Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

9 minut temu, Ej Wu napisał:

Dziewczyny proszę powiedzcie mi jaki jest koszt in vitro w Pl i jak długo to trwa, jak często są wizyty w trakcie

Plus leki które nie są tanie za każdym razem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
40 minut temu, Martuska napisał:

Wszystko ok. Nic mnie nie boli. 

Ciągle jestem myślami z moimi komórkami ❤

Martuska na kiedy masz zaplanowany transfer? Ja mam we wtorek w 3 dniu, poprzednio 2 razy miałam w 5 dniu ale ponieważ się nie udało, to lekarz chce teraz spróbować w 3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
43 minuty temu, Goralka napisał:

Część dziewczyny, w którym dniu cyklu miałyście punkcję? Zwłaszcza pytam te które miesiączkę dostały wieczorem i lekarz kazał traktować dzień następny jako ten pierwszy.wiem że to zależy od tego jak będą rosnąć pęcherzyki ale jakoś tak sobie teraz myślę jak to będzie...

Ja miałam juz 10 dc, ale Aja pisala Ci miedzy 12 a 16 dc, a ja wiem o punkcjach kolo 20 dc, takze nie przewidzisz tego. Ja okres dostalam kolo 16 i ten dzien traktowalam jako 1 dc. Stymulację zaczynałam 2dc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
59 minut temu, Goralka napisał:

Część dziewczyny, w którym dniu cyklu miałyście punkcję? Zwłaszcza pytam te które miesiączkę dostały wieczorem i lekarz kazał traktować dzień następny jako ten pierwszy.wiem że to zależy od tego jak będą rosnąć pęcherzyki ale jakoś tak sobie teraz myślę jak to będzie...

Ja miałam raz w 10 dniu, a raz w 11. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Ej Wu napisał:

Bardzo Ci współczuje. Trzymaj się 

Poronilam w kwietniu, we wrześniu miałam kolejny transfer tym razem beta nawet nie drgnęła. A od września odpuściłam, muszę odpiczac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Madziallena31 napisał:

Poronilam w kwietniu, we wrześniu miałam kolejny transfer tym razem beta nawet nie drgnęła. A od września odpuściłam, muszę odpiczac

Odpocznij i zbieraj siły do kolejnej walki. Czasem dobrze jest zrobić sobie przerwę. Ściskam mocno 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Ej Wu napisał:

Dziewczyny proszę powiedzcie mi jaki jest koszt in vitro w Pl i jak długo to trwa, jak często są wizyty w trakcie

Ja Ci powiem ogólnie kwotę całą. Jeśli chcesz szczegóły to podeślę na email. U mnie w klinice bocian zapłaciłam łącznie z wizytami, zastrzykami, punkcja,opłata za zamrożone zarodki, kremem i transferem 1 =9882,16. Wizyta w 2 i 3 dc. U mnie wyszła w 3dc. Po 5 dniach wizyty co 2 dni i punkcja. Jeszcze do tego dochodzi koszt badań ale to bym musiała trochę się cofnąć z ich kosztami. Kojarzę że wyszły mnie one chyba ok 1600 

Edytowano przez madzia:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Goralka napisał:

Część dziewczyny, w którym dniu cyklu miałyście punkcję? Zwłaszcza pytam te które miesiączkę dostały wieczorem i lekarz kazał traktować dzień następny jako ten pierwszy.wiem że to zależy od tego jak będą rosnąć pęcherzyki ale jakoś tak sobie teraz myślę jak to będzie...

Hej. Nie ma co się tym martwić. Ja miałam punkcje w 14 dc. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Aja napisał:

Ja miałam krótki protokół i punkcję w 16, 12 i 14 DC  bodajże. Ale tak jak piszesz. To nie ma absolutnie znaczenia. W momencie stymulacji liczy się tylko to jak przebiega stymulacja bo twój naturalny cykl jest jakby wyłączony. A co do tej miesiączki wieczorem, to stymulacje można zacząć 2 lub 3 dnia cyklu. Więc to Zet zmienia trochę przebieg. I przy której punkcji też dostałam na wieczór okres i jako dzień pierwszy liczyłam dzień następny, ale nie pamiętam przy której. Nie miało to wogole znaczenia. 

Dzięki Aja jutro mam 1wsze USG zobaczymy jak pójdzie dalej 😉

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, madzia:)) napisał:

Hej. Nie ma co się tym martwić. Ja miałam punkcje w 14 dc. 

Dzięki Madzia 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19 godzin temu, Olaaa1234 napisał:

Myślę że na 99% się udało:) Ja miałam podany 5 dniowy zarodek i juz w 6 dniu po transferze korciło mnie by zrobić test i wyszła bardzo blada kreska i z każdym kolejnym testem ta kreska była coraz bardziej intensywna 🙂 obecnie 7tc 

Dziewczyny dzis dostałam plamienia (7tc) cudem dostałam się do ginekologa prywatne, bo nie wyobrażam sobie teraz pobytu w szpitalu w dobie covidu ...Oddzieliła się kosmowka i powstał krwiak:( tak bardzo się boję:( ale najważniejsze ze serce bije ,musze teraz brać leki i  leżeć i leżeć i czekać na poprawę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Mroowka Zet napisał:

Martuska na kiedy masz zaplanowany transfer? Ja mam we wtorek w 3 dniu, poprzednio 2 razy miałam w 5 dniu ale ponieważ się nie udało, to lekarz chce teraz spróbować w 3.

Jeszcze nie wiem. Jutro embriolog ma dzwonić z informacją 🙂

dam znać jutro, trzymajcie kciuki ❤

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
40 minut temu, kiteras napisał:

Ja miałam raz w 10 dniu, a raz w 11. 

Dzięki Kiteras, tak sobie troszkę probuje zaplanować do kiedy wolne ale odpuszczam bo rzeczywiście to narazie nie ma co planować,  może po jutrzejszym USG coś będzie bardziej wiadomo 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Olaaa1234 napisał:

Dziewczyny dzis dostałam plamienia (7tc) cudem dostałam się do ginekologa prywatne, bo nie wyobrażam sobie teraz pobytu w szpitalu w dobie covidu ...Oddzieliła się kosmowka i powstał krwiak:( tak bardzo się boję:( ale najważniejsze ze serce bije ,musze teraz brać leki i  leżeć i leżeć i czekać na poprawę.

Dobrze że dostałaś się do lekarza!teraz tak jak zalecaja leż i odpoczywaj! Trzymam mocno kciuki żeby było dobrze 😘😘😘

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Ej Wu napisał:

Dziewczyny proszę powiedzcie mi jaki jest koszt in vitro w Pl i jak długo to trwa, jak często są wizyty w trakcie

To sporo zależy od kliniki i problemu z jakim się borykacie. Podstawowa wersją z refundowanymi lekami nas wyszla ok 8000 ale jak bierzesz dodatkowo jakieś procedury(embrioglue, embriogen blast, ah , imsi, inkubator etc...) i np decydujesz się na pgd lub PGS to zwiększa się bardzo szybko 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Olaaa1234 napisał:

Dziewczyny dzis dostałam plamienia (7tc) cudem dostałam się do ginekologa prywatne, bo nie wyobrażam sobie teraz pobytu w szpitalu w dobie covidu ...Oddzieliła się kosmowka i powstał krwiak:( tak bardzo się boję:( ale najważniejsze ze serce bije ,musze teraz brać leki i  leżeć i leżeć i czekać na poprawę.

Mówią że 20% kobiet ma krwiaki a tu widzę że na tym forum 20% nie ma. Spokojnie kochana ja i inne dziewczyny z forum też to przeżywają trzeba leżeć czekać i dbać o siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Goralka napisał:

To sporo zależy od kliniki i problemu z jakim się borykacie. Podstawowa wersją z refundowanymi lekami nas wyszla ok 8000 ale jak bierzesz dodatkowo jakieś procedury(embrioglue, embriogen blast, ah , imsi, inkubator etc...) i np decydujesz się na pgd lub PGS to zwiększa się bardzo szybko 

To i tak zdecydowanie mniej niż tutaj wiec chyba będę musiała to rozwazyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
32 minuty temu, madzia:)) napisał:

Ja Ci powiem ogólnie kwotę całą. Jeśli chcesz szczegóły to podeślę na email. U mnie w klinice bocian zapłaciłam łącznie z wizytami, zastrzykami, punkcja,opłata za zamrożone zarodki, kremem i transferem 1 =9882,16. Wizyta w 2 i 3 dc. U mnie wyszła w 3dc. Po 5 dniach wizyty co 2 dni i punkcja. Jeszcze do tego dochodzi koszt badań ale to bym musiała trochę się cofnąć z ich kosztami. Kojarzę że wyszły mnie one chyba ok 1600 

Dziękuje bardzo. Chyba to będzie dla mnie rozwiązanie. A Tobie się udało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, Ej Wu napisał:

Dziękuje bardzo. Chyba to będzie dla mnie rozwiązanie. A Tobie się udało?

Jestem po 2 transferze. Byłam w pt i sob na becie w 7 i 8dpt i pokazało że coś ruszyło ale jeszcze w 3tydzien normy nie weszło. Byłam w 2 labo bo każdy ma inny wyznacznik Jutro idę ponownie i okaże się ostatecznie czy to idzie w dobrym kierunku czy jutro wyleję tonę łez. Stres duży także jutro napiszę czy się powiodło. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, madzia:)) napisał:

Jestem po 2 transferze. Byłam w pt i sob na becie w 7 i 8dpt i pokazało że coś ruszyło ale jeszcze w 3tydzien normy nie weszło. Byłam w 2 labo bo każdy ma inny wyznacznik Jutro idę ponownie i okaże się ostatecznie czy to idzie w dobrym kierunku czy jutro wyleję tonę łez. Stres duży także jutro napiszę czy się powiodło. 

Staraj się nie stresować. Mocno trzymam kciuki! Musi się udać!

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
52 minuty temu, Ej Wu napisał:

Staraj się nie stresować. Mocno trzymam kciuki! Musi się udać!

Powiem Ci że beta jest moim zdaniem za niska. Podejrzewam że nic z tego nie będzie. Poczytałam inne fora i wyniki innych w 7 i 8dpt i miały wyższe 😭 już w zasadzie dziś ryczę a jutro ponownie będę 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
59 minut temu, madzia:)) napisał:

Jestem po 2 transferze. Byłam w pt i sob na becie w 7 i 8dpt i pokazało że coś ruszyło ale jeszcze w 3tydzien normy nie weszło. Byłam w 2 labo bo każdy ma inny wyznacznik Jutro idę ponownie i okaże się ostatecznie czy to idzie w dobrym kierunku czy jutro wyleję tonę łez. Stres duży także jutro napiszę czy się powiodło. 

Madzia nie stresuj się! Pamiętaj że stres zabiera progesteron! U mnie nadal pełen luz... Dzisiaj jestem 6dpt 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, AsiaWin napisał:

Madzia nie stresuj się! Pamiętaj że stres zabiera progesteron! U mnie nadal pełen luz... Dzisiaj jestem 6dpt 🙂

Podziwiam Cię za ten luz... też bym tak chciała ale nie umiem tak. Życzę Ci i innym by się w końcu udało 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, madzia:)) napisał:

Ja Ci powiem ogólnie kwotę całą. Jeśli chcesz szczegóły to podeślę na email. U mnie w klinice bocian zapłaciłam łącznie z wizytami, zastrzykami, punkcja,opłata za zamrożone zarodki, kremem i transferem 1 =9882,16. Wizyta w 2 i 3 dc. U mnie wyszła w 3dc. Po 5 dniach wizyty co 2 dni i punkcja. Jeszcze do tego dochodzi koszt badań ale to bym musiała trochę się cofnąć z ich kosztami. Kojarzę że wyszły mnie one chyba ok 1600 

Wow jestem w szoku co do tej ceny. Ja za procedure z jednym transferem zaplacilam ok 18tys

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Ej Wu napisał:

Dziewczyny proszę powiedzcie mi jaki jest koszt in vitro w Pl i jak długo to trwa, jak często są wizyty w trakcie

U mnie procedura z jednym transferem ok 18tys

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, madzia:)) napisał:

Powiem Ci że beta jest moim zdaniem za niska. Podejrzewam że nic z tego nie będzie. Poczytałam inne fora i wyniki innych w 7 i 8dpt i miały wyższe 😭 już w zasadzie dziś ryczę a jutro ponownie będę 😭

Madzia a przypomnij jaka betę miałaś? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Mariolka# napisał:

Madzia a przypomnij jaka betę miałaś? 

7dpt 4,41 w 1 labo co próg jest od 0-2,9. W 8dpt w innym labo 5,5 a próg 0-5,3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, Madziallena31 napisał:

Wow jestem w szoku co do tej ceny. Ja za procedure z jednym transferem zaplacilam ok 18tys

To strasznie dużo. A miałaś coś jeszcze wliczone do ceny innego niż ja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, madzia:)) napisał:

7dpt 4,41 w 1 labo co próg jest od 0-2,9. W 8dpt w innym labo 5,5 a próg 0-5,3

Madzia nie płacz jeszcze nic straconego było powyżej zobaczysz jutro skoczy na pewno. Nie denerwuj kropki bo ona tego nie lubi🥰🥰 czekam jutro na informacje... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
43 minuty temu, madzia:)) napisał:

Powiem Ci że beta jest moim zdaniem za niska. Podejrzewam że nic z tego nie będzie. Poczytałam inne fora i wyniki innych w 7 i 8dpt i miały wyższe 😭 już w zasadzie dziś ryczę a jutro ponownie będę 😭

Straszne jest uczucie kiedy wiesz ze się nie udało ale nie trać jeszcze nadzieji, jeszcze jest szansa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×