Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PawdziwyAutor

Olała mnie

Polecane posty

Gość JOLUTKA
 

Nie ważne, napisała że widuja się rzadko, a my bardzo często. Poza tym nie sądzę by tu wchodziła. 

Tak, nie ważne, bo ta właściwa i tak już cię olała 😋

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Tak, nie ważne, bo ta właściwa i tak już cię olała 😋

Myślę że jednak nie. Wtedy tak myślałem ale później zauważyłem coś 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JOLUTKA
 

Myślę że jednak nie. Wtedy tak myślałem ale później zauważyłem coś 

Ciekawe co? Chyba tylko we śnie 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JOLUTKA
 

Widzę że dalsza dyskusja nie ma dzisiaj sensu. 

Dlaczego? Tutejsza jest chętna, może nawet bardzo... Ze mną rozmawiać nie musisz ale ją masz na wyciągnięcie ręki. Z pozdrowieniami i dobranoc. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Myślę że jednak nie. Wtedy tak myślałem ale później zauważyłem coś 

Rozmawialiście kiedykolwiek o swoich uczuciach ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zabawne ,jak jedną historię można przypasować do wielu kobiet .Gdyby nie fakt ,że to już przeszłość ,pomyslalałabym  ...

Może to o mnie ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JOLUTKA

A ja wiem, że byłam w ostatnim czasie olewana i nie wierzę iż teraz by chciał się dla mnie odmienić. I jeszcze pisać jakąś historyjkę, to nie w jego stylu. To człowiek zimny jak lód, bez jakichkolwiek uczuć. Udowadniał to wielokrotnie. A autor to empatyczny, uczuciowy człowiek. Ta historia na pewno nie jest o mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JOLUTKA
 

Autor i kicia to stany umysłu...

Do garów bombka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wesolazabcia1992

Zastanawia mnie tylko umiejętność prowadzenia rozmowy przez niektóre osoby. Autor sobie pisze o jakieś tam kici, może prawdziwa może wyimaginowana natomiast stado kobiet wylewa na niego wiadro pomyj. Najpierw dopytuja po czym zaczynają się uszczypliwosci i jakieś chore domysły. A niech sobie pisze jak mu ulży to niech i książkę napisze o tej całej kici. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JOLUTKA
 

Zastanawia mnie tylko umiejętność prowadzenia rozmowy przez niektóre osoby. Autor sobie pisze o jakieś tam kici, może prawdziwa może wyimaginowana natomiast stado kobiet wylewa na niego wiadro pomyj. Najpierw dopytuja po czym zaczynają się uszczypliwosci i jakieś chore domysły. A niech sobie pisze jak mu ulży to niech i książkę napisze o tej całej kici. 

Przecinki stosuj w zdaniach. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wesolazabcia1992
 

Przecinki stosuj w zdaniach. 

Wolę zapomnieć o przecinkach niż o kulturze. Zamilcz już kobieto i nie odpisuj na moje posty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JOLUTKA
 

Wolę zapomnieć o przecinkach niż o kulturze. Zamilcz już kobieto i nie odpisuj na moje posty.

Nie sądzę, abyś ty tą kulturę miała ⬇️

 

Zastanawia mnie tylko umiejętność prowadzenia rozmowy przez niektóre osoby. Autor sobie pisze o jakieś tam kici, może prawdziwa może wyimaginowana natomiast stado kobiet wylewa na niego wiadro pomyj. Najpierw dopytuja po czym zaczynają się uszczypliwosci i jakieś chore domysły. A niech sobie pisze jak mu ulży to niech i książkę napisze o tej całej kici. 

Z tekstu powyżej nie wynika, iż ją masz. Ewidentnie postawiłaś już diagnozę autorowi, jak większość tutejszych ludzi. Nie masz kultury, ty tak sobie myślisz, że ją masz. A zamknąć usta możesz sobie ale nie mi. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JOLUTKA
 

To moze napisz ile ona ma lat. I czy ma duże powodzenie wśród facetów. I dlaczego jesteś ciągle zazdrosny jak wszystko co tutaj opisujesz to twoje domysły?

Poznajesz swój komentarz „wesoła żaba”? Widzę, że też siebie szukałaś w tej opowieści o Kici 🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wesolazabcia1992

No tak bo przecież Pani, która mnie cytuje zawsze ma rację. Już nie wspomnę o tym, że opanowała umiejętność czytania innym w myslach i wie co ja zdiagnozowalam i u kogo, o zgrozo z pomocą forum internetowego. Omg! Nie wierzę, napisz mi że mam wracać do garów albo kolejny komentarz z jakimś przekleństwem. Odpowiadać ci już nie zamierzam. Uznaje z sarkazmem ze masz zawsze racje. I machnęłam na to ręka. Mam nadzieję, że nie pęknie ci dzisiaj zylka, peace i do przodu! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JOLUTKA
 

No tak bo przecież Pani, która mnie cytuje zawsze ma rację. Już nie wspomnę o tym, że opanowała umiejętność czytania innym w myslach i wie co ja zdiagnozowalam i u kogo, o zgrozo z pomocą forum internetowego. Omg! Nie wierzę, napisz mi że mam wracać do garów albo kolejny komentarz z jakimś przekleństwem. Odpowiadać ci już nie zamierzam. Uznaje z sarkazmem ze masz zawsze racje. I machnęłam na to ręka. Mam nadzieję, że nie pęknie ci dzisiaj zylka, peace i do przodu! 

Nie zamierzam szarpać się z tobą na słowa. Dużo spokoju życzę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Cholera ale dziś tęsknię za nią 

Z jakiegoś szczegolnego powodu ? czy tak po prostu,zwyczajnie 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Cholera ale dziś tęsknię za nią 

Nie było jej dzisiaj w pracy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Ani dzisiaj ani wczoraj. 

To może jest dobra okazja żeby do niej zadzwonić,lub napisać 🙂W trosce o zdrowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Ani dzisiaj ani wczoraj. 

pewnie wzięła urlop żeby macać sie ze swoim fagasem 😉😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

pewnie wzięła urlop żeby macać sie ze swoim fagasem 😉😂

Wątpię. Wystarczająco miala czasu w walentynki 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

To może jest dobra okazja żeby do niej zadzwonić,lub napisać 🙂W trosce o zdrowie

Po tym jak mnie ostatnio zlała? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj nawet robiłem zakupy i wyszło mi 22,22 zł. Podobno jak są te same liczby to ktoś o nas myśli 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JOLUTKA
 

Po tym jak mnie ostatnio zlała? 

Jednego dnia pięknie o niej piszesz a drugiego już nie. Masz ogromny problem z emocjami. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JOLUTKA
 

Dzisiaj nawet robiłem zakupy i wyszło mi 22,22 zł. Podobno jak są te same liczby to ktoś o nas myśli 😉

Możliwe, nie słyszałam o tym. Ja natomiast śniłam dzisiaj o mojej miłości... Sen był tak cudowny, jak nigdy przedtem 🥰. Szkoda, że się skończył. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wesolazabcia1992
 

To może jest dobra okazja żeby do niej zadzwonić,lub napisać 🙂W trosce o zdrowie

To go pocieszyles. Typowe samcze wsparcie z prawego skrzydla xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

To go pocieszyles. Typowe samcze wsparcie z prawego skrzydla xd

Nie przejmuje się tym. Jest w związku i mam świadomość z czym to się wiąże. Taki obiekt wybrałem. Jeśli chcę ją zdobyć muszę być silny psychicznie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Możliwe, nie słyszałam o tym. Ja natomiast śniłam dzisiaj o mojej miłości... Sen był tak cudowny, jak nigdy przedtem 🥰. Szkoda, że się skończył. 

A przedwczoraj na zakupach wyszło mi 10,10. Magia 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×