Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

5 minut temu, Klara_20 napisał:

DoMi ja miałam plamienia cały zeszły tydzień. W sobotę byłam u lekarza, widziałam serduszko ale lekarz powiedział, że zarodek mógłby być ciut wyżej i że jest jakieś małe rozwarstwienie. Dostałam prolutex dodatkowo i zalecenie leżenia i nospa i magnez + rutinoscorbin. W poniedziałek przyjechaliśmy z mężem na Mazury ale od przyjazdu praktycznie tylko leżę, żadnych spacerów. Na razie trochę to plamienie się uspokoiło ale i tak umieram ze strachu. Wizyta dopiero 24.09...

Dziękuję też wezmę magnez i rutinoscorbin. Masz jakąś konkretną dawkę? U mnie jeszcze za wcześnie na usg więc muszę leżeć i czekać, może dzisiejsza beta mnie trochę podbuduje. 

Skoro byłaś już u lekarza i masz konkretne zalecenia to trzeba się do nich stosować i będzie dobrze. Trzymam kciuki 🙂

Edytowano przez DoMi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, DoMi napisał:

Dziękuję też wezmę magnez i rutinoscorbin. Masz jakąś konkretną dawkę? U mnie jeszcze za wcześnie na usg więc muszę leżeć i czekać, może dzisiejsza beta mnie trochę podbuduje

Biorę magnez na zmianę z nospa 3 razy dziennie po 1 tabletce. Rutinoscorbin 3*2. Trzymam kciuki 🙂 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Milach napisał:

Hej dziewczyny ja dziś nie wytrzymałam i zrobiłam test płytkowy, negatywny 😞 nie mogłam w to uwierzyć wiec zrobiłam innej formy też negatywny. Czuje sie troche jak w martixie bo nie dociera to do mnie w ogole. Pojechalam na bete od razu i czekam na wyniki. Jest to 8 dcp 😞 powoli zbiera mi sie na placz

Kochana niepotrzebnie katujesz się tymi sikańcami. One są beznadziejne i wychodzą jak chcą. Zobacz ja przy wyniku 261 mlU/ml miałam wynik negatywny i wczoraj chciałam sobie zrobić na pamiątkę i też wyszedł negatywny. Ja już przestałam w nie wierzyć. 8 dpt to jeszcze dość wcześnie ale chyba już powinno coś wyjść. Trzymam kciuki 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, Gingko napisał:

Hej Aja, nie wiem czemu myslalam, ze Ty masz IO, bo my mamy troche podobne problemy, ale mnie sie tez z IO udalo uffff i na szczescie jej nie mam. Ale czego ja sie naczytalam przed badaniem to glowa boli 😱 Ale pewnie i tak nie wiem wiecej niz Ty. Z tego co zrozumialam to mozesz zrobic krzywe, a mozesz tez obliczyc wskaznik homa ir albo ten drugi quicki. Homa ir na czczo powinien byc kolo 1. Kalkulatory sa w sieci. Powyzej 2 juz jest zle, ale osoby z IO maja od razu i te wskazniki zle. Te wskazniki sa z jednorazowego pomiaru na czczo, dlatego krzywe sa o wiele lepsze. Co do krzywych to insulina ksiazkowo powinna byc jednocyfrowa na czczo, po 1h wzrost, ale nie mam pojecia do ilu (u mnie przysrost z 7 do 60 po godzinie) i po 2h spadek do wartosci z na czczo. Glukoza powinna tez rosnac po 1h i spadac po 2h do stanu na poczatku. A jesli wygladaja inaczej np. sa bardzo plaskie to niestety ... cos jest nie tak. Niektorych juz uciesza normy, ze spadlo do stanu przed, ale jesli peak byl za maly to cos zlego sie moze dziac. Czasem skrajne rzeczy, ktore nam nie przychodza do glowy jak problemy z trzustka, nadnercza lub watroba. Badanie hemoglobiny glikowana moze tez cos wniesc do diagnostyki. No i oczywiscie jesli nie spadaja do stanu przed tylko ida w gore to jest zle... Sa tez laboratoria gdzie mierza krzywe co 30 minut, bo niektorzy maja peak po takim czasie.

Ty tez masz cos jak PCOS. Czy robilas krzywa prolaktyny po obciazeniu? Mnie cos wyszlo nie tak, dostalam leki i ciekawa jestem jak dlugo bedzie wracac do normy. Ja jestem z tych niecierpliwych😜

Dobrze pamiętasz. Aktualny lekarz na podstawie krzywych stwierdził że jest IO i jestem teraz ma metformine właśnie. Acz absolutnie nie rozumiem jak to wykminil z tych krzywych bo nie mam żadnych norm podanych. Jak wrócę do domu. To sprawdzam i wstawię wyniki i policzę sobie z ciekawości te wskaźniki. Oczywiście nie podważam diagnozy lekarskiej. Tylko nie rozumiem. Dlatego podpytuje. 😉

A wogole to jak cały zeszły rok nie jadłam cukrów prostych sztucznie dodanych i produktu z niskim IG. I było mi z tym bardzo dobrze, tak odkąd biorę metformine to mam tak często potrzebę zjedzenia lub wypicia czegoś z cukrem że to szok. A cukier na czczo mam aktualnie 71. Było 88.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Sylwi@ napisał:

Potwierdzam to co napisał dziewczyny. Lepiej sobie odpuść wyjazd. Ja krwawilam od 13 do 26 tc. Cały drugi trymestr ale dziś dzięki Bogu zaczynam 36 tc. Miałam dwa krwiaki, lało się że mnie jak z kranu. Czasem zastanawiałam się czy w ogóle mam jeszcze krew w organizmie. Lekarz kazał leżeć i nie wstawać bez potrzeby. Jeśli masz, wątpliwości nie patrz na urlop lekarza tylko dzwoń do niego. 

Powodzenia, trzymam kciuki ✊✊✊

Jak ty nerwowo wytrzymałaś te krwawienia? Musisz być bardzo silną osobą 🙂 Dzisiaj poleżę i najwyżej wieczorem zadzwonię jak będę miała wyniki.

Powodzenia na końcówce 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, DoMi napisał:

Kochana niepotrzebnie katujesz się tymi sikańcami. One są beznadziejne i wychodzą jak chcą. Zobacz ja przy wyniku 261 mlU/ml miałam wynik negatywny i wczoraj chciałam sobie zrobić na pamiątkę i też wyszedł negatywny. Ja już przestałam w nie wierzyć. 8 dpt to jeszcze dość wcześnie ale chyba już powinno coś wyjść. Trzymam kciuki 🙂

Dziekuje mam taka nadzieje, że coś pokaże chociaż  dociera do mnie że to możliwe, że to może się nie udać. Mogłam słuchać meza byl przeciwny robieniu testu a ja zrobilam po swojemu 😭 no nic czekam na bete zrobilam o 10:30 wiec Pani mowila ze wynik bedzie poznym wieczorem 

Edytowano przez Milach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, DoMi napisał:

Jej dziewczyny, dziś w nocy znowu miałam plamienie a do tego większe niż przedwczoraj. Taka różowa krew ze śluzem. Strasznie się przestraszyłam 😕 w nocy naczytałam się, że zarodek na dalszym etapie implantacji mógł trafić na naczynie krwionośne ale i tak mam stracha. Rano poszłam znowu zrobić betę i progesteron.

Wieczorem mieliśmy jechać na weekend za miasto ale chyba odpuszczę 😕

Co o tym wszystkim myślicie?

Domi mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze. Trzymajcie się razem z maleństwem.  Odpoczywaj i dbaj o Was 😘

Edytowano przez Madziallena31
  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, Aja napisał:

Dobrze pamiętasz. Aktualny lekarz na podstawie krzywych stwierdził że jest IO i jestem teraz ma metformine właśnie. Acz absolutnie nie rozumiem jak to wykminil z tych krzywych bo nie mam żadnych norm podanych. Jak wrócę do domu. To sprawdzam i wstawię wyniki i policzę sobie z ciekawości te wskaźniki. Oczywiście nie podważam diagnozy lekarskiej. Tylko nie rozumiem. Dlatego podpytuje. 😉

A wogole to jak cały zeszły rok nie jadłam cukrów prostych sztucznie dodanych i produktu z niskim IG. I było mi z tym bardzo dobrze, tak odkąd biorę metformine to mam tak często potrzebę zjedzenia lub wypicia czegoś z cukrem że to szok. A cukier na czczo mam aktualnie 71. Było 88.

AJa, a ja po metformine wręcz przeciwnie. Jak jadłam słodycze tonami, to teraz  bardzo mało. Nawet schudłam 1,5kg przez 1,5tyg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
25 minut temu, Milach napisał:

Hej dziewczyny ja dziś nie wytrzymałam i zrobiłam test płytkowy, negatywny 😞 nie mogłam w to uwierzyć wiec zrobiłam innej formy też negatywny. Czuje sie troche jak w martixie bo nie dociera to do mnie w ogole. Pojechalam na bete od razu i czekam na wyniki. Jest to 8 dcp 😞 powoli zbiera mi sie na placz

Nie jesteś sama, ja też dziś testowałam i znów ‐-------. 

  • Sad 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, Milach napisał:

Dziekuje mam taka nadzieje, że coś pokaże chociaż  dociera do mnie że to możliwe, że to może się nie udać. Mogłam słuchać meza byl przeciwny robieniu testu a ja zrobilam po swojemu 😭 no nic czekam na bete zrobilam o 10:30 wiec Pani mowila ze wynik bedzie poznym wieczorem 

Mąż ma rację 🙂 wiadomo że co ma być to będzie i rzeczywistości nie oszukamy ale musimy mimo wszystko myśleć pozytywnie. Jak mowil klasyk Tylko spokój nas uratuje 🙂 trzymaj się, cierpliwości 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
22 minuty temu, Madziallena31 napisał:

Nie jesteś sama, ja też dziś testowałam i znów ‐-------. 

To chyba te czwartkowe transfery są do pupy ;((

  • Sad 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
56 minut temu, Madziallena31 napisał:

AJa, a ja po metformine wręcz przeciwnie. Jak jadłam słodycze tonami, to teraz  bardzo mało. Nawet schudłam 1,5kg przez 1,5tyg.

Niesamowite. Te nasze organizmy to jakaś wielka niewiadomą. Każdy reaguje inaczej... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Aja napisał:

Dobrze pamiętasz. Aktualny lekarz na podstawie krzywych stwierdził że jest IO i jestem teraz ma metformine właśnie. Acz absolutnie nie rozumiem jak to wykminil z tych krzywych bo nie mam żadnych norm podanych. Jak wrócę do domu. To sprawdzam i wstawię wyniki i policzę sobie z ciekawości te wskaźniki. Oczywiście nie podważam diagnozy lekarskiej. Tylko nie rozumiem. Dlatego podpytuje. 😉

A wogole to jak cały zeszły rok nie jadłam cukrów prostych sztucznie dodanych i produktu z niskim IG. I było mi z tym bardzo dobrze, tak odkąd biorę metformine to mam tak często potrzebę zjedzenia lub wypicia czegoś z cukrem że to szok. A cukier na czczo mam aktualnie 71. Było 88.

Widzisz my obke mamy cos z tego PCOS. Ale ja w strone pracy nadnerczy. Mam podwyzszona prolaktyne. Niby w normie laboratoryjnej, ale po obciazeniu mi wyszla za wysoka i ona moze mi hamowac owulacje. A Tobie wyszlo to IO i widac ze lekarzowi od razu rzucilo sie w oczy. Moze ktoras krzywa nie wraca do poziomu z na czczo, albo startuje juz ze zlego poziomu np. glukoza powinna tak z okolo 85 i do 120-140. Ale po metforminie i diecie pewnie sie wszystko ladnie wyrownalo 🙂 metformina tez poprawia jakosc komorek. Ja biore tylko inozytol. Ale metformina tez wplywa na metabolizm tego myoinozytolu. Jedynie co moze byc to ona troche moze oslabiac wchlanianie witamin, zreszta jak wszystkie leki na problemy z insulina.

Wogole to dobrze miec kontrole nad IO, bo ono nie tylko wplywa na jakosc komorek, ale tez na cytokiny, te niekorzystne i na endometrium. Powoduje, ze nie tylko komorki sa oslabione, ale tez maja problem z implantacja, bo zwiekszona jest produkcja jakiegos bialka mcp-1 i oslabia tworzenie naczyn odzywczych. Ale my trzymamy diete i nas te problemy nie beda dotyczyc 💪🏻💪🏻💪🏻

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć dziewczyny, jestem tu nowa, za sobą 1 pełna procedurę in vitro w Krakowie w Macierzyństwie - 3 transfery, pierwszy ciąża obumarla w 7 tygodniu - wada genetyczna, drugi  - ciąża biochemiczna, trzeci - beta 0. Wykorzystaliśmy wszystkie zarodki, myślimy teraz trochę odpocząć psychicznie i za kilka miesięcy podejść drugi raz. Zastanawiam się nad zmianą kliniki, rozważam Invimed lub Gyncetrum w Katowicach. Jakie macie doświadczenie z tymi klinikami?? Nie ukrywam, że patrzę też na koszty i pakiety jakie dana klinika oferuje jednak oczywiście najbardziej zależy mi na skuteczności, aby w końcu odłożyć daleko w kąt niemałą już teczkę z badaniami i cieszyć się dzidziusiem w domu.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, Gingko napisał:

Widzisz my obke mamy cos z tego PCOS. Ale ja w strone pracy nadnerczy. Mam podwyzszona prolaktyne. Niby w normie laboratoryjnej, ale po obciazeniu mi wyszla za wysoka i ona moze mi hamowac owulacje. A Tobie wyszlo to IO i widac ze lekarzowi od razu rzucilo sie w oczy. Moze ktoras krzywa nie wraca do poziomu z na czczo, albo startuje juz ze zlego poziomu np. glukoza powinna tak z okolo 85 i do 120-140. Ale po metforminie i diecie pewnie sie wszystko ladnie wyrownalo 🙂 metformina tez poprawia jakosc komorek. Ja biore tylko inozytol. Ale metformina tez wplywa na metabolizm tego myoinozytolu. Jedynie co moze byc to ona troche moze oslabiac wchlanianie witamin, zreszta jak wszystkie leki na problemy z insulina.

Wogole to dobrze miec kontrole nad IO, bo ono nie tylko wplywa na jakosc komorek, ale tez na cytokiny, te niekorzystne i na endometrium. Powoduje, ze nie tylko komorki sa oslabione, ale tez maja problem z implantacja, bo zwiekszona jest produkcja jakiegos bialka mcp-1 i oslabia tworzenie naczyn odzywczych. Ale my trzymamy diete i nas te problemy nie beda dotyczyc 💪🏻💪🏻💪🏻

Ja jak badałam cytokiny to miałam rozjechane. Ale to było przed braniem metformine jeszcze. Ja prolaktynę w badaniach miałam ok. Z wyjątkiem czasu kiedy złapał mnie atak kamicy żółciowej. Ale ona wtedy podobno skacze jak opętana. Ja miałam wynik 55 wtedy. Ale to też podobno chormon który się wydziela w wyniku stresu.... 

Co wogole u ciebie? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, słoneczko1988 napisał:

To chyba te czwartkowe transfery są do pupy ;((

Próbuje sobie wmawiać, że skoro.u Domi przy takiej wartości bhcg jest minus to.moze jest nadzieja. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Madziallena31 napisał:

Próbuje sobie wmawiać, że skoro.u Domi przy takiej wartości bhcg jest minus to.moze jest nadzieja. 

To mamy to samo wytłumaczenie Madziallena, ja juz przepłakałam ponad godzinę ale mąż mnie pozbierał przez tel  że czekamy na wynik bety, bo póki go jeszcze nie ma jest nadzieja... ale moje mysli sa bardzo skupione na tym ze to sie nie udalo 😞 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
48 minut temu, Aja napisał:

Niesamowite. Te nasze organizmy to jakaś wielka niewiadomą. Każdy reaguje inaczej... 

Ja po słodyczach okresowo mam bardzo duże spadki nawet do 40, ale robiac krzywą nie wyłapałam tego. Diabetolog powiedziała, że czasami może być tak, że ten drastyczny spadek.nastepuje po 3h i u mnie tak bylo, ponieważ po zrobieniu krzywej pojechałam na szybkie zakupy i jak wróciłam do domu to już trzeslam się jak galaretka, ale nie mialam akurat pasków do glukometru, ale takie objawy mam właśnie przy poziomie glikemii 40-50. Na na razie po metforminie czuje sie ok i najwazniejsze nie ciagnie mnie wlasnie tak do slodyczy. Ja w pracy w ciągu 12h zawsze zjadłam 3 batony i piłam colę. Do tego.budzilam.sie w nocy i jadlam.np.tabliczke czekolady.Teraz zjem coś od czasu do czasu, ale nie to, że musze, bo.inaczej nie zasnę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Milach napisał:

To mamy to samo wytłumaczenie Madziallena, ja juz przepłakałam ponad godzinę ale mąż mnie pozbierał przez tel  że czekamy na wynik bety, bo póki go jeszcze nie ma jest nadzieja... ale moje mysli sa bardzo skupione na tym ze to sie nie udalo 😞 

Ja też mam dziwne przeczucia, ale póki nie ma czarno.na bialym.wyniku to iskierka nadzieji się tli.

Czekam z niecierpliwością na Twój wynik, prawie tak.jakbym czekała na swój. I oczywiście mam nadzieję, że to.będzie szczęśliwy początek.

Edytowano przez Madziallena31
  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
34 minuty temu, Aja napisał:

Ja jak badałam cytokiny to miałam rozjechane. Ale to było przed braniem metformine jeszcze. Ja prolaktynę w badaniach miałam ok. Z wyjątkiem czasu kiedy złapał mnie atak kamicy żółciowej. Ale ona wtedy podobno skacze jak opętana. Ja miałam wynik 55 wtedy. Ale to też podobno chormon który się wydziela w wyniku stresu.... 

Co wogole u ciebie? 

Jaka wartość prolaktyny jest najbardziej optymalna? Mój poprzedni gin przy 21 dał mi bromergon, obecny stwierdził że wynik jest w normie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
53 minuty temu, Natalia1990 napisał:

Cześć dziewczyny, jestem tu nowa, za sobą 1 pełna procedurę in vitro w Krakowie w Macierzyństwie - 3 transfery, pierwszy ciąża obumarla w 7 tygodniu - wada genetyczna, drugi  - ciąża biochemiczna, trzeci - beta 0. Wykorzystaliśmy wszystkie zarodki, myślimy teraz trochę odpocząć psychicznie i za kilka miesięcy podejść drugi raz. Zastanawiam się nad zmianą kliniki, rozważam Invimed lub Gyncetrum w Katowicach. Jakie macie doświadczenie z tymi klinikami?? Nie ukrywam, że patrzę też na koszty i pakiety jakie dana klinika oferuje jednak oczywiście najbardziej zależy mi na skuteczności, aby w końcu odłożyć daleko w kąt niemałą już teczkę z badaniami i cieszyć się dzidziusiem w domu.

 

Witaj, miło Cię tu widziec 🙂

Niestety co do kliniki to nie mogę pomóc bo ja leczę się w Warszawie ale są na forum dziewczyny z twoich stron więc na pewno pomogą 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzisiejszy wynik 636,0 mIU/ml. No to chyba na pewno jestem w ciąży. Oby tylko te plamienia nie wróciły 🙂

Dziewczyny dziś robiące Madziallena31, Milach, Słoneczko1988 zobaczcie, że mi przy tym wyniku test z moczu znowu wyszedł negatywny więc nie ma się co załamywać 🙂

  • Like 17

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, DoMi napisał:

Dzisiejszy wynik 636,0 mIU/ml. No to chyba na pewno jestem w ciąży. Oby tylko te plamienia nie wróciły 🙂

Dziewczyny dziś robiące Madziallena31, Milach, Słoneczko1988 zobaczcie, że mi przy tym wyniku test z moczu znowu wyszedł negatywny więc nie ma się co załamywać 🙂

Domi Gratuluje!! ❤️❤️❤️ Ta wiadomosc podniosla mnie na duchu! Zaciskam kciuki za nasza reszte ✊🏻✊🏻✊🏻

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Milach napisał:

Domi Gratuluje!! ❤️❤️❤️ Ta wiadomosc podniosla mnie na duchu! Zaciskam kciuki za nasza reszte ✊🏻✊🏻✊🏻

Tez piekielnie mocno trzymam za Was kciuki ☘️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
33 minuty temu, Aja napisał:

Ja jak badałam cytokiny to miałam rozjechane. Ale to było przed braniem metformine jeszcze. Ja prolaktynę w badaniach miałam ok. Z wyjątkiem czasu kiedy złapał mnie atak kamicy żółciowej. Ale ona wtedy podobno skacze jak opętana. Ja miałam wynik 55 wtedy. Ale to też podobno chormon który się wydziela w wyniku stresu.... 

Co wogole u ciebie? 

Ooo troche sie posunelo do przodu... Podczas pandemii udalo mi sie umowic pare terminow w klinikach i obejrzec paru lekarzy i w sumie zdecydowalam sie na jedna babke, ktora mi sie wydawala sensowna. Akurat ja widzialam tylko przez internet 😄Calkowicie przekonana nie jestem, ale ilez klinik mozna ogladac. Kazda wizyta to czas, stres, kasa i nerwy, a wszystkie dosc podobne. Diagnozy zero, bo "tyle pani badala" i wciaz gadka jacy to oni super i obiecanki. Poglebilam tez diagnostyke, bylam w Lodzi i mam tylko jeden dobry Kir i cytokiny tez nie sa super. Wizyta byla super, pierwszy raz ktos zrobil ze mnom tak szczegolowy wywiad. Do tego wreszcie zobaczono przez przypadek cos wiecej niz tsh, ktore bylo zawsze ok, ale dwa pozostale hormony juz niekoniecznie i sie okazalo, ze mam niedoczynnosc. Do tego tez sa kalkulatory, ale one nie interpretuja wyniku haha. Wiec teraz dalej doprowadzam sie do porzadku i snuje plany na przyszlosc 🙂

A Ty juz zdiagnozowalas wszystko co sie da, zanim wystartujesz?   

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Natalia1990 napisał:

Cześć dziewczyny, jestem tu nowa, za sobą 1 pełna procedurę in vitro w Krakowie w Macierzyństwie - 3 transfery, pierwszy ciąża obumarla w 7 tygodniu - wada genetyczna, drugi  - ciąża biochemiczna, trzeci - beta 0. Wykorzystaliśmy wszystkie zarodki, myślimy teraz trochę odpocząć psychicznie i za kilka miesięcy podejść drugi raz. Zastanawiam się nad zmianą kliniki, rozważam Invimed lub Gyncetrum w Katowicach. Jakie macie doświadczenie z tymi klinikami?? Nie ukrywam, że patrzę też na koszty i pakiety jakie dana klinika oferuje jednak oczywiście najbardziej zależy mi na skuteczności, aby w końcu odłożyć daleko w kąt niemałą już teczkę z badaniami i cieszyć się dzidziusiem w domu.

 

Cześć Natalia! Przykro mi że się nie udało. Ja jestem w Gyn w Kato. Niewiele mogę powiedzieć bo jestem dopiero po 1 transferze i czekam na efekty . Wcześniej miałam u nich 3 nieudane inseminacje. Na tym etapie nie mam im raczej nic do zarzucenia. Zdecydowałam się na pakiet 2+1. Trzeba pamiętać że nie zawiera leków i dodatkowych usług. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za odpowiedź 🙂 A powiedz Emilia# jak u Ciebie przebiegła stymulacja? Czytałam opinie, że przy tym pakiecie 2+1 lekarze nieraz nie przykładają się za bardzo do stymulacji żeby nie było za wiele pęcherzyków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny czy któraś z was przyjmowała Sildenafil (viagre) dopochwowo? Od 2 dc mam brać 4x dziennie po pół tabletki na endo. Oprócz tego estrofem też dopochwowo. Czy to się w ogóle rozpuści? Przecież te tabletki są twarde🙈

Edytowano przez N_asia
  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, N_asia napisał:

Dziewczyny czy któraś z was przyjmowała Sildenafil (viagre) dopochwowo? Od 2 dc mam brać 4x dziennie po pół tabletki na endo. Oprócz tego estrofem też dopochwowo. Czy to się w ogóle rozpuści? Przecież te tabletki są twarde🙈

Ja brałam.  Namocz mocno wodą, bo faktycznie nie chcą się rozpuszczać. Ale ja brałam tylko 1 tab. Przez 4 dni. 

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
27 minut temu, Natalia1990 napisał:

Dziękuję za odpowiedź 🙂 A powiedz Emilia# jak u Ciebie przebiegła stymulacja? Czytałam opinie, że przy tym pakiecie 2+1 lekarze nieraz nie przykładają się za bardzo do stymulacji żeby nie było za wiele pęcherzyków.

Trudno mi powiedzieć  bo nie mam porównania z innymi klinikami. Mialam dlugi protokol. Wizyty wraz z badaniem hormonow 2-3 razy w tygodniu (ktore są w cenie). Pobrano u mnie 5 komorek (nie wiem dokładnie ile pęcherzyków ale ok 7). Tłumaczę sobie to niskim AMH na poziomie 1,6. Zaplodniły się 2 i te 2 miałam transferowane. Proponowali pochodowac tą drugą do blastocysty, ale zdecydowałam się na podanie obu. 

Edytowano przez Emilia#

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×