Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

 

U nas IMSI i ICSI w poprzednim cyklu, generalnie u mnie w dwoch cyklach z 7 komorek tylko po 3 byly dobre, a teraz stal sie trochę cud i mialam 17 jajek z czego 13 dobrych i bylo 6 zarodkow. Ale obawiam się ze te zarodki przez plemniki maga byc wadliwe. 

Z dodatkowych rzeczy zawsze scharting endometrium bralam. Nic więc, żadnych innych ulepszaczy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny a jak kariotypy wyszly u obohga dobrze to moga byc jeszcze wady genetyczne plemnika?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Kurde niedlugo to my w tych klinikach bedziemy same sobie te transfery robic, i zlecac badania 🙂 kliniki ograniczaja prace wiec do czerwca zapewne mamy czas by porobic badania, w galeriach nie wydamy kasy to w badaniach sie wyrówna 🙂 o zgrozo co za życie 

No właśnie nie tak prosto z tymi badaniami, bo ja byłam pozapisywana na badania i dzwonili i odwoływali. I tu dziewczyny na forum pisały że był problem ze zrobieniem nawet bhcg

Skąd masz informację że do czerwca akurat nędza wstrzymane działania? To nawet nie byłaby najgorsza informacja....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

No właśnie nie tak prosto z tymi badaniami, bo ja byłam pozapisywana na badania i dzwonili i odwoływali. I tu dziewczyny na forum pisały że był problem ze zrobieniem nawet bhcg

Skąd masz informację że do czerwca akurat nędza wstrzymane działania? To nawet nie byłaby najgorsza informacja....

U mnie w invimed tak mówią pielegniarki, dzwonilam do Salve medica to samo. Masakra, strasznie ten wirus nam plany wszystkim popartaczył

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pacjentka przykro mi... a z tymi badaniami fakt, czasem trzeba samemu powychodzic z inicjatywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

U mnie w invimed tak mówią pielegniarki, dzwonilam do Salve medica to samo. Masakra, strasznie ten wirus nam plany wszystkim popartaczył

W sumie nie wiem, czy płakać że do czerwca, czy się cieszyć że tylko do czerwca...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

A wrzucilabys mi nazwy badan które robilas? 

subpopulacje limfocytow, antykoagulant tocznia, białko c i s, wit.B12 w surowicy, homocysteina w surowicy, przeciwciała anty b2 glikoproteinie igG i IgM, przeciwciała anty kardiolipinia IgG i IgM .

Czekam jeszcze na wyniki tych ostatnich ale już mam wskazanie do stosowania heparyny wyszły mi nieprawidłowości w białku c i s. Co mogło być przyczyną niepowodzeń.  Zobaczymy co dalej. Co dziwnie cieszę się że coś się znalazło i liczę na jakaś zmianę.  I nowe podejście może nowe nadzieję;))

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Też tak uważam. Też jestem w trakcie badań. No no co mogę więcej zrobić. Krjny transfer który w najlepszym wypadku znowu poronie. Zobaczymy czy coś z nich wyjdzie i kiedy wogole będę mogła je dokończyć. Bo narazie poodwolywali mi je...

Słoneczko - jakie badamia zrobiłaś? nieprawidłowości ci wyszły? 

Napisałam we wcześniejszym poście;). Czekam na te ostatnie, są też ważne powinny być w poniedziałek.  Liczyłam na kwietniowy transfer a cholerka wie co będzie się działo.  W sumie fajnie że u nas coś się znalazło,  jest we mnie jakaś nadzieja że może coś się ruszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Pacjentka przykro mi... a z tymi badaniami fakt, czasem trzeba samemu powychodzic z inicjatywa

A to już gruba przesada, że za taką kasę, jaką zostawiamy w klinikach jeszcze trzeba samemu wychodzić z inicjatywą badań. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

My tez mamy problem z nasieniem. Powiedz czy braliście jakieś dodatkowe procedury bo my bealismy IMSI i mimo to przy tamtym transferze nie  udabym zero mrozakow , a teraz w pt robie bete i nie daj Boze tez nie mamy mrozakow 

Będzie dobrze !!! Musi być.  Dbaj o sobie . 

W invicta mieliśmy famsi i fajnie selekcja nam wyszła udało się coś zamrozić.  U was nie będzie takiej potrzeby 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Dziewczyny a jak kariotypy wyszly u obohga dobrze to moga byc jeszcze wady genetyczne plemnika?

Tak. Mogą być.  Dużo jest wadliwych. Dlatego mają coraz to lepsze metody selekcji. I badań zarodków ale nie da się na wszystko nawet zarodków przebadać. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

A to już gruba przesada, że za taką kasę, jaką zostawiamy w klinikach jeszcze trzeba samemu wychodzić z inicjatywą badań. 

To prawda , ale  uważam że od lekarza zależy bo różnie bywa. Jedni doszukuja się przyczyny nieudanych transferów  a inni liczą na to że zarodek w końcu będzie dobry.

Tunessia Iryza  jesteście jeszcze tutaj ???? Jak twixy?? Jak samopoczucie. Brzuchy rosną?? Uważacie na siebie??

Lexy u który już u Ciebie tydzień??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

subpopulacje limfocytow, antykoagulant tocznia, białko c i s, wit.B12 w surowicy, homocysteina w surowicy, przeciwciała anty b2 glikoproteinie igG i IgM, przeciwciała anty kardiolipinia IgG i IgM .

Czekam jeszcze na wyniki tych ostatnich ale już mam wskazanie do stosowania heparyny wyszły mi nieprawidłowości w białku c i s. Co mogło być przyczyną niepowodzeń.  Zobaczymy co dalej. Co dziwnie cieszę się że coś się znalazło i liczę na jakaś zmianę.  I nowe podejście może nowe nadzieję;))

 

O matko. To zupełnie inne badania niż ja. Pokrywa nam się tylko homocysteina... Mi nie wiem co wyszło, bo nie umiem zinterpretować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

To prawda , ale  uważam że od lekarza zależy bo różnie bywa. Jedni doszukuja się przyczyny nieudanych transferów  a inni liczą na to że zarodek w końcu będzie dobry.

Tunessia Iryza  jesteście jeszcze tutaj ???? Jak twixy?? Jak samopoczucie. Brzuchy rosną?? Uważacie na siebie??

Lexy u który już u Ciebie tydzień??

Mialam konsultacje z bardzo fajnym lakarzem Polak, ktory otworzyl klinike w Salonikach w Gracji. On obejrzal nasze wyniki, obejrzal jak wygladaly cykle i stwierdzil ze mozna doszukiwac sie przyczyn w immunologi itd ale w 99% niepowodzen wynika z wadliwego zarodka, u nich badanie zarodka to standard i przeliczając na zł to koszt okolo 2 tys zl, u nas koszt badania zarodkow wynosi od 7 tys w górę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Będzie dobrze !!! Musi być.  Dbaj o sobie . 

W invicta mieliśmy famsi i fajnie selekcja nam wyszła udało się coś zamrozić.  U was nie będzie takiej potrzeby 

My korzystaliśmy z dofinansowania a tu wchodzą tylko dwie metody IMSI I ICSI. Kurde niby 5 przetrwalo do 5 doby i sie zamrozily wiec moze gdzieś jest tam mój dzidziuś 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

O matko. To zupełnie inne badania niż ja. Pokrywa nam się tylko homocysteina... Mi nie wiem co wyszło, bo nie umiem zinterpretować.

Badania immunologiczne zleca się na podstawie wywiadu  czy brak implantacji czy poronienie itp. ale jest kilka takich sprawdzonych które występują zawsze. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

My korzystaliśmy z dofinansowania a tu wchodzą tylko dwie metody IMSI I ICSI. Kurde niby 5 przetrwalo do 5 doby i sie zamrozily wiec moze gdzieś jest tam mój dzidziuś 🙂

Napewno !!! Ale szukaj przyczyny niepowodzeń bo naprawdę nie wierzę w tego zarodkowego pecha przy tylu transferach.

Wysłałam ci artykuł do poczytania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

To prawda , ale  uważam że od lekarza zależy bo różnie bywa. Jedni doszukuja się przyczyny nieudanych transferów  a inni liczą na to że zarodek w końcu będzie dobry

Dokładnie, od lekarza. A szkoda, że nie każdy lekarz dociekliwy, bo jednak nie wszystkie kobiety są na jakimś forum, gdzie naprawdę dużo można się dowiedzieć. Dlatego uważam, że jak lekarz leniwy to trzeba znaleźć innego.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Badania immunologiczne zleca się na podstawie wywiadu  czy brak implantacji czy poronienie itp. ale jest kilka takich sprawdzonych które występują zawsze. 

To oczywiste. Powinny być nawet zlecone indywidualnie a nie szablonowe. Acz zaskoczyła mnie skrajna rozbieżność

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

To oczywiste. Powinny być nawet zlecone indywidualnie a nie szablonowe. Acz zaskoczyła mnie skrajna rozbieżność

Zobaczymy. Fajnie że masz już diagnozę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Zobaczymy. Fajnie że masz już diagnozę;)

No właśnie nie mam . . . Musialas mnie z kimś pomylić. Ja nie mam pojęcia czemu się u mnie nie udaję. Nie mam jak zrobić brakujących badań. I nie wiem co oznaczają wyniki tych co mam. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

No właśnie nie mam . . . Musialas mnie z kimś pomylić. Ja nie mam pojęcia czemu się u mnie nie udaję. Nie mam jak zrobić brakujących badań. I nie wiem co oznaczają wyniki tych co mam. 

To przepraszam. Invicta pracuje normalnie i mają badania immuno w swojej ofercie. Masz gdzieś koło siebie klinikę?? Ja właśnie robię receptywność wczoraj miałam 1 pobranie. Jutro kolejne. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

To przepraszam. Invicta pracuje normalnie i mają badania immuno w swojej ofercie. Masz gdzieś koło siebie klinikę?? Ja właśnie robię receptywność wczoraj miałam 1 pobranie. Jutro kolejne. 

Super. Dziękuję za informację. Zaraz się zorientuję co i jak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Super. Dziękuję za informację. Zaraz się zorientuję co i jak.

Jest taki ogólny adres email. Napisałam do nich. Pani wysłała mi cennik na badania i czas oczekiwania na wynik. Uwaga w 15 minut ;)).

Jak coś pisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Jest taki ogólny adres email. Napisałam do nich. Pani wysłała mi cennik na badania i czas oczekiwania na wynik. Uwaga w 15 minut ;)).

Jak coś pisz

No właśnie kombinuję. Ale lekki problem w tym, że mi immunolog wskazał miejsca gdzie mam zrobić które badanie, no i tak nie za bardzo mogę lawirować.... Ale dużo tego więc sprawdzę ma spokojnie co i jak i gdzie i co ważne jeszcze kiedy i mam nadzieję że coś wymyślę. 

Chociaż teraz to chyba najgorsze to czekanie.... I nic nie robienie. Szlak mnie trafia. Nie lubię siedzieć bezczynnie i nie wiedzieć co dalej.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

 

Ja chyba bzika dostanę z tą betą, cały czas się boję, że przestanie przyrastac. Dziś kolejne pobranie 🙈

9dpt 22,6

11dpt 49,9

12dpt  72,9

14dpt  181

16dpt   465

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Ja chyba bzika dostanę z tą betą, cały czas się boję, że przestanie przyrastac. Dziś kolejne pobranie 🙈

9dpt 22,6

11dpt 49,9

12dpt  72,9

14dpt  181

16dpt   465

Wynik jest piękny. Zazdroszczę. 😍 Nie przestanie przyrastać. Śpij spokojnie. I nie upuszczaj już sobie więcej krwi, bo się wykrwawisz. Teraz trzeba czekać na USG. Za tydzień masz mieć? Jeszcze raz bardzo gratuluję. To musi być cudowne.

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Wynik jest piękny. Zazdroszczę. 😍 Nie przestanie przyrastać. Śpij spokojnie. I nie upuszczaj już sobie więcej krwi, bo się wykrwawisz. Teraz trzeba czekać na USG. Za tydzień masz mieć? Jeszcze raz bardzo gratuluję. To musi być cudowne.

31 marca, ma byc równo 4tyg po transferze.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×