem itp

myslisz ze podczas tego czasu rozmawiaja tylko o chorobach? 😂

Wyglądasz jak Leonardo? Masz jego majątek? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anty Bazyl
 

a o czym rozmawia dziewczyna Leonardo di Caprio z nim?

ona ma bodajze 22 lata, on 44

 

no bo nie powiesz mi, ze tylko uprawiaja seks, na pewno rozmawiaja, podrozuja, chodza na imprezy razem itp

myslisz ze podczas tego czasu rozmawiaja tylko o chorobach? 😂

Leonardo di caprio sie znalazł 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂

A tak zupełnie na poważne to w wolnych chwilach podróżują na Malediwy, korzystają z uroków wystawnego życia, jeżdżącym razem do spa itp. Czyli cos na co ciebie nie stać. 

Nie karmcie juz trolla. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
 

starszych panow? blagam, powiedz, ze zartujesz uzywajac takiego slownictwa

ide ulica w tshircie z nadrukiem i w krotkich spodniach i czuje sie tez jak 23 latek 😎

Ale nie wyglądasz. Wyglądasz jak starszy facet w infantylnym t-shircie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
 

Wyglądasz jak Leonardo? Masz jego majątek? 

a no tak, zapomnialem, wyglad i kasa

i wtedy od razu znajduja sie tematy do rozmowy i ktos juz nie jest "dziadkiem" czy "tatusiem"

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Leo jest prawdopodobnie gejem i te modelki, to przykrywki. Zresztą nie porównuj się do bogatego charyzmatycznego interesującego zapewne mężczyzny z obyciem i nieograniczonymi zasobami. Wiek zresztą nie jest Twoim głównym problemem, jesteś po prostu dziwaczny, gdyby ktoś taki się mną zainteresował i zaoferował wspólne karmienie mew i pogoń za swą zmarnowaną młodością, to zaczęłabym się nerwowo rozglądać za policją i szukać gazu w torebce. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

bo to oczywiste że taki 40 latek będzie tylko wypatrywał okazji żeby ją wy.ru.ch.a.ć!!! Bo taka jest prawda, tacy jesteście i nauczone doświadczeniem mądre dziewczyny już dmuchają na zimne i unikają starych zboczonych c.h.u.j.ó.w jak ognia!!!

Dokładnie. Takie dziewczyny doskonale wiedzą, że chłop nie zaczyna pogawędek z młodymi kobietami bez powodu. Zresztą żaden facet nie rozmawia z płcią przeciwną dla samej rozmowy, zawsze ma w tym jakiś ukryty cel, dlatego jak dziewczyna wyczuje, że chłop na nią leci, to po prostu zachowuje dystans bo to nic przyjemnego użerać się z niechcianymi adoratorami 🙂 Tak jak mówisz - mężczyzna może udawać przyjaciela, który rzekomo niczego więcej nie oczekuje, ale w sprzyjających warunkach (np. po alkoholu) i tak by się zaczął dobierać i próbował coś zdzialać. Lepiej sobie oszczędzić takich nieprzyjemności 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
 

Leo jest prawdopodobnie gejem i te modelki, to przykrywki. Zresztą nie porównuj się do bogatego charyzmatycznego interesującego zapewne mężczyzny z obyciem i nieograniczonymi zasobami. Wiek zresztą nie jest Twoim głównym problemem, jesteś po prostu dziwaczny, gdyby ktoś taki się mną zainteresował i zaoferował wspólne karmienie mew i pogoń za swą zmarnowaną młodością, to zaczęłabym się nerwowo rozglądać za policją i szukać gazu w torebce. 

Zwłaszcza tę pogoń za zmarnowaną młodością 😛   

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bicku
 

Dokładnie. Takie dziewczyny doskonale wiedzą, że chłop nie zaczyna pogawędek z młodymi kobietami bez powodu. Zresztą żaden facet nie rozmawia z płcią przeciwną dla samej rozmowy, zawsze ma w tym jakiś ukryty cel, dlatego jak dziewczyna wyczuje, że chłop na nią leci, to po prostu zachowuje dystans bo to nic przyjemnego użerać się z niechcianymi adoratorami 🙂 Tak jak mówisz - mężczyzna może udawać przyjaciela, który rzekomo niczego więcej nie oczekuje, ale w sprzyjających warunkach (np. po alkoholu) i tak by się zaczął dobierać i próbował coś zdzialać. Lepiej sobie oszczędzić takich nieprzyjemności 🙂

Nie martw się noxa nawet w stanie nietrzeźwości nikt się nie będzie do ciebie dobierał,  to Już prędzej do faceta Niż do ciebie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
 

Z Ojcem? jak masz 25 lat, to twoj ojciec pewnie 52.

a 52 i 40 to b. duza roznica 🙂

 

 

Niekoniecznie ja mam 48 lat, mąż 49 ,córka 26. Jakby mi taki 40 latek do córki startował,to by dostał kopa w t....k

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Nie martw się noxa nawet w stanie nietrzeźwości nikt się nie będzie do ciebie dobierał,  to Już prędzej do faceta Niż do ciebie 

No to musisz mieć się na baczności 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bicku
 

No to musisz mieć się na baczności 🙂

Widzisz poczwaro,  facet wygląda lepiej od ciebie. Taka jesteś okropna że nawet ci wagina nie pomoże szreku.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jabłeczna
 

starszych panow? blagam, powiedz, ze zartujesz uzywajac takiego slownictwa

ide ulica w tshircie z nadrukiem i w krotkich spodniach i czuje sie tez jak 23 latek 😎

ale to że się czujesz nie znaczy,że wyglądasz,wręcz to wyglada maega żałosnie...więc tak...dla takiej mlodziutkiej 40 latek jest starszym panem im szybciej się z tym pogodzisz tym łatwiej ci będzie żyć. Świat jest okrutny,ale i wy nie gracie fair,sam chcesz młodej a więc i atrakcyjnej,a one co na tym skorzystają? Nic. Od przyjaźni mają rówieśników

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
 

Niekoniecznie ja mam 48 lat, mąż 49 ,córka 26. Jakby mi taki 40 latek do córki startował,to by dostał kopa w t....k

Ja bym również kopnęła takiego w dupę. Stary dziadyga po 40 i młodej chce życie zmarnować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jabłeczna
 

a o czym rozmawia dziewczyna Leonardo di Caprio z nim?

ona ma bodajze 22 lata, on 44

 

no bo nie powiesz mi, ze tylko uprawiaja seks, na pewno rozmawiaja, podrozuja, chodza na imprezy razem itp

myslisz ze podczas tego czasu rozmawiaja tylko o chorobach? 😂

ale ona jest ładna i jest kimś,on tez jest kimś bo aktorem i w dodatku w uj bogaty. 

No chyba nie powiesz mi że on poleciał na młodą za charakter bo poleciał za młodą bo młoda i wygląd mlody,fajny a ona poleciała z miłości do wnętrza? Bo poleciała za tym że bogaty i sławny....jestes stary a głupi,z kim się porównujesz? Nie stać cię na taką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Widzisz poczwaro,  facet wygląda lepiej od ciebie. Taka jesteś okropna że nawet ci wagina nie pomoże szreku.  

Mam nadzieję, że po tych obelgach polepszył Ci się humor. Jesteś dziś wyjątkowo podrażniony 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bicku
 

Mam nadzieję, że po tych obelgach polepszył Ci się humor. Jesteś dziś wyjątkowo podrażniony 🙂

Napisze Ci to tylko raz Mizoxelio - to nie jest tak że Ty kogokolwiek odrzucasz - prawda jest taka że absolutnie nikt na calutkim świecie cie nie chce tknac nawet kijem- żaden facet, kobieta, zwierzę,  drzewo itd absolutnie nikt i nic.  Nawet wibratory wysiadają jak tylko je włożysz na centymetr.  ogórki kisną błyskawicznie.  Banany rozpadają się w ręku. 

Z tego też powodu cierpisz na poważny Syndrom NIEDOPCHANIA. Jak to często ze starymi pannami bywa. Tutaj nawet koty nie pomogą.Twój cynizm,  nienawiść,negatywne emocje skumulowane razem z paskudnym wyglądem powodują, że 100% hetero faceci autentycznie nabierają pociągu do innych facetów patrząc na to coś zwane mizo.  

Moja porada?  Zrób jeden dobry uczynek i wróć do swojej chatki z kurzą nóżką na lysej górze,  dołącz do innych wiedźm.  Wśród swoich będziesz szczęśliwa, a i normalny świat będzie lepszy bez twoich wydzielin i ekskrementów wydalanych na forum kafeteria. Bez odbioru. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bicku
 

Mam nadzieję, że po tych obelgach polepszył Ci się humor. Jesteś dziś wyjątkowo podrażniony 🙂

Napisze Ci to tylko raz Mizoxelio - to nie jest tak że Ty kogokolwiek odrzucasz - prawda jest taka że absolutnie nikt na calutkim świecie cie nie chce tknac nawet kijem- żaden facet, kobieta, zwierzę,  drzewo itd absolutnie nikt i nic.  Nawet wibratory wysiadają jak tylko je włożysz na centymetr.  ogórki kisną błyskawicznie.  Banany rozpadają się w ręku. 

Z tego też powodu cierpisz na poważny Syndrom NIEDOPCHANIA. Jak to często ze starymi pannami bywa. Tutaj nawet koty nie pomogą.Twój cynizm,  nienawiść,negatywne emocje skumulowane razem z paskudnym wyglądem powodują, że 100% hetero faceci autentycznie nabierają pociągu do innych facetów patrząc na to coś zwane mizo.  

Moja porada?  Zrób jeden dobry uczynek i wróć do swojej chatki z kurzą nóżką na lysej górze,  dołącz do innych wiedźm.  Wśród swoich będziesz szczęśliwa, a i normalny świat będzie lepszy bez twoich wydzielin i ekskrementów wydalanych na forum kafeteria. Bez odbioru. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
 

Ja bym również kopnęła takiego w dupę. Stary dziadyga po 40 i młodej chce życie zmarnować.

Gdyby do mojej córki 23 letniej dobierał się jakiś facet po 40 to bym go pogoniła, dziada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Napisze Ci to tylko raz Mizoxelio - to nie jest tak że Ty kogokolwiek odrzucasz - prawda jest taka że absolutnie nikt na calutkim świecie cie nie chce tknac nawet kijem- żaden facet, kobieta, zwierzę,  drzewo itd absolutnie nikt i nic.  Nawet wibratory wysiadają jak tylko je włożysz na centymetr.  ogórki kisną błyskawicznie.  Banany rozpadają się w ręku. 

Z tego też powodu cierpisz na poważny Syndrom NIEDOPCHANIA. Jak to często ze starymi pannami bywa. Tutaj nawet koty nie pomogą.Twój cynizm,  nienawiść,negatywne emocje skumulowane razem z paskudnym wyglądem powodują, że 100% hetero faceci autentycznie nabierają pociągu do innych facetów patrząc na to coś zwane mizo.  

Moja porada?  Zrób jeden dobry uczynek i wróć do swojej chatki z kurzą nóżką na lysej górze,  dołącz do innych wiedźm.  Wśród swoich będziesz szczęśliwa, a i normalny świat będzie lepszy bez twoich wydzielin i ekskrementów wydalanych na forum kafeteria. Bez odbioru. 

Widzę, że znasz moje życie lepiej ode mnie... Jak ktoś będzie chciał napisać moją biografię, to dam mu na Ciebie namiary. Wtedy dopiero będziesz mógł się wykazać - myślę, że stać Cię na więcej 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vvv
 

Zresztą żaden facet nie rozmawia z płcią przeciwną dla samej rozmowy

Bzdura.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
 

a o czym rozmawia dziewczyna Leonardo di Caprio z nim?

ona ma bodajze 22 lata, on 44

 

no bo nie powiesz mi, ze tylko uprawiaja seks, na pewno rozmawiaja, podrozuja, chodza na imprezy razem itp

myslisz ze podczas tego czasu rozmawiaja tylko o chorobach? 😂

No właśnie raczej z dziećmi nie ma o czym rozmawiać dlatego tak często je zmienia,a slawa sprawia że może,to se korzysta.Normalny facet ok 40 nie ma wspólnych tematów z 20-latkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
 

a o czym rozmawia dziewczyna Leonardo di Caprio z nim?

ona ma bodajze 22 lata, on 44

 

no bo nie powiesz mi, ze tylko uprawiaja seks, na pewno rozmawiaja, podrozuja, chodza na imprezy razem itp

myslisz ze podczas tego czasu rozmawiaja tylko o chorobach? 😂

No właśnie raczej z dziećmi nie ma o czym rozmawiać dlatego tak często je zmienia,a slawa sprawia że może,to se korzysta.Normalny facet ok 40 nie ma wspólnych tematów z 20-latkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
 

a o czym rozmawia dziewczyna Leonardo di Caprio z nim?

ona ma bodajze 22 lata, on 44

 

no bo nie powiesz mi, ze tylko uprawiaja seks, na pewno rozmawiaja, podrozuja, chodza na imprezy razem itp

myslisz ze podczas tego czasu rozmawiaja tylko o chorobach? 😂

No właśnie raczej z dziećmi nie ma o czym rozmawiać dlatego tak często je zmienia,a slawa sprawia że może,to se korzysta.Normalny facet ok 40 nie ma wspólnych tematów z 20-latkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
 

a o czym rozmawia dziewczyna Leonardo di Caprio z nim?

ona ma bodajze 22 lata, on 44

 

no bo nie powiesz mi, ze tylko uprawiaja seks, na pewno rozmawiaja, podrozuja, chodza na imprezy razem itp

myslisz ze podczas tego czasu rozmawiaja tylko o chorobach? 😂

No właśnie raczej z dziećmi nie ma o czym rozmawiać dlatego tak często je zmienia,a slawa sprawia że może,to se korzysta.Normalny facet ok 40 nie ma wspólnych tematów z 20-latkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
 

chodzic razem do kina, na zakupy, rozmawiac o zyciu?

chyba czasem lepiej miec spojrzenie kogos starszego na niektore sprawy zyciowe, a nie o wszystkim chce sie rozmawiac z mama

Po to ma się rodziców a nie starszych obcych panów..zboki nic więcej i a w głowie musi mieć strasznie mało skoro z dwudziestolatkami ma tyleeee tematów do rozmów.A w ogóle znajomi takiego pana nadal utrzymują z nim kontakty czy mają za błazna i śmieją się za plecami?? Smieszne pajace 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O ludzie ale macie problem. Autorze, nie mozesz znaleźć sobie takiej co ma 30 lat? Od razu to lepiej wygląda a 10 lat roznicy to nie tak dużo. 

A tak ogolnie, po przestudiowaniu wszystkich komentarzy, nie generalizujcie tak że kobiety 20+ szukają tylko rowiesnikow 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Przyjaźnij się z osobami w podobnym wieku. Autorze nie rób z siebie pośmiewiska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Pewnie jakaś tępa 20-letnia dzida się znajdzie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
 

Pewnie jakaś tępa 20-letnia dzida się znajdzie 

20 latka z 40 latkiem to tylko za pieniądze. Normalny związek to 40 latek szuka z 30+, autorze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×