Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Anka

Jestem w ciąży, czy mam szanse na lepsze mieszkanie komunalne

Polecane posty

Gość Assd
 

Krzywdzisz osoby, które na prawdę nie są w stanie zapracowac na swoje lokum, bo akurat przypadlo ono tobie a reszta musi czekac i jeszcze wybrzydzasz... A skoro masz taki chory kregoslup to jak wyobrażasz sobie ostatnie miesiące ciąży? Praca to zbyt duże obciążenie dla kregoslupa a ciąża juz nie? Dobre 🙂

No własnie też mnie to ciekawi! Jak sie pieprzyła to ją nie bolał🤦‍♀️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
 

ŻAL MI WAS WSZYSTKICH. WYSTARCZY MIEĆ NIECO WYŻSZE IQ NIŻ ROZWIELITKA, ŻEBY ROZPOZNAĆ, ŻE TEN I WIELE INNYCH TEMATÓW TO PROWOKACJE.

To kup mniejsze ubrania bo podobno zal dupe ściska 🙂 A tak powaznie skoro odpowiadam na prowokacje to nie znaczy to, że nie wiem, że jest to prowokacja, nie marnuj swego czasu na uświadamianie innych, bo jak sama zauważyłaś- nie trzeba miec szczególnie wysokiego IQ zeby to zauwazyc 😉 Być może chcę podyskutowac na jakis (nawet wymyslony) temat z innymi osobami i poznac innych zdanie na taki czy podobny temat a Tobie kij do tego, nie musisz tak mnie żałować 🙂 Trzym się ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rita

To jakiś żart? Puknij sie w łeb babo!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
 

To nie jest prowo!! Tacy istnieją!!

Istnieją, ale wątpliwe, żeby pisali tutaj. Tacy jak Ty też istnieją- pelikany łykające każdą gőwnoinformację. Osoby piszące te wszystkie prowokacje muszą mieć niezły ubaw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doautorki
 

Istnieją, ale wątpliwe, żeby pisali tutaj. Tacy jak Ty też istnieją- pelikany łykające każdą gőwnoinformację. Osoby piszące te wszystkie prowokacje muszą mieć niezły ubaw.

To Ty autorko??
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
 

Istnieją, ale wątpliwe, żeby pisali tutaj. Tacy jak Ty też istnieją- pelikany łykające każdą gőwnoinformację. Osoby piszące te wszystkie prowokacje muszą mieć niezły ubaw.

Ja to zawsze mam ubaw z tych misjonarek kafeteryjnych które skaczą od tematu do tematu i kazdego uświadamiają żeby "nie marnowaly swojego czasu na jakieś durne prowo" 🙂 Mój czas, mogę zrobic z nim co zechce ale cieszę się, ze gdzieś tam w otchłani internetu jest ktoś kto się tak o mnie martwi 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
 

Strach odpowiadać na to pytanie, bo zaraz znowu od kur* mnie wyzwa.

 

Nie przesadzajcie, co Wy myślicie, że z socjalu to takie super życie? Wow, faktycznie, mieszkanie rudera, wyliczanie kasy na wszystko, na dzieci idzie bardzo dużo pieniędzy, same pieluchy to duży koszt. A wy wypisujcie jakbym conajmniej miliony brała i żyła jak burzujka. Żyje na skraju nędzy i tak jak każda matka chce jak najlepiej dla swoich dzieci, chce zawalczyć o lepsze mieszkanie dla nich, nie uważam żebym kogokolwiek w ten sposób krzywdzila

Żyjesz na skraju nedzyi robisz trzecie dziecko żeby też żyło w biedzie? Oby zabrali ci te dzieciaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
 

A dziećmi mi Ty się zaopiekujesz? Nie opłaca mi się iść do pracy, bo koszty żłobka albo opiekunki przerastają zarobki

zamiast rozkładać nogi trzeba było zdobyć odpowiednie wykształcenie i pracować. Miliony kobiet pracują,mają dzieci i nadal je stać na mieszkanie, kredyty i swoje przyjemności!

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

6.II - imieniny: Bodana, Bogdana i Bohdana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiki
 

Ile tu jadu i agresji, z portfela Ci zabieram na świadczenia? Nie. Państwo i tak zabrałoby Ci w podatkach, PO też zabierało i zero wsparcia było. Teraz gdy jest PiS zabierają pracującym tyle samo, ale przynajmniej osoby, które miały mniej szczęścia w życiu mają teraz jakaś pomoc.madrzycie się, bo pewnie mieliście wsparcie rodziny, mi nawet kto dzieci nie ma popilnowac jak muszę załatwić sprawy w urzędzie, jest mi naprawdę bardzo ciężko, proszę nie wyzywać mnie od ku**

Wolałabym, żeby ta kasa poszła na przykład do rodzica osoby niepełnosprawnej, która wykonuje na co dzień cholernie ciężką pracę. 24 h, 7 dni w tygodniu i nie ma zmiłuj. Ale nie. Nasz kraj woli takiej co tylko nóżki umie rozłożyć. Zaszyj sobie otwór zanim kolejnego 500+ zrobisz  👌😉. A jak komunalne mieszkanko nie odpowiada to je k..... oddaj. Ktoś inny bardziej je doceni 😜

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ala

Oby Ci żadnego mieszkania nie dali roszczeniowa S/u/k/o!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
 

7.II - imieniny

W dniu dzisiejszym imieniny obchodzą: Egidia, Eugenia, Idzi, Jakub, Mojżesz, Partenia, Parteniusz, Romeusz, Romeo, Romuald, Ryszard, Teodor, Wilhelm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
 

7.II - imieniny

W dniu dzisiejszym imieniny obchodzą: Egidia, Eugenia, Idzi, Jakub, Mojżesz, Partenia, Parteniusz, Romeusz, Romeo, Romuald, Ryszard, Teodor, Wilhelm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

7.II - imieniny: Solisława, Sulimiara, Sulimira, Sulisława

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

ale larum podniosły, zawistne mamuski, bo same mieszkaja w ciasnych klitach

ale 500 + to już pobieracie, hipokrytki-pasożytki, nie ????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
 

7.II - imieniny:

W dniu dzisiejszym imieniny obchodzą: Egidia, Eugenia, Idzi, Jakub, Mojżesz, Partenia, Parteniusz, Romeusz, Romeo, Romuald, Ryszard, Teodor, Wilhelm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Jakala, powtarzala

I i i im im im imie imie imie imieniny: Eg g g Eg Egi Egida Egida

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
 

ale larum podniosły, zawistne mamuski, bo same mieszkaja w ciasnych klitach

ale 500 + to już pobieracie, hipokrytki-pasożytki, nie ????????

Pobierany bo to z naszych podatków  czyli ciężkiej pracy ...u

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
 

Pobierany bo to z naszych podatków  czyli ciężkiej pracy ...u

a dlaczgeo to niby inni ludzie mieliby płacić na wasze bachory?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xyz1
 

a dlaczgeo to niby inni ludzie mieliby płacić na wasze bachory?

Masz pretensje to zagłosuj w wyborach na partię która zabierze socjal a nie do osób co pracują. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
 

a dlaczgeo to niby inni ludzie mieliby płacić na wasze bachory?

A dlaczego ja mam nie brać skoro pracuje i na to płacę? Możesz mi wytłumaczyć? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka

Śmieszne z jak politycy rozkradają i rozdają swoim grubą kasę to jest ok, ale jak ja dostanę jakieś ochłapy, które należą się mi i moim dzieciom za bycie obywatelami tego kraju, to już się pieklicie. Czepiajcie się do tych co rozkradają miliony, a nie do biednych matek wychowujących w trudach kolejne pokolenie polakow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka

Samotne matki, to bohaterki, szkoda że tak mało osób to zauważa. Wszyscy widzą tylko 500+ a przecież sami też je bierzecie, i nie jesteście samotnym rodzicem, który zawsze ma pod górkę. Niby jak mam odkładać 500 i kosiniakowe na remont? To z czego wtedy mam żyć i co dać dzieciom jeść? Za co kupić pieluchy i mleko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
 

Samotne matki, to bohaterki, szkoda że tak mało osób to zauważa. Wszyscy widzą tylko 500+ a przecież sami też je bierzecie, i nie jesteście samotnym rodzicem, który zawsze ma pod górkę. Niby jak mam odkładać 500 i kosiniakowe na remont? To z czego wtedy mam żyć i co dać dzieciom jeść? Za co kupić pieluchy i mleko?

Masz kosiniakowe więc dziecko nie ma jeszcze roku i już koleje samotna matki? Znasz chociaż tatusiów?  Takim ....om powinni zabierać dzieci i sterylizowac . Co za jeba.ny pasożyt tylko nogi umiesz rozkładać .... Załatwia ci kuratora szmato chcesz? Pamiętaj że nie jesteś anonimowa Może dzieci ci zabiorą bo tylko na to zaslugujesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

wcale mi nie żal tych samotnych matek z gromadą bachorów, a każde zrobione z innym. bo taka matka wychowuje kolejnego patologicznego niedojdę, co to skończy zapewne edukację po szkole średniej i prosto z niej pójdzie do mopsu. bo przecież nie do pracy, skoro miał przykład z domu, że państwo da pieniądze za nic. 

dla takich to powinna być przymusowa sterylizacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka
 

Masz kosiniakowe więc dziecko nie ma jeszcze roku i już koleje samotna matki? Znasz chociaż tatusiów?  Takim ....om powinni zabierać dzieci i sterylizowac . Co za jeba.ny pasożyt tylko nogi umiesz rozkładać .... Załatwia ci kuratora szmato chcesz? Pamiętaj że nie jesteś anonimowa Może dzieci ci zabiorą bo tylko na to zaslugujesz

Zazdrościsz? Niepłodny/a jesteś? Jak jesteś płodny/a, to też miej trójkę dzieci, zobacz jaki to jest miód i przestań zazdrościć. Ja żyję na skraju ubóstwa, żeby nie zasiłki, to nie miałabym dać co jeść dzieciom. Więc nie psiocz tak, każdy jest człowiekiem i ma prawo do życia na godnym poziomie, również do mieszkania w dobrych warunkach. W każdym normalnym, cywilizowanym kraju jest coś takiego jak pomoc społeczna i wspiera się samotne matki. Nie wiem o co ta cała g*wnoburza 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tyssssuuukoooo
 

Śmieszne z jak politycy rozkradają i rozdają swoim grubą kasę to jest ok, ale jak ja dostanę jakieś ochłapy, które należą się mi i moim dzieciom za bycie obywatelami tego kraju, to już się pieklicie. Czepiajcie się do tych co rozkradają miliony, a nie do biednych matek wychowujących w trudach kolejne pokolenie polakow

Ochłapy? Chyba jesteś nie normalna! Dzięki tym ochłapom masz za co żreć ubrać i mieszkać. Gdyby nie te ochłapy żarłabyś ze swoimi bękartami chleb ze smalcem. Niech Tatusiowie ich utrzymują!! Nadstawiać tyłek umiesz to i zadbaj o bękarty swoje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

I to jest właśnie Polska! W Anglii dostałabyś dom i dopłatę do czynszu.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka
 

Ochłapy? Chyba jesteś nie normalna! Dzięki tym ochłapom masz za co żreć ubrać i mieszkać. Gdyby nie te ochłapy żarłabyś ze swoimi bękartami chleb ze smalcem. Niech Tatusiowie ich utrzymują!! Nadstawiać tyłek umiesz to i zadbaj o bękarty swoje

 

 

To sobie żyj za ten wielki majątek w obskurnym, małym mieszkaniu i wtedy porozmawiamy. W czym jesteście lepsi ode mnie, że tak krytykujecie??? Seksu nie uprawiacie? Też uprawiacie, to że ja miałam mniej szczęścia i wpadłam nie oznacza, że jestem kur*a. Sami dostaliście pewnie wsparcie finansowe od rodziców na start, złapaliście bogatych partnerów, ja nie miałam szczęścia. Każdy partner okazywał się porażka, a ja tylko szukałam miłości, ciepła i wsparcia, jak każdy. Mam usunąć ciążę, wtedy będzie ok Twoim zdaniem???? Skoro państwo ma pieniądze na utrzymywanie rzeszy urzędników, branie sobie do kieszeni kasy podatników i rozwalanie kasy państwowej na lewo i prawo, to pomoc biednym rodzinom jest najmniejszym złem. Moje dzieci nie są w niczym gorsze niż Wasze, mają prawo mieć dobre zabawki, ubrania, swoje pokoje. I będę o to walczyć dopóki zdrowie mi pozwoli. Dzieci są dla mnie najważniejsze, nie pójdę do pracy fizycznej rujnować zdrowia, tak jak pisałam mam bóle kręgosłupa, a przy trójce dzieci jest i tak wystarczająco dużo pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
 

Zazdrościsz? Niepłodny/a jesteś? Jak jesteś płodny/a, to też miej trójkę dzieci, zobacz jaki to jest miód i przestań zazdrościć. Ja żyję na skraju ubóstwa, żeby nie zasiłki, to nie miałabym dać co jeść dzieciom. Więc nie psiocz tak, każdy jest człowiekiem i ma prawo do życia na godnym poziomie, również do mieszkania w dobrych warunkach. W każdym normalnym, cywilizowanym kraju jest coś takiego jak pomoc społeczna i wspiera się samotne matki. Nie wiem o co ta cała g*wnoburza 

idź do pracy nierobie!Jedyne do czego masz prawo to kurator 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×