Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

2 godziny temu, madzia:)) napisał:

Wynik spadł... wiedziałam że tak będzie 😭😭😭

Bardzo mi przykro, trzymaj się😘😘😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, AsiaWin napisał:

Naprawdę bardzo się denerwujesz... 😞 Przytulam...

ok. czwartku 🙂 ogólnie wczoraj wieczorem brzuch mnie bolał i zaczęły boleć mnie sutki (teraz po tych hormonach nic mnie nie boli-piersi jak w pierwszej fazie)! Ucieszyłam się, że może to na ciąże! Nawet rano zrobiłam sikańca (wiem będziecie krzyczeć, ale nic nie musicie mówić wszystko wiem - że się nie robi sikańców) no i wyszedł negatywny. Oczywiście nie przekreślam szansy na ciążę 🙂 Na razie jestem spokojna! Wymyśliłam, że zrobię na drutach kocyk dla naszego dziecka 🙂 Jak będzie kocyk to przyjdzie dziecko 😄 ech... dzisiaj 7dpt no i czekam, relaksuję się... co mi zostało 😜 

Teraz czekamy na dobre wieści od Ciebie! 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, madzia:)) napisał:

Mam jeszcze 5 mrozakow.  Plus z tego wszystkiego jest taki że się zagnieździł ale niestety ciąża biochemiczna

Masz jeszcze dużo szans! Uda się zwłaszcza ze organizm chce. Głowa do gory

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, madzia:)) napisał:

Nie miałam. Wydaję mi się że chyba nie muszę bo zarodek jednak się zagnieździł lecz widocznie przestał się dalej rozwijać (okazał się za słaby). Bynajmniej mi się tak wydaje. 

Współczuję Ci....

Następnym razem się musi udać! Patrząc na statystyki - jest duża szansa!! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Mariolka# napisał:

Teraz jest fajnie bo wizyty mogą być online bynajmniej w invicta Wrocław. Napisz do nich żeby umówić wizytę i dogadasz się z lekarzem ile razy musiałbyś przyjechać. Polecam doktor Krzemieniewska 

Będę już szukać czegoś konkretnie jak zniosą kwarantannę bo na aż tak długi urlop nie moge sobie pozwolić żeby odbywać kwarantannę w Pl, przejść cały proces a potem kwarantannę w UK. No i jeszcze muszę się spotkać z lekarzem i zobaczyć co on powie na to ze 1 próba nieudana. Ale dziękuje za polecenie. Będę miała to na uwadze 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Ej Wu napisał:

Masz jeszcze dużo szans! Uda się zwłaszcza ze organizm chce. Głowa do gory

Dziękuję bardzo wszystkim za pocieszenie. Jesteście kochane. 😘

Plus jest że w końcu coś się zadziało w tym kierunku. Mam nadzieję że uda mi się w końcu jak i nam wszystkim 

  • Like 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, madzia:)) napisał:

Dziękuję bardzo wszystkim za pocieszenie. Jesteście kochane. 😘

Plus jest że w końcu coś się zadziało w tym kierunku. Mam nadzieję że uda mi się w końcu jak i nam wszystkim 

Na pewno się nam w końcu uda 🙂 🤞🤞🤞

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Transfer w czwartek o 12 !!!!! ❤❤❤

Mamy 8 zapłodnionych komórek dobrze rokujących dlatego 5 doba 🥰

Jestem taka szczęśliwa!!! ❤❤❤

  • Like 9

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Martuska napisał:

Transfer w czwartek o 12 !!!!! ❤❤❤

Mamy 8 zapłodnionych komórek dobrze rokujących dlatego 5 doba 🥰

Jestem taka szczęśliwa!!! ❤❤❤

Super❗ oby tak dalej❗❤️❤️❤️

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

6 minut temu, Martuska napisał:

Transfer w czwartek o 12 !!!!! ❤❤❤

Mamy 8 zapłodnionych komórek dobrze rokujących dlatego 5 doba 🥰

Jestem taka szczęśliwa!!! ❤❤❤

Super. Bardzo ładna ilość zarodków. Trzymam kciuki 🙂

Edytowano przez madzia:))
  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Angelin napisał:

Dziewczyny właśnie dzwonili z kliniki, mamy nadal 4 komórki w IV dobie🤞

1 morula

2x 10komorkowe

1x8komórkowa

Mylicie ze wszystkie 4 dadzą radę do piątej doby? 

Trzymamy kciuki!!! Będzie dobrze 😘

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, madzia:)) napisał:

Wynik spadł... wiedziałam że tak będzie 😭😭😭

Bardzo mi przykro Madziu... Ściskam mocno ❤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, Martuska napisał:

Transfer w czwartek o 12 !!!!! ❤❤❤

Mamy 8 zapłodnionych komórek dobrze rokujących dlatego 5 doba 🥰

Jestem taka szczęśliwa!!! ❤❤❤

Wow piękny wynik! Trzymamy w takim układzie kciuki za czwartkowy transfer 😄 

 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
21 minut temu, Martuska napisał:

Transfer w czwartek o 12 !!!!! ❤❤❤

Mamy 8 zapłodnionych komórek dobrze rokujących dlatego 5 doba 🥰

Jestem taka szczęśliwa!!! ❤❤❤

Wow super! Trzymam kciuki 😊😊😊

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, madzia:)) napisał:

Wynik spadł... wiedziałam że tak będzie 😭😭😭

Przykro mi bardzo Madzia!masz jeszcze jakieś mrozaczki? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Angelin napisał:

Dziękuję Ci! Tak, trzeba myśleć pozytywnie ☺️

I trzymam kciuki za Twoje pęcherzyki! 7 to super wynik, oby dobrze rosły ❤️ kiedy następne usg? 

W środę rano 😁 dzięki kochana! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, emkw35 napisał:

7 to mało? Może wszystkie pięknie dojrzeją i będzie z tego 7 cudnych zarodków 🙂 oby!!!!

A lekarz co mówi, czy na tym etapie mogą jeszcze pojawić się nowe? Po tych dodatkowych lekach? Czy nie?

Sorry , że wypytuje ale to moja 1-wsza stymulacja Jutro chwila prawdy Bardzo się stresuję...

Tak lekarz powiedział że jest szansa na jeszcze jakiegoś który dorośnie i bardzo bym się cieszyła jeśli by się tak zdarzyło . Są dziewczyny które mają po 20 pęcherzyków więc 7 to nie jest jakoś oszałamiająco dużo  ale jak to mówi mój lekarz idziemy w jakość nie ilość ;). Mozesz pytac ile chcesz po to tu jesteśmy . Dziś z embriologiem zdecydowaliśmy się też na embrioglue i embrio gen i blast gen. Punkcja prawdopodobnie ok niedzieli poniedziałku. A Tobie jutro też powodzenia życzę!trzymaj się tam cieplutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
43 minuty temu, Martuska napisał:

Transfer w czwartek o 12 !!!!! ❤❤❤

Mamy 8 zapłodnionych komórek dobrze rokujących dlatego 5 doba 🥰

Jestem taka szczęśliwa!!! ❤❤❤

Super! To teraz żeby sie pięknie zagnieździł i pieknie rozwijał 😘

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, emkw35 napisał:

 

Sorry , że wypytuje ale to moja 1-wsza stymulacja Jutro chwila prawdy Bardzo się stresuję...

Trzymamy kciuki ! ❤

Nie stresuj się na pewno wszystko będzie dobrze. Ja też pierwszy raz podchodzę do procedury ale dzięki temu forum na prawdę jest mi o wiele raźniej 🙂 Dziewczyny są super  🥰

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i już. Nasze światełko jest już z nami - bo tak je nazwałam po transferze i słowach lekarza"widziała Pani to światełko ?To Pani zarodek". 

Teraz wdech,wydech,wdech wydech i nie zwariowac do 4 grudnia do testu.

  • Like 7

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Dreamscometrue napisał:

No i już. Nasze światełko jest już z nami - bo tak je nazwałam po transferze i słowach lekarza"widziała Pani to światełko ?To Pani zarodek". 

Teraz wdech,wydech,wdech wydech i nie zwariowac do 4 grudnia do testu.

Gratulacje ! Trzymamy kciuki !!! 💚

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, Dreamscometrue napisał:

Zobaczcie dziewczyny co miasto to inne ceny. Ja jestem w Invimed we Wrocławiu i nie mam tu żadnego pakietu "Zostań rodzicem" do tej pory już wydaliśmy ponad 11tys. Plus dzisiejszy transfer to będzie już ponad 12( w pewnym momencie przestałam liczyć,ale na pewno policzę pewnego dnia). A miałam krótki protokół, to kwota ze wszystkimi lekami, badaniami moimi i męża,wizytami,plus mrożenie z góry opłacone na rok.

To ja już nawet nie chcę myśleć ile by to kosztowało jakbym miała nie daj B jakiś większy problem niż jajowodowy. Szok po prostu. Państwo chce aby rodziło się więcej dzieci a prawie nie pomaga. 

Takie tam moje przemyślenia z rana 🥴 Chyba się zaczynam denerwować ... O 16:00 transfer.

Ja podobnie, też Invimed we Wroclawiu i jedna procedura z dwoma transferami myślę, że około 18 tys. Koszt to nie sama prodecura. W końcu moje dojazdy, opłata za każdą wizytę, full badań, leki itp. Zanim zaczęlam stymylacje to spokojnie wydaliśmy z mężem z 2 tys na wyniki. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, Dreamscometrue napisał:

Zobaczcie dziewczyny co miasto to inne ceny. Ja jestem w Invimed we Wrocławiu i nie mam tu żadnego pakietu "Zostań rodzicem" do tej pory już wydaliśmy ponad 11tys. Plus dzisiejszy transfer to będzie już ponad 12( w pewnym momencie przestałam liczyć,ale na pewno policzę pewnego dnia). A miałam krótki protokół, to kwota ze wszystkimi lekami, badaniami moimi i męża,wizytami,plus mrożenie z góry opłacone na rok.

To ja już nawet nie chcę myśleć ile by to kosztowało jakbym miała nie daj B jakiś większy problem niż jajowodowy. Szok po prostu. Państwo chce aby rodziło się więcej dzieci a prawie nie pomaga. 

Takie tam moje przemyślenia z rana 🥴 Chyba się zaczynam denerwować ... O 16:00 transfer.

A jak się czujesz po transferze?? 🥰😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
25 minut temu, Dreamscometrue napisał:

No i już. Nasze światełko jest już z nami - bo tak je nazwałam po transferze i słowach lekarza"widziała Pani to światełko ?To Pani zarodek". 

Teraz wdech,wydech,wdech wydech i nie zwariowac do 4 grudnia do testu.

Trzymam kciuki za te światełko - w końcu marzenia się spełniają 🙂

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, Iffci@ napisał:

A jak się czujesz po transferze?? 🥰😍

Jak się czuje...psychicznie całe nerwy opadły bo cały dzień nie mogłam sobie miejsca znaleźć, nie umiałam się niczym zająć, nie mogłam jeść. Teraz czekam na frytki ,leżę i się uśmiecham 🙂 Troszkę "boli" mnie podbrzusze,ale nie wiem czy nazwać to bólem czy takim uciskaniem. Rozumuję,że to normalne bo przecież coś mi tam wsadzano i staram się nie denerwować🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Goralka napisał:

Przykro mi bardzo Madzia!masz jeszcze jakieś mrozaczki? 

Tak mam jeszcze 5. Rozmyślam nad faktem czy wziąć teraz 2 czy zostać lepiej przy 1.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Dreamscometrue napisał:

Jak się czuje...psychicznie całe nerwy opadły bo cały dzień nie mogłam sobie miejsca znaleźć, nie umiałam się niczym zająć, nie mogłam jeść. Teraz czekam na frytki ,leżę i się uśmiecham 🙂 Troszkę "boli" mnie podbrzusze,ale nie wiem czy nazwać to bólem czy takim uciskaniem. Rozumuję,że to normalne bo przecież coś mi tam wsadzano i staram się nie denerwować🙂

3mam mooocno kciuki!! "teraz czekam na frytki, leżę i się uśmiecham" i tak trzymać!! Z całego serca życzę Ci, aby się udało!! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Iffci@ napisał:

3mam mooocno kciuki!! "teraz czekam na frytki, leżę i się uśmiecham" i tak trzymać!! Z całego serca życzę Ci, aby się udało!! 

Dziękuję kochana. Tak sobie to jakoś już tam na miejscu przetłumaczyłam ,że co ma być to będzie. Zrobiłam co mogłam , skarpetki z ananasem,które wczoraj dała mi mama założyłam na szczęście, mąż poszedł po ananasa jak ja byłam tam, leżę , oddycham ,skupiam się na czym innym. Na pewno będę myśleć o tym przez następne 11 dni,ale zrozumiałam,że nerwy tylko wszystko mogą pogorszyć.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×