Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kdgdh

czy powinnam spróbować z facetem pomimo że czuje że

Polecane posty

Gość kdgdh

że to nie do końca to? że czegoś mi brakuje, ale z drugiej strony tak długo byłam sama że może nic lepszego mnie nie czeka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takie życie
 

że to nie do końca to? że czegoś mi brakuje, ale z drugiej strony tak długo byłam sama że może nic lepszego mnie nie czeka?

Jeżeli nie do końca Ci odpowiada i nie czujesz że to jest "to", to potestuj go trochę. Niech się wysili aby Ciebie zdobyć. Wtedy będzie bardziej doceniał 😉 No i jest szansa że zupełnie stracisz ochotę aby spróbować.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kdgdh

Nie lubie testować ludzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

porozmawiaj z nim o tym bądź szczera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

porozmawiaj z nim o tym bądź szczera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kgh

Powiedziałam mu że już że zobaczymy co z tego będzie ale on sie już zakochał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hhh

Czyli nic nie będzie, pojawi się przystojny, wysoki, zaradny to tamtego zostawisz. A jak dzieciak to już w ogóle. Pewnie się obawiasz, że przystojniak nie poleci bo 3 z przodu zgadza się? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grazynka

Myśl o sobie a nie o nim. Tylko to i tak nie wyjdzie wam. Ja tak podchodząc do związku jestem teraz nieszxzesliwa.. Wielmożny pan śpi koło mnie. Chrapie mi do ucha a ja mam nerwy i nie śpię. Jak mówię mu żeby się przekręcił na bok to budzi się i mówi że on nie będzie się przekręcał na tamten bok bo coś tam go boli. Złośliwy i podly jest na każdym kroku. W ciągu dnia potrafi powiedzieć ze sto razy że mnie kocha a dwieście razy jest podły i złośliwy. Ot mam swojego księcia z bajki. Bo też byłam długo sama i myślałam że to już będzie to. Ale się pomyliłam. Musisz od początku być ostrozna i patrzeć na jego wady bo potem one będą ci batxzo przeszkadzać w życiu i nic już tego nie uratuje. Ja czekam momentu kulminacyjnego i koniec będzie. Nie będę się użerać z takim ...em. Pozdrawiam autorkę i życzę zdjąć różowe okulary 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ksgshs
 

Czyli nic nie będzie, pojawi się przystojny, wysoki, zaradny to tamtego zostawisz. A jak dzieciak to już w ogóle. Pewnie się obawiasz, że przystojniak nie poleci bo 3 z przodu zgadza się? 

nie mam 3 z przodu a poza tym to nie interesują mnie tacy faceci jak ty którzy patrzą na wiek i młodość kobiety, nie każdy jest takim pustakiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bantam
 

że to nie do końca to? że czegoś mi brakuje, ale z drugiej strony tak długo byłam sama że może nic lepszego mnie nie czeka?

Nic lepszego cie nie czeka, bierz co jest i nie cuduj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Niektorych mezczyzn to moze zadowalac przecietnosc i bylejakosc, byle by miec dziure (zwlaszcza tacy desperaci jak tutaj) ale na szczescie mamy jakis wybor. To twoje zycie i twoje szczescie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Koal
 

nie mam 3 z przodu a poza tym to nie interesują mnie tacy faceci jak ty którzy patrzą na wiek i młodość kobiety, nie każdy jest takim pustakiem.

99%patrzy na wygląd i wiek kobiety tylko Ci przystojni bogaci kulturalni tego nie mówią. Zwyczajnie wchodzą do knajpy z 25 lat młodsza i nagle okazuje się że to nie jest córką. Wiem, bo pracuje w drogiej knajpie w duzym mieście wojewódzkim XD pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×