Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

13trzynascie

Konieczność rejestracji kont

Polecane posty

Ale tu ucichło odkąd kafeteria wprowadziła przymus rejestracji kont żeby móc komentować... 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edit666

Grunt, że administracja w końcu wzięła się do pracy i poblokowala paru hejterow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edit666
 

Dzięki. Ale jak znam życie, to technicznie nic nie poprawia, za to za dwa tygodnie znowu wpuszcza tu zgraję hejterow.

Powiedziałbym, że już jednego wypuścili 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Administracja tego ścieku, jak zwykle zabiera się od d... strony. Przede wszystkim powinni rozwiązać problemy techniczne z tym wkurzającym Bad Gateway. Następnie uniemozlic kasowanie tematów przez przypadkowych gnojków. To powinna być ostateczność i powinna tego dokonywać jedynie administracja po zbadaniu sprawy. Dalej: pozwolić na pisanie bez rejestracji i logowania, ale z obowiązkiem przyjęcia jakiegoś tymczasowego nika, żeby nie było, że dyskutuje nie wiadomo ilu gości.

Zgadzam się, bo to akurat jest coś, co mnie tu zniechęca do pisania. No i fajnie by było gdyby ludzie zaczęli się tu wreszcie szanować. 

Ps. Witaj Res w nowym wcieleniu😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edit666
 

Zgadzam się, bo to akurat jest coś, co mnie tu zniechęca do pisania. No i fajnie by było gdyby ludzie zaczęli się tu wreszcie szanować. 

Ps. Witaj Res w nowym wcieleniu😉

To nie jest jego nowe wcielenie. To jest jedno z jego wcielen. Pod każdym jest kimś innym. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edit666
 

O swoich zmysleniach opowiedz psychiatrze, może coś poradzi.

Sam zmyslasz. Jako Rescator555 masz niepracujaca zone i dzieci a jako Relattywista jesteś wolny i robisz co chcesz, a żona ci  niepotrzebna do niczego. Nawet do dawania dupy. Bo seks to Ty owszem lubisz ale nie cały czas z tą samą baba.

Także tak. Na potrzeby różnych profili kreujesz różne życiorysy.

A prawda jest taka, że jesteś samotnym, skrzywdzonym przez kobietę człowiekiem z niezaspokojona potrzeba seksualna. Dlatego tak bardzo nienawidzisz kobiet. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Dobrze gadasz.

Popieram. I jeszcze sie powinno przywrócic dawny wygląd tego forum, zeby nie trzeba było tyle przewijac, itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Dobrze gadasz.

Popieram. I jeszcze sie powinno przywrócic dawny wygląd tego forum, zeby nie trzeba było tyle przewijac, itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

I co? Popisałyście sobie ha ha. Dobrosułko ludzie nie mogą sobie kasować watki jak chcą. Jakim cudem, jak piszesz z gościa chcesz skasować sama temat? Pomyśl trochę zamiast przytakiwać temu komuś. Poza tym niesamowicie dużo wnosisz do forum. W każdym temacie imieniny danego dnia. Sansey, ty mu obciągnij. Edit666 ma 100% racji. Jeśli ktoś nie potrafi rozróżnić przynajmniej dwóch osób z 5-7 które odpowiadają na jego posty, to chyba nie świadczy dobrze o jego inteligencji.

Uprzejmie Cię proszę żebyś się ode mnie odpie/rdoliła. Wyobraź sobie, że nie łażę za Resem po każdym wątku jak jego cień i nie interesuje mnie ile ma tu profili i kto odpowiada na jego posty. No ale rozumiem, że Tobie ta czynność nadaje sens Twojemu życiu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Uprzejmie Cię proszę żebyś się ode mnie odpie/rdoliła. Wyobraź sobie, że nie łażę za Resem po każdym wątku jak jego cień i nie interesuje mnie ile ma tu profili i kto odpowiada na jego posty. No ale rozumiem, że Tobie ta czynność nadaje sens Twojemu życiu. 

Popieram!

A wszystko to,bo nie podobało się,że Rescator cokolwiek pisze.

A każdy może mówić co chce.Tu (forum)jest wymiana zdań a nie naginanie do swoich poglądów.Tak trudno zrozumieć?

I przez to musimy się logować,upierdl.iwe to jest.

Markoos trochę kultury,ok?

Maciory to są w chlewie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Uprzejmie Cię proszę żebyś się ode mnie odpie/rdoliła. Wyobraź sobie, że nie łażę za Resem po każdym wątku jak jego cień i nie interesuje mnie ile ma tu profili i kto odpowiada na jego posty. No ale rozumiem, że Tobie ta czynność nadaje sens Twojemu życiu. 

Nie moja droga, to nie jest sensem mojego życia. Za nim nie trzeba chodzić, żeby się w miarę szybko zorientować o co mu chodzi. Nie trzeba za nim łazić, żeby widzieć jakie tematy zakłada. Jesteś tu tak długo jak Edit666 i ona zauważyła, a ty nie? Chcesz być dla niego miła, to mu obciągnij, wtedy on będzie uważał, że jesteś mądrą kobietą, jak ci tak zależy na dobrych stosunkach z nim. Co do reszty pogrubionego tekstu, to tyczyło was obojga. Ludzie tutaj piszą tak różnym językiem itp, że zorientowanie się, że pisze się przynajmniej z dwiema różnymi osobami na 5 piszących, to nie jest trudne, a Res nigdy nie odróżniał, to chyba dobrze o inteligencji i spostrzegawczości nie świadczy dobrze.

 

Popieram!

A wszystko to,bo nie podobało się,że Rescator cokolwiek pisze.

A każdy może mówić co chce.Tu (forum)jest wymiana zdań a nie naginanie do swoich poglądów.Tak trudno zrozumieć?

I przez to musimy się logować,upierdl.iwe to jest.

Markoos trochę kultury,ok?

Maciory to są w chlewie.

Ty też masz ochotę na Resa? Ha ha ha ha. Markoos kultury nigdy nie będzie miał. Bawcie się dobrze w 15 osób na całym dziale macierzyńskim, o ile będziecie mieć o czym pisać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Nie moja droga, to nie jest sensem mojego życia. Za nim nie trzeba chodzić, żeby się w miarę szybko zorientować o co mu chodzi. Nie trzeba za nim łazić, żeby widzieć jakie tematy zakłada. Jesteś tu tak długo jak Edit666 i ona zauważyła, a ty nie? Chcesz być dla niego miła, to mu obciągnij, wtedy on będzie uważał, że jesteś mądrą kobietą, jak ci tak zależy na dobrych stosunkach z nim. Co do reszty pogrubionego tekstu, to tyczyło was obojga. Ludzie tutaj piszą tak różnym językiem itp, że zorientowanie się, że pisze się przynajmniej z dwiema różnymi osobami na 5 piszących, to nie jest trudne, a Res nigdy nie odróżniał, to chyba dobrze o inteligencji i spostrzegawczości nie świadczy dobrze.

 

To jak już chcesz być taka bystra i mądra, to może jeszcze przejrzyj tematy w których wypowiadam się ja i Edit. W odróżnieniu do Edit nie udzielam się w tematach w których udział bierze Res. Nie interesuje mnie to co on tu robi i jak się zwraca do innych. Mam to zwyczajnie w doopie. Nie wchodzę na forum po to, żeby śledzić tu losy Resa. Poza tym, skoro kogoś wyzywa, to pytanie czemu ten ktoś nadal wchodzi z nim w dyskusje? Lubi być obrażany czy naiwnie myśli, że pod wpływem jego wpisów Res doświadczy nawrócenia? Dla mnie Res jest takim samy uczestnikiem forum jak inni. Nigdy mnie nie obraził więc z jakiego powodu miałabym być dla niego niemiła? Bo Ty tak sobie życzysz? 

A teraz już naprawdę odp/ierdol się ode mnie, bo złej osoby się czepiłaś. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Serio jakiś użytkownik forum wzbudza w Was takie emocje, ze się teraz szarpiecie w komentarzach? 😛

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Serio jakiś użytkownik forum wzbudza w Was takie emocje, ze się teraz szarpiecie w komentarzach? 😛

Wiesz co, ja z założenia nikogo tu nie obrażam. Nikogo nie oceniam za poglądy i staram się nie narzucać swojego zdania. Jak pisałam wyżej, zniechęcaja mnie dyskusje w których ludzie zwykli się obrażać, niezależne od tego ilu jest tam piszących, po prostu nie czytam i nie analuzuje. Natomiast ciężko mi przejść obok chamskich zaczepek więc  odpowiedziałam. Res mnie ani grzeje ani ziębi. Jednak widzę, że koleżanka ma jakąś traume sytuacyjną😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edit666
 

Natomiast ciężko mi przejść obok chamskich zaczepek więc  odpowiedziałam.

Nie jesteś sama.

Dlatego właśnie Res został zbanowany przez administrację kafe. Za chamski i wulgarny hejt oraz groźby karalne. Ty być może nie zostałaś w żaden sposób po chamsku potraktowana przez Resa. A inne osoby owszem.

Ja nie będę tolerować ani hejtu ani skrajnie seksistowskich wpisów. Sprowadzanie kobiet do przedmiotów , ktore sa na swiecie tylko po to, aby zaspokajac seksualnie mezczyzn mnie osobiście bardzo mierzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Nie jesteś sama.

Dlatego właśnie Res został zbanowany przez administrację kafe. Za chamski i wulgarny hejt oraz groźby karalne. Ty być może nie zostałaś w żaden sposób po chamsku potraktowana przez Resa. A inne osoby owszem.

Ja nie będę tolerować ani hejtu ani skrajnie seksistowskich wpisów. Sprowadzanie kobiet do przedmiotów , ktore sa na swiecie tylko po to, aby zaspokajac seksualnie mezczyzn mnie osobiście bardzo mierzi.

No i słusznie, skoro Cię obraził, to miałaś prawo zareagować. Natomiast nie widzę sensu żeby z nim gadać skoro już wiesz jaki potrafi być w stosunku do innych forum-ek. Zgodnie z zasadą nie drażnij psa😉Może lepiej unikać takich uczestnikow forum? Nie bedzie popytu, to nie będzie i podażu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edit666
 

No i słusznie, skoro Cię obraził, to miałaś prawo zareagować. Natomiast nie widzę sensu żeby z nim gadać skoro już wiesz jaki potrafi być w stosunku do innych forum-ek. Zgodnie z zasadą nie drażnij psa😉Może lepiej unikać takich uczestnikow forum? Nie bedzie popytu, to nie będzie i podażu. 

Dlatego ostrzegam przed nim innych. Myślę, że takim ludziom należy się co najmniej ostracyzm. 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Dlatego ostrzegam przed nim innych. Myślę, że takim ludziom należy się co najmniej ostracyzm. 🙂

Że misja taka?😉 Myślę, że będziesz zdrowsza jak to olejesz😊

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no jak w tamtym roku był taki wymóg przez trochę to tylko dlatego założyłam konto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Nie moja droga, to nie jest sensem mojego życia. Za nim nie trzeba chodzić, żeby się w miarę szybko zorientować o co mu chodzi. Nie trzeba za nim łazić, żeby widzieć jakie tematy zakłada. Jesteś tu tak długo jak Edit666 i ona zauważyła, a ty nie? Chcesz być dla niego miła, to mu obciągnij, wtedy on będzie uważał, że jesteś mądrą kobietą, jak ci tak zależy na dobrych stosunkach z nim. Co do reszty pogrubionego tekstu, to tyczyło was obojga. Ludzie tutaj piszą tak różnym językiem itp, że zorientowanie się, że pisze się przynajmniej z dwiema różnymi osobami na 5 piszących, to nie jest trudne, a Res nigdy nie odróżniał, to chyba dobrze o inteligencji i spostrzegawczości nie świadczy dobrze.

 

A tak między nami, to czym sie różnisz od tego Resa którym tak gardzisz? Wchodzisz tu i na dzień dobry wyskakujesz do mnie z buta. To chyba jednak ten sam poziom masz. Rozumiem, że jakbym napisała, że Res jest chojem niemytym to byś zareagowała serduszkiem😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Nie jesteś sama.

Dlatego właśnie Res został zbanowany przez administrację kafe. Za chamski i wulgarny hejt oraz groźby karalne. Ty być może nie zostałaś w żaden sposób po chamsku potraktowana przez Resa. A inne osoby owszem.

Ja nie będę tolerować ani hejtu ani skrajnie seksistowskich wpisów. Sprowadzanie kobiet do przedmiotów , ktore sa na swiecie tylko po to, aby zaspokajac seksualnie mezczyzn mnie osobiście bardzo mierzi.

Największym hejterem jesteś ty. Sama hejtujesz, a innych się czepiasz i lecisz z płaczem na skargę jak małe dziecko. 

Chłopa tu szukasz, że cie tak boli co ten res pisze?

Bo mi to lata oraz powiewa co on smaruje.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edit666
 

Największym hejterem jesteś ty. Sama hejtujesz, a innych się czepiasz i lecisz z płaczem na skargę jak małe dziecko. 

Chłopa tu szukasz, że cie tak boli co ten res pisze?

Bo mi to lata oraz powiewa co on smaruje.

 

Dobry żart 🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

A tak między nami, to czym sie różnisz od tego Resa którym tak gardzisz? Wchodzisz tu i na dzień dobry wyskakujesz do mnie z buta. To chyba jednak ten sam poziom masz. Rozumiem, że jakbym napisała, że Res jest chojem niemytym to byś zareagowała serduszkiem😉

😄

i mnie też się czepnęła,bo nie naplułam na Resa.

a ja uważam,że kazdy ma prawo się wypowiadać i nic ci do tego Edit.To forum ma być pod twoje poglądy?A skoro tak się czepiasz poglądów Resa,powiedz czemu tak wiele kobiet czyta i ogląda film" 365dni"??? 🙂

Są różne kobiety i różni faceci.Nie klocmy się ,tylko zaakceptujmy tę inność 👋

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edit666
 

😄

i mnie też się czepnęła,bo nie naplułam na Resa.

a ja uważam,że kazdy ma prawo się wypowiadać i nic ci do tego Edit.To forum ma być pod twoje poglądy?A skoro tak się czepiasz poglądów Resa,powiedz czemu tak wiele kobiet czyta i ogląda film" 365dni"??? 🙂

Są różne kobiety i różni faceci.Nie klocmy się ,tylko zaakceptujmy tę inność 👋

 

Chyba troszkę ci się osoby pomieszaly...

PS. Tu bardziej chodzi o hejterskie zachowania Resa a nie o same poglądy.

Choć, w sumie o poglądy też. Może Ciebie bawi rechotanie z gwałtów czy zastanawianie się czy kobiece "Nie" znaczy "nie" w tym kontekście. Mnie, nie bawi.  Również nie bawią mnie wyzwiska typu "głupia cipa", "peezda niemyta" itp. Teksty o "kiszeniu ogórka w cipie" również są takie sobie. Porównywanie użytkowniczek forum ciazowego do krów i sugerowanie, że może trzeba wybić całe stado, również jest według mnie "slabe". No ale może ja jestem dziwna. A dla Was takie zachowania sa normalne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Chyba troszkę ci się osoby pomieszaly...

PS. Tu bardziej chodzi o hejterskie zachowania Resa a nie o same poglądy.

Choć, w sumie o poglądy też. Może Ciebie bawi rechotanie z gwałtów czy zastanawianie się czy kobiece "Nie" znaczy "nie" w tym kontekście. Mnie, nie bawi.  Również nie bawią mnie wyzwiska typu "głupia cipa", "peezda niemyta" itp. Teksty o "kiszeniu ogórka w cipie" również są takie sobie. Porównywanie użytkowniczek forum ciazowego do krów i sugerowanie, że może trzeba wybić całe stado, również jest według mnie "slabe". No ale może ja jestem dziwna. A dla Was takie zachowania sa normalne...

Wiesz ja aż tak się nie zglebialam w tematach,gdzie Rescator pisał.Jestem tu czasami i przelotem.Ale nie zauważyłam,żeby wpisywal się i od razu wyzywal.Dopiero jak ktoś mu nadepnal na odcisk,wtedy wypisywał te brzydkie słowa.I wcale mu się nie dziwię.Też bym się wkurzala,gdzyby ktoś mnie notorycznie krytykowal i wyśmiewał.

Ja wiele już widziałam na tym forum,więc mnie już nic nie zaskoczy.

ale dziwne ze dokładnie rok temu też jakaś afera była,bo kazali logować się.Akurat w ferie 😄 a nie w wakacje Czyli za rok będzie to samo.Mogliby już odblokować forum,bo zamarł ten dział.Jak widać wiele osób ma problem z logowaniem się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edit666
 

Wiesz ja aż tak się nie zglebialam w tematach,gdzie Rescator pisał.Jestem tu czasami i przelotem.Ale nie zauważyłam,żeby wpisywal się i od razu wyzywal.Dopiero jak ktoś mu nadepnal na odcisk,wtedy wypisywał te brzydkie słowa.I wcale mu się nie dziwię.Też bym się wkurzala,gdzyby ktoś mnie notorycznie krytykowal i wyśmiewał.

Ja wiele już widziałam na tym forum,więc mnie już nic nie zaskoczy.

ale dziwne ze dokładnie rok temu też jakaś afera była,bo kazali logować się.Akurat w ferie 😄 a nie w wakacje Czyli za rok będzie to samo.Mogliby już odblokować forum,bo zamarł ten dział.Jak widać wiele osób ma problem z logowaniem się.

No właśnie. Aż tak się nie wglebialas. Więc nie wiesz, że Res zakładał tematy, w których już w tytule obrażał "baby" lub odpowiadał na neutralne posty wzywając.

To jest zwykły hejter i mizogin (do czego sam się zresztą przyznal).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Chyba troszkę ci się osoby pomieszaly...

PS. Tu bardziej chodzi o hejterskie zachowania Resa a nie o same poglądy.

Choć, w sumie o poglądy też. Może Ciebie bawi rechotanie z gwałtów czy zastanawianie się czy kobiece "Nie" znaczy "nie" w tym kontekście. Mnie, nie bawi.  Również nie bawią mnie wyzwiska typu "głupia cipa", "peezda niemyta" itp. Teksty o "kiszeniu ogórka w cipie" również są takie sobie. Porównywanie użytkowniczek forum ciazowego do krów i sugerowanie, że może trzeba wybić całe stado, również jest według mnie "slabe". No ale może ja jestem dziwna. A dla Was takie zachowania sa normalne...

Nie jest normalne.Ale prawie cały swiat trzeba bylo zmieniać,żeby nam odpowiadało.

Duzo rzeczy mnie wkurza a najbardziej ludzie,którzy chcą kogoś zniszczyć żeby się dowartościować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

No właśnie. Aż tak się nie wglebialas. Więc nie wiesz, że Res zakładał tematy, w których już w tytule obrażał "baby" lub odpowiadał na neutralne posty wzywając.

To jest zwykły hejter i mizogin (do czego sam się zresztą przyznal).

Niech sobie wypisuje.Mało takich ludzi?I teraz będziemy wywalac po kolei tych,ktorzy nam nie pasują?

Ignorancja to najlepsza broń,nie wiedziałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edit666
 

Niech sobie wypisuje.Mało takich ludzi?I teraz będziemy wywalac po kolei tych,ktorzy nam nie pasują?

Ignorancja to najlepsza broń,nie wiedziałaś?

Pewne zachowania trudno mi ignorować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×