Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Susanna

Zostanę stara panna. To smutne.

Polecane posty

Mam 22 lat i nie widzę dla siebie żadnych perspektyw jeżeli chodzi o sferę uczuciowe. Mężczyźni widzą we mnie tylko ładna dziewczyne. Ja się już nie staram bo raz zostałam zraniona bardzo mocno.. 

Zmień podejście. W każdej wolnej chwili wizualizuj/wyobrażaj sobie swój szczęśliwy związek, fajnego szczerego chłopaka, miłość, wsparcie i takie tam;) On już jest ten związek, zmaterializuje się niebawem. Zrób to, co ci szkodzi.

• Thanks 1

Mam 22 lat i nie widzę dla siebie żadnych perspektyw jeżeli chodzi o sferę uczuciowe. Mężczyźni widzą we mnie tylko ładna dziewczyne. Ja się już nie staram bo raz zostałam zraniona bardzo mocno.. 

Mam to samo tylko że już 25 powoli dochodzi 😏 . Ty jako kobieta powinnaś mieć łatwiej 

Mężczyźni w Twoim wieku myślą o czym innym niż ustatkowaniu się i zakładaniu poważnego związku. To że zostałaś zraniona nie oznacza że każdy będzie ranił. Myślę że powinnaś dać sobie szanse bo nigdy niewiadomo co przyniesie kolejny dzień.

Jesteś jeszcze młodziutka. Koledzy nade mną dobrze prawią. 

Nie zostaniesz starą panną 🍀

🌹🌹🌹🌹 

🌹🌹🌹🌹🌹Z okazji walentynek życzę Ci dużo miłości wokół. Spotkania właściwego człowieka na wojej drodze, bratniej duszy. 🌹🌹🌹

• Thanks 1

Walenty to patron chorych psychicznie. Wasze święto i wasze zdrowie 😏🍷

Nie Walęty a miało być Walnięty 🙂

W takim dniu jak dziś to wszyscy są świadomi swoich uczuć.

• Confused 1

O "starej pannie" w tych czasach nie mówi się nawet jak kobieta ma 40 lat 😉
Wgl idea tego, że kobieta jest spełniona tylko, gdy jest związku, już jest przeterminowana.
Masz 22 lata - podróżuj, rozwijaj się, poznaj samą siebie, znajdź pasję - zanim na Twojej drodze pojawi się ktoś bardzo wartościowy, kto będzie umiał Ciebie docenić.
Nie tylko mężczyźni ranią, także przyjaciółki. Wiele osób przewinie się przez Twoje życie, zanim znajdziesz takich, którzy zostaną na stałe.

jak robisz z siebie pustą lalke to jesteś zabawką, chcesz być kochana to bądź sobą i przestań wybrzydzać jak królewna

jak robisz z siebie pustą lalke to jesteś zabawką, chcesz być kochana to bądź sobą i przestań wybrzydzać jak królewna

Przede wszystkim spodobać to się można  codziennie komuś innemu, a zakochać ze wzajemniscią już nie, więc autorka musi tylko czekać. Teskt o pustej lalce wyjąłeś  du.py (bladej), wsadź go tam spowrotem. 

Taa i już się zaczyna wmawianie jej ze wybrzydza czyli ze szuka modela 🤦 wróżbita 😂

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się