Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

 

Gratuluję przyrostu! Myślę, że ogromne nie są, tylko super!  U mnie w 18dpt było 6081, więc po prostu możesz być spokojna 🙂 Gratulacje!

To chyba ja mam.tylko takie małe wartości, ale dobre przyrosty więc jestem dobrej myśli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Niezly wynik marzę o takim:-) ja za dwie h odbieram bete chyba jajo zniose. W organizmie nic totalnie nie czuję mam nadzieję że to pozytywny objaw:-) 

Trzymam kciuki ✊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

To chyba ja mam.tylko takie małe wartości, ale dobre przyrosty więc jestem dobrej myśli.

Najważniejsze żeby przyrosty były prawidłowe. Jednak wysoka beta niekoniecznie świadczy o ciąży mnogiej, a szkoda 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Jest wynik, beta nawet nie drgnęła, to już 4 transfer, kurde najgorsze, że klinika nie zapisuje na kolejne zabiegi.

Przykro mi. Wierzyłam, że będzie dobrze. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Jest wynik, beta nawet nie drgnęła, to już 4 transfer, kurde najgorsze, że klinika nie zapisuje na kolejne zabiegi.

Bardzo mi przykro. Ja jestem po 5 nieudanych transferach, w tym dwóch poronieniach, więc wiem co czujesz. A jak bo u ciebie? Beta nigdy nie wzrosła? Czy były jakieś ciążę wczesne? 

Edytowano przez Aja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Jest wynik, beta nawet nie drgnęła, to już 4 transfer, kurde najgorsze, że klinika nie zapisuje na kolejne zabiegi.

Przykro mi kochana:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Bardzo mi przykro. Ja jestem po 5 nieudanych transferach, w tym dwóch poronieniach, więc wiem co czujesz. A jak bo u ciebie? Beta nigdy nie wzrosła? Czy były jakieś ciążę wczesne? 

Pierwszy transfer beta 9, drugi 0, trzeci ciaza trwala 6 tyg i teraz klapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Jest wynik, beta nawet nie drgnęła, to już 4 transfer, kurde najgorsze, że klinika nie zapisuje na kolejne zabiegi.

Bardzo, bardzo mi przykro 😥

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Najgorsze w tej zabawie jest to, że nie wiadomo co jest przyczyną niepowodzeń. 

A badalas się immunologiczne ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Najgorsze w tej zabawie jest to, że nie wiadomo co jest przyczyną niepowodzeń. 

Wszystkie próby w tej samej klinice miałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Pierwszy transfer beta 9, drugi 0, trzeci ciaza trwala 6 tyg i teraz klapa

No to bardzo podobnie jak u mnie. I lekarz też rozkłada ręce. "No czemu pani nie zachodzi w ciążę". Masz pomysł jakie badania zrobić? Coś ci lekarz doradzal? Proponował? Masz jeszcze mroziaki?

Edytowano przez Aja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Nie, a jakie to konkretnie badania? 

Ja się.nie badalam, ale dużo dziewczyn było u immunologa, więc może któraś podpowie.  Na Facebooku jest też grupa. Starajac się z pomocą dr P. Warto do niej się zapisac. Tam podpowiadają jakie lekarz zleca badania, ewentualne szczepienia, albo wlewu przed transferem i po.

Edytowano przez Madziallena31

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

No to bardzo podobnie jak u mnie. I lekarz też rozkłada ręce. "No czemu pani nie zachodzi w ciążę". Masz pomysł jakie badania zrobić? Coś ci lekarz doradzal? Proponował? Masz jeszcze mroziaki?

Mam 5 zamrożonych, lekarz żadnych badan nie zleca, każe próbować i tyle. U nas jest marna ale to tragiczna ilosc i jakośc nasienia, wszystkie badania nasienia, dna, msome tragiczne. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Wszystkie próby w tej samej klinice miałaś?

Tak caly czas w invimed, chcialam do novum ale tam nie ma jednego lekarza prowadzacego tylko kilku a to tez irytujące jest. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Mam 5 zamrożonych, lekarz żadnych badan nie zleca, każe próbować i tyle. U nas jest marna ale to tragiczna ilosc i jakośc nasienia, wszystkie badania nasienia, dna, msome tragiczne. 

O, to jakbym widziała i słyszała mojego lekarza. Nie ma co badać. Trzeba próbować. 

No to u nas problem odwrotny. Partner ma super wyniki. A ja do tyłka. Nie mam owulacji. Ciężko się stymuluje i mam prawdopodobnie PCO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Tak caly czas w invimed, chcialam do novum ale tam nie ma jednego lekarza prowadzacego tylko kilku a to tez irytujące jest. 

To trochę dziwne, że tyle prób i nie próbują dociekać o co chodzi. Ja co prawda w Invimedzie miałam tylko 1 próbę, ale m.in. z powodu podejścia "nie wiem czemu się nie udało i nie próbuje dociec" zmieniłam klinikę. Fakt faktem, że nic mnie nie trzymało, bo nie miałam żadnych mrozakow. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Tak caly czas w invimed, chcialam do novum ale tam nie ma jednego lekarza prowadzacego tylko kilku a to tez irytujące jest. 

Hej, ja jestem w Novum i mam jednego lekarza prowadzącego 🙂 

Raz tylko miałam wizytę u innego lekarza, bo mój akurat nie był dostępny, ale tak zawsze zapisuję się do swojego 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Hej, ja jestem w Novum i mam jednego lekarza prowadzącego 🙂 

Raz tylko miałam wizytę u innego lekarza, bo mój akurat nie był dostępny, ale tak zawsze zapisuję się do swojego 🙂 

Też byłam w Novum i też może raz miałam wizytę u innego lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Jest wynik, beta nawet nie drgnęła, to już 4 transfer, kurde najgorsze, że klinika nie zapisuje na kolejne zabiegi.

A przypomnij proszę swoją historię i jakie badania miałaś robione?? Co jest wskazaniem do ivf

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Mam 5 zamrożonych, lekarz żadnych badan nie zleca, każe próbować i tyle. U nas jest marna ale to tragiczna ilosc i jakośc nasienia, wszystkie badania nasienia, dna, msome tragiczne. 

U nas było tk samo. Złe nasienie. 2 transfery i .... Poszłam do immunologa i już mi wyszły pierwsze nieprawidłowości a mam dopiero połowę wyników.  Dodam że poszłam z własnej inicjatywy bo lekarz kazał próbować.  Ja natomiast nie chce marnować zarodków,  kasy i zdrowia psychicznego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

U nas było tk samo. Złe nasienie. 2 transfery i .... Poszłam do immunologa i już mi wyszły pierwsze nieprawidłowości a mam dopiero połowę wyników.  Dodam że poszłam z własnej inicjatywy bo lekarz kazał próbować.  Ja natomiast nie chce marnować zarodków,  kasy i zdrowia psychicznego

Może faktycznie trzeba na własną rękę uderzyc do immunologa, irytujące to jest ze lekarz nie zleca nic dodatkowego. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Też byłam w Novum i też może raz miałam wizytę u innego lekarza.

Kurde to faktycznie może uderzyc do novum, o tym dr. L dobrze kazdy pisze, ale teraz przez tego wirusa to i tak pewnie wszystko ruszy w czerwcu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

U nas było tk samo. Złe nasienie. 2 transfery i .... Poszłam do immunologa i już mi wyszły pierwsze nieprawidłowości a mam dopiero połowę wyników.  Dodam że poszłam z własnej inicjatywy bo lekarz kazał próbować.  Ja natomiast nie chce marnować zarodków,  kasy i zdrowia psychicznego

A wrzucilabys mi nazwy badan które robilas? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Może faktycznie trzeba na własną rękę uderzyc do immunologa, irytujące to jest ze lekarz nie zleca nic dodatkowego. 

Też tak uważam. Też jestem w trakcie badań. No no co mogę więcej zrobić. Krjny transfer który w najlepszym wypadku znowu poronie. Zobaczymy czy coś z nich wyjdzie i kiedy wogole będę mogła je dokończyć. Bo narazie poodwolywali mi je...

Słoneczko - jakie badamia zrobiłaś? nieprawidłowości ci wyszły? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Mam 5 zamrożonych, lekarz żadnych badan nie zleca, każe próbować i tyle. U nas jest marna ale to tragiczna ilosc i jakośc nasienia, wszystkie badania nasienia, dna, msome tragiczne. 

My tez mamy problem z nasieniem. Powiedz czy braliście jakieś dodatkowe procedury bo my bealismy IMSI i mimo to przy tamtym transferze nie  udabym zero mrozakow , a teraz w pt robie bete i nie daj Boze tez nie mamy mrozakow 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

My tez mamy problem z nasieniem. Powiedz czy braliście jakieś dodatkowe procedury bo my bealismy IMSI i mimo to przy tamtym transferze nie  udabym zero mrozakow , a teraz w pt robie bete i nie daj Boze tez nie mamy mrozakow 

U nas IMSI i ICSI w poprzednim cyklu, generalnie u mnie w dwoch cyklach z 7 komorek tylko po 3 byly dobre, a teraz stal sie trochę cud i mialam 17 jajek z czego 13 dobrych i bylo 6 zarodkow. Ale obawiam się ze te zarodki przez plemniki maga byc wadliwe. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Też tak uważam. Też jestem w trakcie badań. No no co mogę więcej zrobić. Krjny transfer który w najlepszym wypadku znowu poronie. Zobaczymy czy coś z nich wyjdzie i kiedy wogole będę mogła je dokończyć. Bo narazie poodwolywali mi je...

Słoneczko - jakie badamia zrobiłaś? nieprawidłowości ci wyszły? 

Kurde niedlugo to my w tych klinikach bedziemy same sobie te transfery robic, i zlecac badania 🙂 kliniki ograniczaja prace wiec do czerwca zapewne mamy czas by porobic badania, w galeriach nie wydamy kasy to w badaniach sie wyrówna 🙂 o zgrozo co za życie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×