Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

jonofficial

Czy jej o coś chodzi ?

Polecane posty

Witam nazywam się michał mam koleżanke która znam już jakiś czas ale od niedawna zaczeła się przy mnie przebierać bez żadnego wstydu  prosi mnie NP rozepnij mi stanik jak gdzieś nocujemy po imprezie ostatnio zaprosiła  mnie do siebie na na noc i przez cały czas chodziła w samych majtkach i koszulce.Wiem że przy innych kolegach tak nie robi.Czy to coś oznacza ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Witam nazywam się michał mam koleżanke która znam już jakiś czas ale od niedawna zaczeła się przy mnie przebierać bez żadnego wstydu  prosi mnie NP rozepnij mi stanik jak gdzieś nocujemy po imprezie ostatnio zaprosiła  mnie do siebie na na noc i przez cały czas chodziła w samych majtkach i koszulce.Wiem że przy innych kolegach tak nie robi.Czy to coś oznacza ?

Tak. Chce Cię zgwałcić. W pozytywnyn sensie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może chciałaby być kimś więcej ,niż tylko koleżanką .Chce w ten sposób zwrócić twoją uwagę .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znowu pytasz o to samo ale przedstawiłeś to inaczej.

Proszenie o rozpiecie stanika 😂😂😂gdzie każda laska umie to przecież zrobić sama najlepiej, no proszę Cię. 

Macie chyba po 14 lat. 

😄 Dobre. 

Gdybyś byl starszy, to bym Ci napisała co masz zrobić. Ale wybacz, za młody jestes. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×