Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Wrażliwy chłopak

Co byście były w stanie oddać z wiernego faceta?

Polecane posty

Nic. Bo to się każdej kobiecie należy jak psu buda i łaski nie robi. Takie samo pytanie idzie zadać tobie. Co byś poświęcił? Nie uważasz, że to powinno być coś rzeczywistego i naturalnego w związku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Decydujesz sie na związek to decydujesz sie byc wierny, proste. Nikt łaski nie robi. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dawno nie czytałam durniejszego tematu. Dla normalnego człowieka wierność to coś oczywistego w związku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

chodzi o to co byście poświęciły....

Wiedząc, że nigdy mnie nie zdradzi, takiemu mężczyźnie jestem w stanie powierzyć całe moje życie. Tylko kiedy piszę te słowa, one wydają się bardzo nierealne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andromeda3
 

Uprawialybyscie z nim seks, gdy tylko wyrazi taka ochotę (pomijając chorobę i przypadki losowe)? I to z przyjemnością?

Rescator555 w akcji 🤣🤣🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Dawno nie czytałam durniejszego tematu. Dla normalnego człowieka wierność to coś oczywistego w związku

akurat wierność w naturalnym świecie to rzadkość, to wymysł cywilizacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Wiedząc, że nigdy mnie nie zdradzi, takiemu mężczyźnie jestem w stanie powierzyć całe moje życie. Tylko kiedy piszę te słowa, one wydają się bardzo nierealne.

Jakbyś wzieła pravika to byś miała to zapewnione, ale badboye i inne alfy niestety uganiają się za innymi, taka natura.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wierności niema gdy miłość i szacunek do partnera się kończy. Miłość trzeba pielęgnować jak kwiaty, a szacunek zawsze powinien być taki sam jak na początku na pierwszych randkach. Rutyna związku może wszystko zniszczyć. Facet będzie wierny, kiedy będzie spełniony w miłości łóżkowej i będzie czuł że żona go szanuje. I to samo w drugą stronę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Jakbyś wzieła pravika to byś miała to zapewnione, ale badboye i inne alfy niestety uganiają się za innymi, taka natura.

Uważasz, że lepiej brać się za najsłabsze ogniwo? Nie zgadzam się z Tobą, ponieważ zdrada nie jest oznaką siły (mądrości), wręcz przeciwnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Uważasz, że lepiej brać się za najsłabsze ogniwo? Nie zgadzam się z Tobą, ponieważ zdrada nie jest oznaką siły (mądrości), wręcz przeciwnie.

Zdrada jest oznaką siły w naturze i rozpylania genetyki co powoduje różnorodność. W naturze wierność to zguba, tylko w rzekomej cywilizacji ponoć to coś szlachetnego, pomimo że z punktu widzenia ewolucyjnego ma zero sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiernosc to warunek konieczny, ale nie wystarczający, by z kims być. 

Oprocz "bycia wiernym" potrzeba czegos więcej do udanego związku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Zdrada jest oznaką siły w naturze i rozpylania genetyki co powoduje różnorodność. W naturze wierność to zguba, tylko w rzekomej cywilizacji ponoć to coś szlachetnego, pomimo że z punktu widzenia ewolucyjnego ma zero sensu.

Nie pasuję do tego świata zatem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Wiernosc to warunek konieczny, ale nie wystarczający, by z kims być. 

Oprocz "bycia wiernym" potrzeba czegos więcej do udanego związku.

to "coś więcej" jest dla każdego czymś innym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mój jest mi wierny i ja jemu też od kilkunastu lat, poza tym szanujemy się, jest międy nami czułość miłosc. nie  ma takiego ognia jak lata temu, siłą rzeczy, ale jesteśmy szczęśliwą parą, ale pracowlaiśmy nad tym oboje. dużo kompromisów itd.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Wiedząc, że nigdy mnie nie zdradzi, takiemu mężczyźnie jestem w stanie powierzyć całe moje życie. Tylko kiedy piszę te słowa, one wydają się bardzo nierealne.

widocznie żadnemu nie jesteś gotowa powierzyć całego swojego życia więc trafiasz tylko na takich którzy są skłonni do zdrady, proste

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×