Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

13trzynascie

Konieczność rejestracji kont

Polecane posty

 

Pewne zachowania trudno mi ignorować.

Edit, ale Ty przecież mądra babka jesteś, to czemu tak dajesz się wciągać w te dyskusje z Resem? Przecież on to celowo robi, rzuci jakimś ochłapem w stylu "obowiązkiem żony jest dawanie dooopy" i czeka aż się przekupy zlecą. Fakt, ja nie znam całej twórczości Resa, bo nie wczytuje się aż w te dyskusje, natomiast wniosek wyciągnęłam taki, że dla niego jest to świetna zabawa widząc jak się ekscytujecie tym co napisał. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Administracja tego ścieku, jak zwykle zabiera się od d... strony. Przede wszystkim powinni rozwiązać problemy techniczne z tym wkurzającym Bad Gateway. Następnie uniemozlic kasowanie tematów przez przypadkowych gnojków. To powinna być ostateczność i powinna tego dokonywać jedynie administracja po zbadaniu sprawy. Dalej: pozwolić na pisanie bez rejestracji i logowania, ale z obowiązkiem przyjęcia jakiegoś tymczasowego nika, żeby nie było, że dyskutuje nie wiadomo ilu gości.

No cóż za tragedia, że nie możesz tu już bluzgać i się wyzywać od rana do nocy. Co ty teraz robisz całymi dniami.... Straszne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×