Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Anka

Jestem w ciąży, czy mam szanse na lepsze mieszkanie komunalne

Polecane posty

Gość Gość
 

Autorko, a słyszałaś o nowej pomocy ?

Nazywa się PRACA +, dopytaj w MOPSIE

Niech koniecznie zapyta też o KARTĘ MADKI POLKI. Dają wtedy za darmo mnóstwo artykułów niezbędnych do życia, z których najważniejsze to prezerwatywy 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Juuu

Można poprosić o dofinansowanie nfz do spirali, poważnie o tym pomyśl po porodzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość :) :) :)
 

Autorko, a słyszałaś o nowej pomocy ?

Nazywa się PRACA +, dopytaj w MOPSIE

😄😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lady Janey
 

Można poprosić o dofinansowanie nfz do spirali, poważnie o tym pomyśl po porodzie.

Takiej jak autorka to by się przydało nieodwracalne usunięcie narządów płciowych wraz z zaszyciem cipy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość :) :) :)
 

Niech koniecznie zapyta też o KARTĘ MADKI POLKI. Dają wtedy za darmo mnóstwo artykułów niezbędnych do życia, z których najważniejsze to prezerwatywy 

😄😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka
 

Ale jak mozesz byc samotna matka jezeli znowu jestes w ciazy.  Dostalas komunalne jak bylas samotna matka z dwojka to skad sie to trzecie wzielo.  Kto sie dziecmy zajmowal jak pracowalas nad trzecim dzieckiem

Przecież pisałam, że poznałam partnera, na początku było super, obiecywał pomoc i pomagał, zamieszkał z nami. Potem okazało się, że jestem w ciąży, on nie poczuwa się do odpowiedzialności. Wyprowadził się, nie wiem gdzie teraz przebywa, nie mamy kontaktu. Uważasz, że facet będzie z kobietą bez seksu? Tak, wspolzylismy i ciąża była zaskoczeniem. 

Wypisujcie takie oszczerstwa jakbym pieniądze wydawała na siebie, większość idzie na dzieci. Na wakacjach nie pamiętam kiedy byłam, kosmetyczka to święto i ogranicza się zazwyczaj do takich zabiegów jak paznokcie. Do fryzjera chodzę tylko farbowac włosy, o zabiegach pielęgnacyjnych mogę pomarzyc, a przydałyby się, bo jestem styrana życiem. Tak, życiem też można być styranym, nie tylko praca. A zgodnie z tym co mówi rząd, to uważam, że moje dzieci są warte więcej niż Wasza praca. Macie po jednym dziecku albo wcale, kto zastąpi obecne pokolenia? Gdyby każdy patrzył tak jak Wy, to zabrakłoby ludzi w Polsce. Jako obywatel tego kraju mam prawo żyć godnie, tym bardziej, że w przeciwieństwie do większości z Was zapewniam ciągłość pokoleń temu narodowi. Chociaż nie dziwię się tym, co stąd uciekają, bo za wiele o zwykłym człowieku się tutaj nie myśli, jeżeli bogacz dostaje 500+ a ja dostaję niewiele więcej i jeszcze wielki problem, żebym dostała większe, lepsze mieszkanie, za które muszę płacić kosmiczny czynsz, to ja dziękuję za taki kraj. 

 

Być może stąd wyjadę, mam przyjaciela w Anglii, mówi że jest w stanie zaakceptowac moja trójkę dzieci, ale póki co nie myślę o facetach. Chce urodzić i wtedy będziemy szukać poprawy swojej sytuacji, być może właśnie za granicą, skoro Polska nie umie zadbać o obywatela

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
 

Przecież pisałam, że poznałam partnera, na początku było super, obiecywał pomoc i pomagał, zamieszkał z nami. Potem okazało się, że jestem w ciąży, on nie poczuwa się do odpowiedzialności. Wyprowadził się, nie wiem gdzie teraz przebywa, nie mamy kontaktu. Uważasz, że facet będzie z kobietą bez seksu? Tak, wspolzylismy i ciąża była zaskoczeniem. 

Wypisujcie takie oszczerstwa jakbym pieniądze wydawała na siebie, większość idzie na dzieci. Na wakacjach nie pamiętam kiedy byłam, kosmetyczka to święto i ogranicza się zazwyczaj do takich zabiegów jak paznokcie. Do fryzjera chodzę tylko farbowac włosy, o zabiegach pielęgnacyjnych mogę pomarzyc, a przydałyby się, bo jestem styrana życiem. Tak, życiem też można być styranym, nie tylko praca. A zgodnie z tym co mówi rząd, to uważam, że moje dzieci są warte więcej niż Wasza praca. Macie po jednym dziecku albo wcale, kto zastąpi obecne pokolenia? Gdyby każdy patrzył tak jak Wy, to zabrakłoby ludzi w Polsce. Jako obywatel tego kraju mam prawo żyć godnie, tym bardziej, że w przeciwieństwie do większości z Was zapewniam ciągłość pokoleń temu narodowi. Chociaż nie dziwię się tym, co stąd uciekają, bo za wiele o zwykłym człowieku się tutaj nie myśli, jeżeli bogacz dostaje 500+ a ja dostaję niewiele więcej i jeszcze wielki problem, żebym dostała większe, lepsze mieszkanie, za które muszę płacić kosmiczny czynsz, to ja dziękuję za taki kraj. 

 

Być może stąd wyjadę, mam przyjaciela w Anglii, mówi że jest w stanie zaakceptowac moja trójkę dzieci, ale póki co nie myślę o facetach. Chce urodzić i wtedy będziemy szukać poprawy swojej sytuacji, być może właśnie za granicą, skoro Polska nie umie zadbać o obywatela

Następnym razem jak będziesz robić prowo musisz zwrócić uwagę na ortografię i interpunkcję - walnij parę błędów i nie używaj przecinków, a już na pewno nie prawidłowo. Wtedy będzie wiarygodniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vjdofjopfjospfd
 

Wypisujcie takie oszczerstwa jakbym pieniądze wydawała na siebie, większość idzie na dzieci. Na wakacjach nie pamiętam kiedy byłam, kosmetyczka to święto i ogranicza się zazwyczaj do takich zabiegów jak paznokcie. Do fryzjera chodzę tylko farbowac włosy, o zabiegach pielęgnacyjnych mogę pomarzyc, a przydałyby się, bo jestem styrana życiem. Tak, życiem też można być styranym, nie tylko praca.

Ojoj, jaka ty biedna... może zrób kolejne dziecko z nowym przyjacielem to wpadnie ci do kieszeni więcej pitochu? Brak słów na takie bezmózgi jak ty... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vjdofjopfjospfd
 

Być może stąd wyjadę, mam przyjaciela w Anglii, mówi że jest w stanie zaakceptowac moja trójkę dzieci, ale póki co nie myślę o facetach. Chce urodzić i wtedy będziemy szukać poprawy swojej sytuacji, być może właśnie za granicą, skoro Polska nie umie zadbać o obywatela

Krzyżyk na drogę, ...zielaj czym prędzej i pobieraj benefity brytyjczyków a nie nasze 😄 Zadbać to ty nie umiesz nie tylko o siebie, ale i o dzieci. Niestety ale tak się kończy taki styl życia. Ja wiem, że wszyscy winni tylko nie ty, nawet księżyc działa tak żeby zrobić ci pod górkę, ale pomyśl przez chwilę dlaczego inni ludzie mieszkają godnie 🙂 Tylko i aż tyle, powodzenia i krótkiego dejowania w PL, papapapa! 

PS. co będziesz robić w UK bez języka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka
 

Następnym razem jak będziesz robić prowo musisz zwrócić uwagę na ortografię i interpunkcję - walnij parę błędów i nie używaj przecinków, a już na pewno nie prawidłowo. Wtedy będzie wiarygodniej

Śmieszny jesteś, dużo czytam w wolnych chwilach, jestem Polakiem, więc znam nasz język. Uważasz, że jak ktoś jest samotna matka, to z automatu jest też analfabeta?

 

A w Anglii będę opiekować się swoimi dziećmi, partner będzie pracować, tam są porządne zasiłki, więc nie będę musiała nadwyrężać kręgosłupa w pracy. I będę godnie żyć. Ale zobaczymy, ja już facetom nie wierzę tak jak kiedyś. Przyjaciel może tylko obiecywać, a nic z tego nie wyjdzie. Póki co ma przyjechać na Wielkanoc, spotkamy się na żywo i zobaczymy jakie plany z tego powstana. Póki co na wsparcie finansowe od niego nie mam co liczyć, bo nie jesteśmy oficjalnie w zwiazku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
 

Przecież pisałam, że poznałam partnera, na początku było super, obiecywał pomoc i pomagał, zamieszkał z nami. Potem okazało się, że jestem w ciąży

Zawsze mnie to rozwala: OKAZAŁO SIĘ ŻE JESTEM W CIĄŻY. Zawsze u takich patolek się OKAZUJE ciąża 😄

u nas jest seks, zapłodnienie i każdy wie, że z seksu może być dziecko. Ba! Większość nawet sobie to planuje, a u takich jak autorka to się poprostu  "OKAZUJE" 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aaaa

Czego oczekujesz od Anglii jeśli nie przepracowalas tam ani godziny i dzieci nie maja naturalizacji? Poważnie pytam bo mamy tu takie którym się wydawało że jest rok 2000 I wystarczy przyjechać a kraj zginąć nie da. Jest okres przejściowy brexitu nie masz szans na zdanie habitual test i settler status, będziesz skazana na przyjaciela.  A nie czekaj możesz sobie machnąć z nim dziecko 🤷

O wymarcie społeczeństwa się nie martw. Zastąpiła byś swoją osobę jedna sztuka potomstwa, misja koła życia wykonana cała reszta to już nie ku chwalę narodu ale Twoja decyzja za którą powinnaś wziąć odpowiedzialność. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aaaa
 

 

A w Anglii będę opiekować się swoimi dziećmi, partner będzie pracować, tam są porządne zasiłki, więc nie będę musiała nadwyrężać kręgosłupa w pracy. I będę godnie żyć. Ale zobaczymy, ja już facetom nie wierzę tak jak kiedyś. Przyjaciel może tylko obiecywać, a nic z tego nie wyjdzie. Póki co ma przyjechać na Wielkanoc, spotkamy się na żywo i zobaczymy jakie plany z tego powstana. Póki co na wsparcie finansowe od niego nie mam co liczyć, bo nie jesteśmy oficjalnie w zwiazku

Jezu nie dam ani grosza na kolejną zbiórkę na kobietę która zdecydowała się właśnie na taki krok, zawsze było mi ich żal ale widzę że to świadomy wybór! Dlaczego Anglia ma Ci dać zasilki? Nie przepracowalas tam ani godziny przypominam. W Anglii też się iść do pracy nie opłaca bo opiekunka więcej weźmie niż się zarobi ale jednak ludzie pracują, ja do niani dopłacałam przez 4,5 roku. To jest normalne jeśli chcesz mieć ciągłość zatrudnienia i. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka
 

Czego oczekujesz od Anglii jeśli nie przepracowalas tam ani godziny i dzieci nie maja naturalizacji? Poważnie pytam bo mamy tu takie którym się wydawało że jest rok 2000 I wystarczy przyjechać a kraj zginąć nie da. Jest okres przejściowy brexitu nie masz szans na zdanie habitual test i settler status, będziesz skazana na przyjaciela.  A nie czekaj możesz sobie machnąć z nim dziecko 🤷

O wymarcie społeczeństwa się nie martw. Zastąpiła byś swoją osobę jedna sztuka potomstwa, misja koła życia wykonana cała reszta to już nie ku chwalę narodu ale Twoja decyzja za którą powinnaś wziąć odpowiedzialność. 

A czy jeśli przyjaciel przysposobić moje dzieci i pracuje w UK od wielu lat, to będzie mógł brać na nie zasilki? Orientujesz sie.?

 

 

A co do reszty- nie bulwersujcie się tak. Z Portfela Wam nie podbieram. To co w podatkach Wam zabierają, to i tak by zabierali. To nie są wasze pieniądze, są odgórnie zabrane przez państwo i rozdysponowane według potrzeb. Także idźcie pultac się do urzędników, że biorą pensje z WASZYCH pieniędzy, do policji i innych jednostek finansowanych z podatków. Można tak bez końca. Ja nikomu nic nie ukradłam i nie czuje żebym zrobiła coś złego. Państwo daje, więc mi się należy, tak jak wam należy się 500+ czy opieka lekarska. Chcecie zasiłki? Rezygnujcie z pracy, skoro to takie atrakcyjne życie Waszym zdaniem... Mnie do bezrobocia zmusza sytuacja życiowa i ból pleców, wy widocznie nie macie takich problemów i możecie pracować. Tak to w życiu jest, jeden może, drugi nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka

Jak Wy sobie wyobraźcie, że ja pójdę do pracy. Dzieci 3 lata, 2 lata i zaraz noworodek. Przecież to nierealne, stuknij cię się w glowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aaaa

A tych pracujących plecy nie bolą 🙄, ja pracuje ale moje plecy ciazy by nie zniosly więc jak to jest? 

 

Co do partnera nie będę się mieszać w wyłudzanie pieniędzy jego pytaj jaki ma status i czy może ściągnąć kogoś. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
 

Jak Wy sobie wyobraźcie, że ja pójdę do pracy. Dzieci 3 lata, 2 lata i zaraz noworodek. Przecież to nierealne, stuknij cię się w glowe

Mówisz, masz. Zgłaszam do mopsu, dzieciaki zabierają, a ty masz całe dnie na ruszenie doopy do roboty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka
 

Mówisz, masz. Zgłaszam do mopsu, dzieciaki zabierają, a ty masz całe dnie na ruszenie doopy do roboty

Policja? Proszę przyjechać na Facebooka. Mops zna doskonale moja sytuację, bo często tam bywam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka
 

Mówisz, masz. Zgłaszam do mopsu, dzieciaki zabierają, a ty masz całe dnie na ruszenie doopy do roboty

Jeszcze powiedz jak rozwiążesz mój problem z kregoslupem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aaaa
 

Jeszcze powiedz jak rozwiążesz mój problem z kregoslupem

Może dłuższy odstęp między ciążami by pomógł? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka
 

Może dłuższy odstęp między ciążami by pomógł? 

Co się stało, to się nie odstanie. Lekarz też nie pochwalał kolejnej ciąży w związku z kręgosłupem, ale stało się. Sami widzicie, że poświęciłam swoje zdrowie dla dzieci, więc nie jestem w stanie pracować i należy mi się wsparcie od panstwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aaaa
 

Co się stało, to się nie odstanie. Lekarz też nie pochwalał kolejnej ciąży w związku z kręgosłupem, ale stało się. Sami widzicie, że poświęciłam swoje zdrowie dla dzieci, więc nie jestem w stanie pracować i należy mi się wsparcie od panstwa

Matko Tereso zdradzę Ci sekret: nikt Cię o to nie prosił więc nic nie powinnaś oczekiwać. Jedyne osoby i instytucje od których Ci się coś należy to ojcowie tych dzieci. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
 

Co się stało, to się nie odstanie. Lekarz też nie pochwalał kolejnej ciąży w związku z kręgosłupem, ale stało się. Sami widzicie, że poświęciłam swoje zdrowie dla dzieci, więc nie jestem w stanie pracować i należy mi się wsparcie od panstwa

Słaby trolling i nędzne prowo.

Wymyśl coś lepszego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lady Janey
 

Przecież pisałam, że poznałam partnera, na początku było super, obiecywał pomoc i pomagał, zamieszkał z nami. Potem okazało się, że jestem w ciąży, on nie poczuwa się do odpowiedzialności. Wyprowadził się, nie wiem gdzie teraz przebywa, nie mamy kontaktu. Uważasz, że facet będzie z kobietą bez seksu? Tak, wspolzylismy i ciąża była zaskoczeniem. 

Wypisujcie takie oszczerstwa jakbym pieniądze wydawała na siebie, większość idzie na dzieci. Na wakacjach nie pamiętam kiedy byłam, kosmetyczka to święto i ogranicza się zazwyczaj do takich zabiegów jak paznokcie. Do fryzjera chodzę tylko farbowac włosy, o zabiegach pielęgnacyjnych mogę pomarzyc, a przydałyby się, bo jestem styrana życiem. Tak, życiem też można być styranym, nie tylko praca. A zgodnie z tym co mówi rząd, to uważam, że moje dzieci są warte więcej niż Wasza praca. Macie po jednym dziecku albo wcale, kto zastąpi obecne pokolenia? Gdyby każdy patrzył tak jak Wy, to zabrakłoby ludzi w Polsce. Jako obywatel tego kraju mam prawo żyć godnie, tym bardziej, że w przeciwieństwie do większości z Was zapewniam ciągłość pokoleń temu narodowi. Chociaż nie dziwię się tym, co stąd uciekają, bo za wiele o zwykłym człowieku się tutaj nie myśli, jeżeli bogacz dostaje 500+ a ja dostaję niewiele więcej i jeszcze wielki problem, żebym dostała większe, lepsze mieszkanie, za które muszę płacić kosmiczny czynsz, to ja dziękuję za taki kraj. 

 

Być może stąd wyjadę, mam przyjaciela w Anglii, mówi że jest w stanie zaakceptowac moja trójkę dzieci, ale póki co nie myślę o facetach. Chce urodzić i wtedy będziemy szukać poprawy swojej sytuacji, być może właśnie za granicą, skoro Polska nie umie zadbać o obywatela

STYRANA ŻYCIEM?! Padłam ze śmiechu 😂😂😂🤣. Czym jesteś zmęczona? Chyba wypinaniem dupy, żeby ci wsadził! 

Widać, że reprezentujesz typ Karyny z memów. Na brak mamony narzeka, ale na hybyrydki, fryzjera i rzęski hajs będzie zawsze. 

Uważaj, żeby kumpel z Anglii nie strzelił Ci czwartego kaszojada tak w ramach pocieszenia. Dziwię się tylko typowi, że zadaje się z taką s.u.c.z.ą. Na jego miejscu dawno bym pobiegła gdzie pieprz rośnie od takiej puszczalskiej madki.

Twoje gówniaki wcale nie pomagają Polsce, bo na 99% będą takie jak Ty pieprzony nierobie! Do pracy nie pójdzie, bo się nie opłaca. Śmiech na sali. Jpd.... 

Gardzę taką patolą! Tfu! Tfu! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aaaa
 

Słaby trolling i nędzne prowo.

Wymyśl coś lepszego.

Wiesz co jest najsmutniejszego? Takie kobiety zdarzają się naprawdę. Sytuację znam właśnie od strony widoku socjalu w anglii, wydaje się że będzie pieknie dom dostaną i pieniądze na fajne życie. Prawda wygląda tak: jeśli dom dostaną to w oplakanym stanie albo odświeżony ale bez podłóg, surowe ściany, bez pieca pralki, lodówki wszytko trzeba kupić choć oczekiwały ze wprowadza się z dziećmi tak z ulicy najlepiej z lotniska prosto. Benefit są niskie jeśli je dostaną bo teraz już bardzo sprawdzają wszystko. Trzeba się dostosować do systemu edukacji, formy leczenia co Polka się nie podoba bo są mądrzejsze od Angoli. I kolejny zły kraj bo czerwonego dywanu nie rozkłada przed nimi. Już pominę fakt że najbardziej psioczą te co języka nie znają. Zasada jest taka: jeśli nie radzisz sobie w Polsce nie poradzisz sobie sama w anglii chyba że zawsniesz na facecie ale to zwykle prowadzi do przemocy w rodzinach, SS na karku, zabierania dzieci i znów kraj zły. Codziennie spotykam takie kobiety niestety szkoda tych dzieciaków strasznie szkoda. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aaaa

Jeśli chodzi o niepracowanie z powodu pleców to faktycznie dostaniesz chorobowe (ja miałam 4 miesiące) ale z łóżka wstawalam tylko do toalety, czajnika podnieść nie mogłam, oczywiście badania, komisję lekarskie itd. Jeśli byś chciała argumentować nie pracowanie plecami to skieruja Cię na komisję PIPa tam musiała byś się wczołgać albo musieli by Cię wnieść żeby przyznali Ci niezdolność do pracy jeśli funkcjonujesz bez pomocy osob 3 too możesz zapomnieć. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
 

Ale niektórzy mierzą trochę wyżej niż bycie robolem fizolem przy mięsie i nic dziwnego, że nie chcą tego robić. Czym ty się chwalisz? Na miejscu Twojego faceta to bym nie tknęła takiej baby robolicy od mięcha. Gdybyś mylą taka ambitna i inteligentna to od razu byś dostała tam pracę w biurze. Fuj! Nawet nie chcę myśleć o twojej robocie ani o tobie bllleeah! 

Kto niby mierzy wyżej? Bezrobotne krowy rozpłowdowe z tymi swoimi byczkami spod budki z piwem? Odczep się od tej kobiety, bo radziła sobie wspaniale żeby skończyć studia i się dorobić samodzielnie. Pracowała uczciwie ty wsiuro i wielki szacunek dla takich jak ona, bo tacy ludzie jak ona czy ja właśnie muszą utrzymywać was - patole rozpłodowe. Gdyby nie ona to nic byś dzisiaj nie miała, nawet tej socjalnej kawalerki więc zamknij pysk ścierko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
 

Jeszcze powiedz jak rozwiążesz mój problem z kregoslupem

Nikogo twój kręgosłup nie obchodzi, możesz sie cała powiginać wedle mnie ale dzieci zawsze mogą ci zabrać czego szczerze ci życzymy, no bo skoro dostajac wszystkie zasiłki i mieszkanie twoje dzieci mają nadal krzywdę no to nic innego nie pozostaje zwłaszcza, że kompletnie o nie nie dbasz ani o nich nie myślisz. Patrzysz tylko jak kolejnego gacha sobie do łóżka wciągnąć i dać się zapłodnić.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka

Od ojców dzieci nie mogę nic wyegzekwować, pierwszy przebywa w zakładzie karnym za drobne kradzieże, nieuregulowane mandaty itp. się nazbierało mu trochę tego, ja naprawdę go kochałam, byłam wierna, do zakładu poszedł jak mieliśmy jedno dziecko, chodziłam na odwiedziny i zaszłam w ciążę. On nie wierzy że to jego dziecko, bo zaszłam w ciążę jak był w zakładzie karnym, a przecież mieliśmy widzenia intymne i to wtedy doszło do poczęcia. Twierdzi, że na pewno nie jest ojcem. Z kolei ojciec dziecka, z którym teraz jestem w ciąży żyje z zasiłku przedemerytalnego, trochę dorabia, nie poczuwa się do odpowiedzialności, mówi że nie będzie miał z czego łożyć na dziecko. Chociaż na początku jak nam się układało i mieszkał ze mną, to wspierał finansowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Jak ci tak źle i sobie nie radzisz pomimo zasiłków, zapomóg, 500plus, rodzinnego, alimentów i darmowego mieszkania, do pracy też nie idziesz, bo jesteś  masz dwie lewe rączki i wiecznie rozkraczone nóżki to czas aby Państwo przejęło opiekę nad twoimi dziećmi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×