Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Werkaa

Dzieciaki Cudaki Monia w kolejnej ciąży

Polecane posty

Gość gość
 

7.II - imieniny:

W dniu dzisiejszym imieniny obchodzą: Egidia, Eugenia, Idzi, Jakub, Mojżesz, Partenia, Parteniusz, Romeusz, Romeo, Romuald, Ryszard, Teodor, Wilhelm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Jakala

Im im im im imie imie imeniny: Eg Eg Eg Egida

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
 

Czy jeżeli ktoś ma dwójkę zdrowych dzieci? Istnieje możliwość że 3 urodzi się z ZD? 

Oczywiście. Im bliżej 40, tym większe prawdopodobieństwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Dajcie już spokój tej rodzinie.

Co Was tak boli? Że są szczęśliwi? Że ich stać? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Dajcie już spokój tej rodzinie.

Co Was tak boli? Że są szczęśliwi? Że ich stać? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gościówa

A wie ktoś kim jest ta "francuska opiekunka" Malina? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

9.II - imieniny: Gorsława, Gorzysława i Sulisławy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jutka

O co chodzi z tymi imieninami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PaUla

...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hd377eeu
 

A wie ktoś kim jest ta "francuska opiekunka" Malina? 

Malina to siostrzenicy Moniki chyba 

 

poprzedni temat został usunięty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laurka

Oj tak, Monika jest piękną kobietą, a figura po ciąży idealna. No zazdroszczę, co tu będę dużo mówić, u mnie sadło zostało 😉 podejrzewam, że mogłaby rodzic i 10 razy i by nie miala nawet jednego rozstępu, takiej to dobrze 😉 dobre geny, co zrobić 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
 

Malina to siostrzenicy Moniki chyba 

 

poprzedni temat został usunięty?

Tak, moim zdaniem nie powinien był w ogóle powstawać, ten również. Czy z racji tego że ma konto na Instagramie i pokazuje dzieci rościcie sobie prawo do komentowania jej życia i wyrażenia swojego zdania na temat tego ile dzieci powinno posiadać? To jest ich sprawa, ich ciąża, ich dzieci i ich życie. 

Po co wałkować temat czy to była wpadka, dlaczego nie robi badań prenatalnych, czy planuje kolejne dzieci? Czy Wam ktoś zagląda do sypialni? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
 

Tak, moim zdaniem nie powinien był w ogóle powstawać, ten również. Czy z racji tego że ma konto na Instagramie i pokazuje dzieci rościcie sobie prawo do komentowania jej życia i wyrażenia swojego zdania na temat tego ile dzieci powinno posiadać? To jest ich sprawa, ich ciąża, ich dzieci i ich życie. 

Po co wałkować temat czy to była wpadka, dlaczego nie robi badań prenatalnych, czy planuje kolejne dzieci? Czy Wam ktoś zagląda do sypialni? 

No już bez przesady, ona sama wpuszcza ludzi do swojej sypialni. Oczywiście tamten wątek powinien zostać usunięty, bo dzieci nie można wyzywać, ale Monika sama dała ludziom prawo do komentowania swoich decyzji, więc niech teraz nie narzeka. Jeżeli nie chce tego zamieszania wokół siebie to sprawa jest prosta - zniknąć z mediów społecznościowych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

10.II - imieniny: Tomiła i Tomisława

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Przepraszam

10.II - imieniny: Tomiła i Tomisławy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
 

10.II - imieniny:

W dniu dzisiejszym imieniny obchodzą: Apollo, Apollon, Elwir, Elwira, Hiacynt, Jacek, Jacenty, Michał, Scholastyka, Sotera, Trojan, Wilhelm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Ja bym poczekala z kolejna ciaza- to troche za duzo dzieci w takim wieku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
 

W dniu dzisiejszym imieniny obchodzą: Apollo, Apollon, Elwir, Elwira, Hiacynt, Jacek, Jacenty, Michał, Scholastyka, Sotera, Trojan, Wilhelm

Wszystkiego najlepszego solenizantom 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
 

No już bez przesady, ona sama wpuszcza ludzi do swojej sypialni. Oczywiście tamten wątek powinien zostać usunięty, bo dzieci nie można wyzywać, ale Monika sama dała ludziom prawo do komentowania swoich decyzji, więc niech teraz nie narzeka. Jeżeli nie chce tego zamieszania wokół siebie to sprawa jest prosta - zniknąć z mediów społecznościowych

Wpuszcza do swojej sypialni bo ogłosiła że jest w ciąży? 😂 a więc każda kobieta w ciąży migająca mnie na ulicy powinna być przygotowana że za to miej pytanie które to już dziecko z kolei i czy aby na pewno nie leci na 500 Plus, no przecież pokazuje swój brzuch 😂😂😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

No już bez przesady, ona sama wpuszcza ludzi do swojej sypialni. Oczywiście tamten wątek powinien zostać usunięty, bo dzieci nie można wyzywać, ale Monika sama dała ludziom prawo do komentowania swoich decyzji, więc niech teraz nie narzeka. Jeżeli nie chce tego zamieszania wokół siebie to sprawa jest prosta - zniknąć z mediów społecznościowych

Miedzy komentowaniem a hejtowaniem/obrazaniem jest ogromna różnica .  Dobrze , ze Kafe wprowadzilo "logowanie"  szybko hejterki znalazły swoje miejsce . 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja bym zwariowala gdyBYM miala takie absorbujace dziecko jak Heniek.... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

ja bym zwariowala gdyBYM miala takie absorbujace dziecko jak Heniek.... 

Ja ją z jednej strony podziwiam, a z drugiej uważam, że jest nieodpowiedzialna. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja podziwiam bardzo...szacunek . osobiscie bym sie nie zdecydowala na takie kroki, ale kazdy odpowiada za swoje decyzje

mnie by taki jeden Heniek wykonczyl psychicznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja wciąż walczę, obecnie kontroluje dni płodne w domu komputerem owulacyjnym który sprawdza moje lh, do lekarz ciężko iść 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobrze żyje ma 4 dzieci reklamuje już chyba wszystko co popadnie,,jej konto na insta to taki blog reklamowy,i tak ją podziwiam bo ja na jej miejscu bym wymiękla ....już jakiś czas nie oglądam bo tylko ciuszki ,opaski zabawki kremy itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nudy dzień jak codzień, rano piją soki, potem się bawią, następnie drzemka, kolejny rosół, setki reklam. Ja już nie obserwuje. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2020 o 00:36, Gość Laurka napisał:

Oj tak, Monika jest piękną kobietą, a figura po ciąży idealna. No zazdroszczę, co tu będę dużo mówić, u mnie sadło zostało 😉 podejrzewam, że mogłaby rodzic i 10 razy i by nie miala nawet jednego rozstępu, takiej to dobrze 😉 dobre geny, co zrobić 😄

No bez przesady gdzie piękność? Figura rzeczywiście jest co pozazdrościć po 3 ciążach no prócz małego biustu bo tego nie zazdroszczę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×