Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

3 minuty temu, Aga36 napisał:

Poczytałam troche i rzeczywiście tak jest, a z kim bym nie romawiala to mówili że będę miała ciągłość i umowę do dnia porodu. To pięknie, zostałam bez pracy i kasy. 

Aga jak jesteś na zwolnieniu to jesteś pracownikiem i nie mogą Cię zwolnić. Pamiętaj tylko żeby zachować ciągłość zwolnienia! Żeby nie było ani jednego dnia przerwy 🙂 musisz po prostu być na zwolnieniu te ponad 3 miesiące. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13 godzin temu, Aga36 napisał:

Dziewczyny teraz trochę z innej beczki. Powiedzcie mi czy wy też, tym którym się udało tak w 6 tc jest tak źle? Czuje się jakby "walec mnie przejechał" mam niskie ciśnienie, zawroty głowy, płakać mi się chce bez najmniejszego powodu. Jestem tym cholernie zmęczona. Powinnam się cieszyc, ale nie potrafię, czuje się jakbym wegetowała, zero energi istny flak. Może któraś mnie pocieszy, że nie jestem z tym sama😏

Oj było źle było. Czułam się dokładnie tak jak opisujesz "jakby mnie walec przejechał". Właściwie cały czas spałam (potrafiłam wstać o 8 a o 10 już znowu spałam), w przeprawch wymiotowalam, nie miałam na nic siły i z tego wszystkiego byłam strasznym mazgajem. Za to moja przyjaciółka od początku była jak skowronek! Normalnie energii za dwoje i zero dolegliwości! Jak ja jej zazdrościłam. Ale nie martw się w drugim trymestrze jest już lepiej 🙂

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
29 minut temu, AsiaWin napisał:

Aga jak jesteś na zwolnieniu to jesteś pracownikiem i nie mogą Cię zwolnić. Pamiętaj tylko żeby zachować ciągłość zwolnienia! Żeby nie było ani jednego dnia przerwy 🙂 musisz po prostu być na zwolnieniu te ponad 3 miesiące. 

Aguś dowiedz się jak to jest dokładnie, bo pracodawca Cię nie zwalnia w trakcie trwania umowy (nie jesteś na wypowiedzeniu) tylko po prostu zakończyła Ci się umowa na czas określony... I nie wiem czy tutaj nie ma różnic w tych dwóch przypadkach. Dopytaj gdzie Możesz, bo to ważne... Ja też spróbuję się dzisiaj jeszcze coś dowiedzieć w tym temacie... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Martuska trzymam bardzo mocno kciuki za betę ✊✊✊😘😘😘😘tym.ktore transferują też życzę powodzenia i tłustej bety przy testowaniu 

  • Like 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
38 minut temu, DoMi napisał:

Oj było źle było. Czułam się dokładnie tak jak opisujesz "jakby mnie walec przejechał". Właściwie cały czas spałam (potrafiłam wstać o 8 a o 10 już znowu spałam), w przeprawch wymiotowalam, nie miałam na nic siły i z tego wszystkiego byłam strasznym mazgajem. Za to moja przyjaciółka od początku była jak skowronek! Normalnie energii za dwoje i zero dolegliwości! Jak ja jej zazdrościłam. Ale nie martw się w drugim trymestrze jest już lepiej 🙂

O ja też taki ewenement 😂. W ciąży ani razu nie wymiotowalam. Nigdy nie miałam mdłości. Nawet zachcianek nie miałam. Zero zgagi i innych takich dolegliwości 😍. Pod koniec plecy mnie tylko bolały bo przytyłam 16 koło a zawsze wręcz filigranowa byłam. Gdyby nie to że ciąża była zagrożona to normalnie ekstra czas 🤩

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, Goralka napisał:

Martuska trzymam bardzo mocno kciuki za betę ✊✊✊😘😘😘😘tym.ktore transferują też życzę powodzenia i tłustej bety przy testowaniu 

Wierzę, że będzie dobrze 😘 

A co u Ciebie? Byłaś na wizycie u lekarza? Jak się trzymasz? 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Sylwi@ napisał:

O ja też taki ewenement 😂. W ciąży ani razu nie wymiotowalam. Nigdy nie miałam mdłości. Nawet zachcianek nie miałam. Zero zgagi i innych takich dolegliwości 😍. Pod koniec plecy mnie tylko bolały bo przytyłam 16 koło a zawsze wręcz filigranowa byłam. Gdyby nie to że ciąża była zagrożona to normalnie ekstra czas 🤩

Zazdroszczę każdej kobiecie która czuję się w ciąży tak jak Wy 🙂 Ja od początku czułam się fatalnie, dopiero zaczynam normalnie funkcjonować (20tc) a i tak na wiele rzeczy nie mam jeszcze siły. Ostatnio wybraliśmy się na spacer na starówkę to po takim spacerze dochodziłam do siebie dwa dni 😕 no ale czego się nie zniesie dla upragnionego maleństwa 🙂

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Martuska napisał:

Wierzę, że będzie dobrze 😘 

A co u Ciebie? Byłaś na wizycie u lekarza? Jak się trzymasz? 

Zbieram się kochana do kupy.czas leczy rany więc mam nadzieję że do następnej próby będę znowu tryskać optymizmem i nadzieja.😘

  • Like 7

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja dzisiaj byłam u swoje dr na wizycie.

i podobno jest 5 a nie 6 pęcherzyków plus kilka małych ale nic z nich nie będzie. Estradiol 1700 (7dc).

wizyte kolejna mam w sobotę a później w poniedziałek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, NiskieAmH napisał:

Ja dzisiaj byłam u swoje dr na wizycie.

i podobno jest 5 a nie 6 pęcherzyków plus kilka małych ale nic z nich nie będzie. Estradiol 1700 (7dc).

wizyte kolejna mam w sobotę a później w poniedziałek.

Jeszcze ilość może się zmienić! Oby na plus. Wiem co czujesz. Ja w trakcie ostatniej stymulacji płakałam że mało rośnie a ostatecznie efekt był dobry i co wizytę przybywało mi pęcherzyków.  Bądź dobrej myśli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, AsiaWin napisał:

Jeszcze ilość może się zmienić! Oby na plus. Wiem co czujesz. Ja w trakcie ostatniej stymulacji płakałam że mało rośnie a ostatecznie efekt był dobry i co wizytę przybywało mi pęcherzyków.  Bądź dobrej myśli.

Wlasnie mam straszna huśtawkę przez to wszystko. Boje Się ze jak w poniedziałek wizyta to na punkcję będzie za pozno 😅 i ze nic z tego wszystkiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, AsiaWin napisał:

Martuska, o której sprawdzasz wynik?

Około 16 🙈

  • Like 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Martuska napisał:

Około 16 🙈

Trzymam kciuki!! ✊🏻✊🏻✊🏻✊🏻❤️

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 6.01.2021 o 11:59, Madziallena31 napisał:

Tyle to wiem, ale to zbyt mało informacji.

Więcej nie wiem, ale jak chcesz to napisz na insta do ,,mamaginekolog” 

super babka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
58 minut temu, NiskieAmH napisał:

Wlasnie mam straszna huśtawkę przez to wszystko. Boje Się ze jak w poniedziałek wizyta to na punkcję będzie za pozno 😅 i ze nic z tego wszystkiego

haha no widzisz co te hormony z nami robią 😜 ja byłam gotowa przerwać stymulację, bo uważałam, że lekarz złe dawni leków mi zapisuje 😄 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja już zabrałam Bąbla za sobą, poszlo szybko, sprawnie. Blastka z 4a po rozmrozeniu przeszła w 5a i wychodziła z otoczki. Teraz musi się tylko do mnie przyczepic na najblizsze z 20 lat ❤️❤️❤️

  • Like 14

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

9dpt beta 306 !!! ❤❤❤❤❤❤

Kruszynko zostań z nami na 9 miesięcy ❤❤❤❤❤

  • Like 28

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Martuska napisał:

9dpt beta 306 !!! ❤❤❤❤❤❤

Kruszynko zostań z nami na 9 miesięcy ❤❤❤❤❤

wow! piękna beta!!!! super! gratuluję 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Kinga123 napisał:

Ja już zabrałam Bąbla za sobą, poszlo szybko, sprawnie. Blastka z 4a po rozmrozeniu przeszła w 5a i wychodziła z otoczki. Teraz musi się tylko do mnie przyczepic na najblizsze z 20 lat ❤️❤️❤️

Kinga! Trzymam kciuki 🙂 dbaj o siebie! i czekamy na wieści za parę dni 🙂 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Martuska napisał:

9dpt beta 306 !!! ❤❤❤❤❤❤

Kruszynko zostań z nami na 9 miesięcy ❤❤❤❤❤

Musi być dobrze. Tym razem musi ♥️♥️♥️ 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć Dziewczyny ❤️

Wracam do gry o najważniejsze 🧖‍♀️🤰🧑

Nie było mnie tu 7 tygodni, musiałam odpocząć, wyluzować i naprawić tarczyce.

Obecnie biorę leki przygotowujące mnie do 2 transferu. Jutro będę w 12 dniu cyklu i mam zrobić wyniki badań Progesteron i Estradiol.

Piszę z prośbą, napiszcie mi jakie wy miałyście wyniki badań w tym czasie. 

Ja przy 1 transferze na tym etapie miałam : Progesteron 0,756 nmol/I  i      Estradiol  905 pmol/I

Jestem ciekawa jaki wynik byłby najlepszy, lekarze mało mówią, a jak mówią to zdawkowo, że jest ok . 

Skoro za pierwszym razem się nie udało to coś było nie tak.

Ciężko mi uwierzyć, że w moim przypadku chodziło o tarczyce, bo miałam zawsze w normie.

Jednak kazali mi ją obniżyć .

Teraz mam 1.2 

Jak każda tu obecna, pragnę by się udał ten transfer, tym bardziej, że to moja ostatnia szansa. 

W Sobotę doktor potwierdzi mi termin transferu. Na dzień dzisiejszy mam planowany na 14 Stycznia. 

Na dzień dzisiejszy biorę 3x Estrofem 1x Acard 1x Metypred 

Od 10 Stycznia dojdzie 3x Progesteron i 3x luteina 

Pozdrawiam was wszystkie i życzę wytrwałości. ❤️🧖‍♀️🤰

 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
24 minuty temu, Martuska napisał:

9dpt beta 306 !!! ❤❤❤❤❤❤

Kruszynko zostań z nami na 9 miesięcy ❤❤❤❤❤

Super beta gratuluję ❤  trzymam kciuki żeby wszystko było dobrze ✊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
27 minut temu, Kinga123 napisał:

Ja już zabrałam Bąbla za sobą, poszlo szybko, sprawnie. Blastka z 4a po rozmrozeniu przeszła w 5a i wychodziła z otoczki. Teraz musi się tylko do mnie przyczepic na najblizsze z 20 lat ❤️❤️❤️

Super teraz dbaj o siebie i odpoczywaj. Czekamy na pozytywne wieści ✊ kiedy testujesz? 

Nawet nie wiedziałam że w trakcie rozmrażania blastka może się przekształcić z 4 na 5 😄 waleczny zarodek ✊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
26 minut temu, Martuska napisał:

9dpt beta 306 !!! ❤❤❤❤❤❤

Kruszynko zostań z nami na 9 miesięcy ❤❤❤❤❤

Martuś a tu też Ci napisze, że cieszę się bardzo❤️❤️❤️ teraz będzie wszystko dobrze❤️

1 minutę temu, madzia:)) napisał:

Super teraz dbaj o siebie i odpoczywaj. Czekamy na pozytywne wieści ✊ kiedy testujesz? 

Nawet nie wiedziałam że w trakcie rozmrażania blastka może się przekształcić z 4 na 5 😄 waleczny zarodek ✊

Chyba po rozmrozeniu juz zaczęła dalej się rozwijać... Jakos tak🙂 pytanie ile wczesniej ja wyjęli z zimowiska. kiedyś z 2 dniowego zarodka 4 komorkowego klasy b hodowanego do blastki mialam blastke 5a, biologia🙂

Mam testować 10 dpt czyli niedziela 17.01. Teraz będę odpoczywać, zajmuje kanapę na dłużej😊

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, AsiaWin napisał:

Martuska, o której sprawdzasz wynik?

Pisała że wieczorem. Jak mąż wróci z pracy. To trochę poczekamy 😊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Martusia gratuluje super!!! 🙂 ❤️❤️❤️ 
 

dziewczyny czy to mozliwe ze przy aplikacji lutinusu aplikatorem mozna podraznic szyjke? Nie plamilam od dwoch dni po odstawieniu acardu i podwyzszeniu progesteronu do 1000 na dobe a dzis przy aplikacji nie moglam wprowadzic aplikatora troche czulam opor udalo sie i godzine temu zaczelam znowu plamic wykoncze sie 😥😥

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
41 minut temu, Martuska napisał:

9dpt beta 306 !!! ❤❤❤❤❤❤

Kruszynko zostań z nami na 9 miesięcy ❤❤❤❤❤

Cudownie!!! Oby tak dalej. 

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×