Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Susanna

Czy macie kogoś w rodzinie znanego, sławnego lub znacie kogoś kto ma w rodzinie osobę znana?

Polecane posty

Nie,ale Maciej Rock pochodzi z mojego miasta i jego Matka uczyła mnie Wychowania do życia w rodzinie,jak chodziłam do szkoly podstawowej.Poza tym jeden z moich byłych mieszka k.Jego domu rodzinnego,jego Matka nadal tam mieszka,więc swego czasu czesto tam bywałam,w tej okolicy...

Sławnej rodziny chyba nie mam 🤔 ale znam faceta, nawet bardzo dobrze😂 który studiował z Natalią Kukulską 😉

Edytowano przez Zgrabna zołza

moja rodzina ma mnie..., byłem swego czasu dosyc znany w srodowisku piłkarskim, w gazetach, w tv itp.. kilka lat w pilke robilo swoje, zaluje, ze odszedlem, glupi ku.rwa byłem, dzisiaj moglbym byc milionerem i rochac laseczki 10/10

moja rodzina ma mnie..., byłem swego czasu dosyc znany w srodowisku piłkarskim, w gazetach, w tv itp.. kilka lat w pilke robilo swoje, zaluje, ze odszedlem, glupi ku.rwa byłem, dzisiaj moglbym byc milionerem i rochac laseczki 10/10

🤣🤣🤣

Romuald koperski niestety 2 tygodnie zmarl. to tenj co przeszedl biegun z tym chlopakiem i byl tam na Syberii.. chyba znany?

Pomyłka, Koperski o ile wiem nigdy nie jeździł na bieguny. Wyprawę z Jaśkiem Melą organizował Marek Kamiński (powiedzmy, że jeden z członków tej wyprawy jest moim znajomym)

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się