Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

4 minuty temu, Goralka napisał:

Oooo super! To bardzo dobra wiadomość że już teraz wyszedł sikaniec. 😘

Na którą wizyta jutro ? 🤔

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, Aja napisał:

Gratulacje. Pamiętaj, ze poza skrajnymi sytuacjami, kiedy test jest wadliwy, co zdarza się bardzo rzadko, test ciążowy nie może przekłamać w te stronę. Jeśli są 2 kreski to jest bhcg. A jak jest beta HCG to jest ciąża, bo w innym wypadku nasz organizm go nie produkuje. Więc jedz na betę jutro. Ale już że spokojnym sercem. Bardziej po to, żeby potem móc sprawdzać przyrosty. 😉

Gratuluję. 

Aja w tym wypadku test na pewno się nie myli,ale niestety beta HCG jest wykrywana przy nowotworze oraz u mężczyzn również przy nowotworze. Więc to nie tak do końca,że nasz organizm go nie produkuje jeśli to nie ciąża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
31 minut temu, Martuska napisał:

Aga a ty jak się czujesz ? Emocje troszkę opadły po piątkowych informacjach? 😉

Powiedzmy,że opadły na tyle ile mogły. Wczoraj cały dzień spędziliśmy u przyjaciół ,ale ciągle gdzieś z tyłu głowy jest takie zastanawianie się czy to nie sen i żeby to serduszko było silne i zdrowe i biło ♥️ 

Tym bardziej,że fizycznie czuje się dobrze,coś czasami czuję w dole brzucha czy pachwinach,ale nie jest to jakiś ból raczej uczucie pełności które przechodzi. Nie mam mdłości porannych i ogolenie właśnie rano czuje się najlepiej. Po południu dopada mnie senność i od czasu do czasu mnie zemdli,ale zaraz szybciutko przechodzi. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Dreamscometrue napisał:

Powiedzmy,że opadły na tyle ile mogły. Wczoraj cały dzień spędziliśmy u przyjaciół ,ale ciągle gdzieś z tyłu głowy jest takie zastanawianie się czy to nie sen i żeby to serduszko było silne i zdrowe i biło ♥️ 

Tym bardziej,że fizycznie czuje się dobrze,coś czasami czuję w dole brzucha czy pachwinach,ale nie jest to jakiś ból raczej uczucie pełności które przechodzi. Nie mam mdłości porannych i ogolenie właśnie rano czuje się najlepiej. Po południu dopada mnie senność i od czasu do czasu mnie zemdli,ale zaraz szybciutko przechodzi. 

Bardzo mnie cieszy, że czujesz się dobrze 😉 oby ten stan towarzyszył Ci całe 9 miesięcy. Nie wiem co to znaczy mieć poranne mdłości ale dziewczyny mówiły, że to nic przyjemnego więc nie życzę ich tobie 😊 Mam nadzieję, że z każda wizyta usg lęk o maleństwo stanie się mniejszy i w końcu w pełni będziesz się cieszyć swoim szczęściem ❤ 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
50 minut temu, Martuska napisał:

Na którą wizyta jutro ? 🤔

Hej Martuska, na 8 rano 😉 a ty jak tam?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
34 minuty temu, Dreamscometrue napisał:

Aja w tym wypadku test na pewno się nie myli,ale niestety beta HCG jest wykrywana przy nowotworze oraz u mężczyzn również przy nowotworze. Więc to nie tak do końca,że nasz organizm go nie produkuje jeśli to nie ciąża.

Matko jedyna. Tak, jest wykrywana przy nowotworze... Ale zakładanie że to nowotwór a nie ciąża jest strasznie dobijające. Odrzuć te myśli. To skrajnie rzadkie przypadki na szczęście. I oby nigdy żadnej się to nie przytrafiło. Błędny test też się czasem zdarza. Można się na tym skupić. Tylko po co. Nie lepiej odetchnąć z ulgą? Ja nie mówię żeby się już teraz nie wiadomo jak radować. Ale choć trochę odpuścić.  I rozumiem powściągliwość. . . Bo jeden dodatni sikać to jeszcze nie pewność. Ważne jak beta bedzie przyrastać. Ale mimo wszystko ja gratuluję. 2 kreski to jest coś. 

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, Goralka napisał:

Hej Martuska, na 8 rano 😉 a ty jak tam?

 

Odliczam już nie dni tylko godziny do wizyty 😉 znowu jestem nakręcona 🤩

Wiem, że teraz na pewno się uda. I tobie i mi ❤

Będę trzymała kciuki ! Już od 7 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
32 minuty temu, Aja napisał:

Matko jedyna. Tak, jest wykrywana przy nowotworze... Ale zakładanie że to nowotwór a nie ciąża jest strasznie dobijające. Odrzuć te myśli. To skrajnie rzadkie przypadki na szczęście. I oby nigdy żadnej się to nie przytrafiło. Błędny test też się czasem zdarza. Można się na tym skupić. Tylko po co. Nie lepiej odetchnąć z ulgą? Ja nie mówię żeby się już teraz nie wiadomo jak radować. Ale choć trochę odpuścić.  I rozumiem powściągliwość. . . Bo jeden dodatni sikać to jeszcze nie pewność. Ważne jak beta bedzie przyrastać. Ale mimo wszystko ja gratuluję. 2 kreski to jest coś. 

Aja ,ale to nie ja robiłam dzisiaj sikańca 🙂 Ja tylko napisałam komentarz do Twojego komentarza i nie z zamiarem mówienia ,że to nowotwór 🙂 Chyba mnie źle zrozumiałaś 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej dziewczyny 🙂 mam głupie pytanie czytałam forum wiem że powinnam mieć jeszcze nadzieję ale wiecie jak to jest.... Jestem po transferze 5dniowego zarodka.... Dziś jest 6dzien po transferze test negatywny to chyba jeszcze za wcześnie na test myślicie ze mogę mieć jeszcze nadzieję 😞 pozdrawiam wszystkie wojowniczki i trzymam mocno kciuki za Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Marzena090488 napisał:

Hej dziewczyny 🙂 mam głupie pytanie czytałam forum wiem że powinnam mieć jeszcze nadzieję ale wiecie jak to jest.... Jestem po transferze 5dniowego zarodka.... Dziś jest 6dzien po transferze test negatywny to chyba jeszcze za wcześnie na test myślicie ze mogę mieć jeszcze nadzieję 😞 pozdrawiam wszystkie wojowniczki i trzymam mocno kciuki za Was

Test jaki ? Taki domowy z moczu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Marzena090488 napisał:

Hej dziewczyny 🙂 mam głupie pytanie czytałam forum wiem że powinnam mieć jeszcze nadzieję ale wiecie jak to jest.... Jestem po transferze 5dniowego zarodka.... Dziś jest 6dzien po transferze test negatywny to chyba jeszcze za wcześnie na test myślicie ze mogę mieć jeszcze nadzieję 😞 pozdrawiam wszystkie wojowniczki i trzymam mocno kciuki za Was

No pewnie że za wcześnie. Mi 8dpt wyszedł, ale ta druga kreska taka ledwo widoczna... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Marzena090488 napisał:

Tak taki zwykły sikaniec

Oczywiście,że może być za wcześnie. Ja robiłam w 7dpt i mogła bym go wyrzucić bo była taka kreska słaba,że normalny człowiek który się na tym nie zna powiedział by,że mam zwidy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Marzena090488 napisał:

Tak taki zwykły sikaniec

Mi w 10dpt cień cienia 😉 a 11dpt beta była 149 ! 

Także poczekaj do bety 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Milach napisał:

Dziewczyny, dziś rano nie wytrzymałam i zrobiłam test w 6dpt i po raz pierwszy w swoim życiu zobaczyłam dwie kreski, wyraźne 😍 jutro idę zrobić bete bo tylko beta prawdę powie ale uczucie zobaczyc te dwie kreski jest nieopisane chcialo mi sie płakać, mąż mnie studzi w emocjach i dobrze 🙂 

O super dobre wieści z rana 🥰  fajnie że dzidzia się przyjęła 🙂 jutro leć na betę tylko żebyś wyniki miała wcześniej bo będziemy jutro w napięciu przeglądać forum 🙈😆

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
40 minut temu, Marzena090488 napisał:

Hej dziewczyny 🙂 mam głupie pytanie czytałam forum wiem że powinnam mieć jeszcze nadzieję ale wiecie jak to jest.... Jestem po transferze 5dniowego zarodka.... Dziś jest 6dzien po transferze test negatywny to chyba jeszcze za wcześnie na test myślicie ze mogę mieć jeszcze nadzieję 😞 pozdrawiam wszystkie wojowniczki i trzymam mocno kciuki za Was

Nadzieję ciągle musimy mieć 🙂 choć ja też ja tracę i mam wrażenie że nici z tego. Sikanca nie robie bo to nerwy i stres i różnie z nimi bywa. Raz zrobiłam po 1 próbie tylko. Musimy czekać cierpliwie 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, madzia:)) napisał:

Nadzieję ciągle musimy mieć 🙂 choć ja też ja tracę i mam wrażenie że nici z tego. Sikanca nie robie bo to nerwy i stres i różnie z nimi bywa. Raz zrobiłam po 1 próbie tylko. Musimy czekać cierpliwie 🙂

Razem jakoś łatwiej w tej poczekalni 😉 A ty Madziu kiedy testujesz ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Milach napisał:

Dziewczyny, dziś rano nie wytrzymałam i zrobiłam test w 6dpt i po raz pierwszy w swoim życiu zobaczyłam dwie kreski, wyraźne 😍 jutro idę zrobić bete bo tylko beta prawdę powie ale uczucie zobaczyc te dwie kreski jest nieopisane chcialo mi sie płakać, mąż mnie studzi w emocjach i dobrze 🙂 

Cudowna wiadomość! GRATULACJE 💚 W takiej sytuacji beta to już formalność zapewne, ale daj znać koniecznie jutro jaki wynik będzie 🙂

1 godzinę temu, Marzena090488 napisał:

Hej dziewczyny 🙂 mam głupie pytanie czytałam forum wiem że powinnam mieć jeszcze nadzieję ale wiecie jak to jest.... Jestem po transferze 5dniowego zarodka.... Dziś jest 6dzien po transferze test negatywny to chyba jeszcze za wcześnie na test myślicie ze mogę mieć jeszcze nadzieję 😞 pozdrawiam wszystkie wojowniczki i trzymam mocno kciuki za Was

Kochana jeszcze wszystko możliwe, 6dpt to bardzo wcześnie, ja 7 dnia miała cień kreski, ale i tym nie ma co się sugerować, na wszystkich forach klinik i ich blogach piszą, żeby test robić nie wcześniej niż 12-14 dpt więc głowa do góry! Trzymamy mocno kciuki by ładnie się blastka u Ciebie zadomowiła 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Marzena090488 napisał:

Hej dziewczyny 🙂 mam głupie pytanie czytałam forum wiem że powinnam mieć jeszcze nadzieję ale wiecie jak to jest.... Jestem po transferze 5dniowego zarodka.... Dziś jest 6dzien po transferze test negatywny to chyba jeszcze za wcześnie na test myślicie ze mogę mieć jeszcze nadzieję 😞 pozdrawiam wszystkie wojowniczki i trzymam mocno kciuki za Was

Tez miałam 5 dniową wykluwającą się blastkę. Mi negatywny sikaniec wyszedł w 11 dpt kiedy beta hcg było ponad 600. Dopiero chyba w 13dpt wyszedł pozytywny. Ja już myślałam że trafiam na jakieś felerne choć kupowałam z różnych firm. Ale jak już miałam wynik beta hcg to chciałam też mieć pamiątkę w postaci 2 kresek więc się uparłam i codziennie robiłam 🙂 Także sikańcami się wcale nie przejmuj i na spokojnie rób test z krwi 🙂

Edytowano przez DoMi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję Wam bardzo naprawdę jakoś tak pozytywnie mnie nakrecilyscie... Jak dobrxe ze jesteście i jest takie forum i takie wsparcie ❤️❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Martuska napisał:

Razem jakoś łatwiej w tej poczekalni 😉 A ty Madziu kiedy testujesz ? 

Ja w środę dopiero. Najchętniej to bym już poszła ale za szybko będzie 🙄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Dreamscometrue napisał:

Aja ,ale to nie ja robiłam dzisiaj sikańca 🙂 Ja tylko napisałam komentarz do Twojego komentarza i nie z zamiarem mówienia ,że to nowotwór 🙂 Chyba mnie źle zrozumiałaś 🙂

Tak. Juz widzę że coś mi się źle odpowiedź podpiela. Ogólnie od 2 dni wariuje mi telefon i robi dziwne rzeczy. Więc z góry przepraszam za takie drobne błędy. Postaram się ich unikać. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Martuska napisał:

Odliczam już nie dni tylko godziny do wizyty 😉 znowu jestem nakręcona 🤩

Wiem, że teraz na pewno się uda. I tobie i mi ❤

Będę trzymała kciuki ! Już od 7 😉

❤️ I takie podejście mi się podoba!ja też jestem pozytywnie nastawiona więc musi nam się udać 😘😘😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Marzena090488 napisał:

Hej dziewczyny 🙂 mam głupie pytanie czytałam forum wiem że powinnam mieć jeszcze nadzieję ale wiecie jak to jest.... Jestem po transferze 5dniowego zarodka.... Dziś jest 6dzien po transferze test negatywny to chyba jeszcze za wcześnie na test myślicie ze mogę mieć jeszcze nadzieję 😞 pozdrawiam wszystkie wojowniczki i trzymam mocno kciuki za Was

Oczywiście że negatywny sikaniec o niczym nie świadczy.nieraz w 10dpt już beta piękna jest a sikaniec dalej nie wychodzi więc głowa do góry i czekaj na wyniki krwi. Będzie dobrze 😘😘😘😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pamiętajcie dziewczyny ze pozytywny sikaniec wychodzi także po pregnylu lub ovitrelle, ja się tak nacięłam ostatnim razem. Oczywiście nie chce podcinać skrzydeł, ale a propo info kiedy wychodzi pozytywny sikaniec 😉 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, madzia:)) napisał:

Ja w środę dopiero. Najchętniej to bym już poszła ale za szybko będzie 🙄

To już w środę ! ❤ czekamy na dobre wieści 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Goralka napisał:

❤️ I takie podejście mi się podoba!ja też jestem pozytywnie nastawiona więc musi nam się udać 😘😘😘

Musi, musi 😊

Coś tak czuje, że będziemy transferowac razem 🤩

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
56 minut temu, Martuska napisał:

Musi, musi 😊

Coś tak czuje, że będziemy transferowac razem 🤩

Mam nadzieję że będą dobre wieści 😳

Kiedy możecie mieć transfer?🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, madzia:)) napisał:

Mam nadzieję że będą dobre wieści 😳

Kiedy możecie mieć transfer?🙂

Myślę, że 28 grudnia ? Wszystko zależy od grubości endometrium... 

Goralka będzie wiedzieć zapewne już jutro. Ja dopiero w środę mam wizytę. 

Jesteśmy dobry myśli ❤

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×