Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gosc

Ludzie..nie jest wam wstyd,ze ogladacie por/no ?

Polecane posty

Gość gosc
 

Znowu ta wulgarna agresywna wieśniara szczeka.

Ktora i tak reprezentuje wyzszy poziom niz ty odpadzie 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
 

Spadaj tłuku.

Idz na dziffki.Odstresujesz sie 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jabłeczna
 

Znowu ta wulgarna agresywna wieśniara szczeka.

szczekać to ty szczekać,jak tacy bazyle nie rozumieja i pie/prza jak im sie podoba w dodatku skrzywiacie obraz prawdziwych mezczyzn to trzeba  nawet wulgarniej sie wypowiadac. Bo meska solidarnosc jajek bedzie sie wspierac jesli facet pisze na temat ze bedac w zwiazku ma miec zezwolenie na chdozenie na divy i w dodatku zarazajac pozniej paernerke syfem,ale niech tak napisze kobieta. No to ku..a....to ja na stosie spalicie. Jestescie hipokrytami. Zal mi tylko tych naprawde prawdziwych mezczyzn ,nie karykatur,ze przez takich cwe..i jak wy oni cierpia bo kobiety maja przez was wypaczony obraz mezczyzny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Myślisz, że tym przykryjesz wieści o Onkosferze? O rany, ale cię poruszyło, trzeba teraz bluzgami przykryć niewygodne. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
 

Ktora i tak reprezentuje wyzszy poziom niz ty odpadzie 😘

Tak sobie tłumacz tłuku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
 

Idz na dziffki.Odstresujesz sie 🙂

A ile bierzesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spadaj wreszcie
 

A ile bierzesz?

Pomyliles mnie ze swoja stara odpadzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spadaj wreszcie
 

A ile bierzesz?

Pomyliles mnie ze swoja stara odpadzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spadaj wreszcie
 

A ile bierzesz?

Pomyliles mnie ze swoja stara odpadzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
 

Pomyliles mnie ze swoja stara odpadzie 🙂

Dobra dobra, przyznaj się lepiej jaka jest twoja stawka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
 

Dobra dobra, przyznaj się lepiej jaka jest twoja stawka.

Gdybym byla dziffka (ale to ponizej mojego poziomu) to i tak nie byloby cie stac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Nie oglądam. Jak ktos potrzebuje szkoleń, jak wsadzić, to ogląda. Ale później to nudne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
 

Gdybym byla dziffka (ale to ponizej mojego poziomu) to i tak nie byloby cie stac.

To ile lala bierzesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Ty jesteś ten stary cap, który lata w damskich majtach po forum i  się podnieca tym, że zrobił innych w ch*ja. Czy na tym forum tylko ty jesteś b*Cu? Nie ma innych normalnych? Jak fiut  uschnięty to się s*aniem jarasz, bo s*a ć jeszcze możesz? Ile sk****synie masz tych profili? jak można,   tak marnować życie w wirtualu i samemu stworzyć sobie więzienie. To musi być choroba, nie inaczej! Porażające! 

Nie umiesz czytać ze zrozumieniem, ironii nie rozpoznasz nawet jesli Cię pier.dolnie prosto w łeb, zero poczucia humoru. Tak, pouczaj innych jacy są zdegenerowani, poczuj się dzięki temu lepiej. Myśl sobie, że jestem starym capem, którego podnieca sr.anie. Jeśli takie myślenie pozwala poczuć Ci się lepiej, to ja nie mam przeciwko temu. Dla mnie rozmówcą nie jesteś żadnym, ani tym bardziej równym oponentem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
 

Nie umiesz czytać ze zrozumieniem, ironii nie rozpoznasz nawet jesli Cię pier.dolnie prosto w łeb, zero poczucia humoru. Tak, pouczaj innych jacy są zdegenerowani, poczuj się dzięki temu lepiej. Myśl sobie, że jestem starym capem, którego podnieca sr.anie. Jeśli takie myślenie pozwala poczuć Ci się lepiej, to ja nie mam przeciwko temu. Dla mnie rozmówcą nie jesteś żadnym, ani tym bardziej równym oponentem.

No pewnie ,do twojego poziomu nigdy nie dorówna, bo się przecież schylać nie bedzie.Ironia piszesz,że to była? Przeczytaj swoje wypociny od początku do teraz,a zrozumiesz o co mi chodzi. Nie pisz na podwójnym gazie,nie będziesz miał wpadki.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no mój mąż ogląda czasem, tam są zazwyczaj jakieś smutne związane zapłakane kobitki, to mu to wyłączam, po co się dobijać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
 

no mój mąż ogląda czasem, tam są zazwyczaj jakieś smutne związane zapłakane kobitki, to mu to wyłączam, po co się dobijać.

Nie, nie ma tam żadnych smutnych zapłakanych kobitek, tylko jęczące z rozkoszy. Pomyliło ci się z jakimiś tureckimi głupkowatymi serialami 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna98
 

no mój mąż ogląda czasem, tam są zazwyczaj jakieś smutne związane zapłakane kobitki, to mu to wyłączam, po co się dobijać.

trzeba było brać Argena, on nie ogląda takich rzeczy 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×