Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sylwia222

Ego faceta

Polecane posty

Nie miałam pojęcia do jakiej kategorii to przydzielić, ale jest to najmniej ważne 😄 Pytanie głównie do Panów, ale Panie również mogą się wypowiedzieć. Czy jeśli facet schudnie, straci sporo zbędnych kilogramów, to czy wpłynie to na jego samoocenę? Czy jego męskie ego skoczy momentalnie wzwyż co zaowocuje bajerką wobec kobiet? 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej na pewność siebie działa no fap, serio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Nie miałam pojęcia do jakiej kategorii to przydzielić, ale jest to najmniej ważne 😄 Pytanie głównie do Panów, ale Panie również mogą się wypowiedzieć. Czy jeśli facet schudnie, straci sporo zbędnych kilogramów, to czy wpłynie to na jego samoocenę? Czy jego męskie ego skoczy momentalnie wzwyż co zaowocuje bajerką wobec kobiet? 😉

Dam Ci znać jak schudnę narazie mam jakieś 17+ Nie wiem ile czasu chcesz czekać na odpowiedź bo pewnie trochę mi zejdzie😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Tak. Uzyska większą pewność siebie.

No i tak się chyba stało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Typowy psychiczny efekt jojo. Za chwilę znajdzie kolejny powód by stracić lub obniżyć poziom własnej samooceny. 

Właściwie to ostatnio zrobił sobie tatuaż i teraz to jest Panem😅a przynajmniej na takiego się poczuwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Tylko żeby nie popadł w samouwielbienie

Chyba już popada... a wcześniej taki cichy, grzeczny jak nie stracił jeszcze 20 kilo. Irytuje mnie już jego cwaniactwo, a to dopiero początki 🤨

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Musisz od razu trzymać jego krótko inaczej pójdzie do innej

Przed jego wielką przemianą mieliśmy być razem, a przynajmniej do tego dążył. Teraz schudł i na początku stwierdził ,, że nic z tego nie będzie, przykro mi” 😅 no i co rusz od kolegów słyszę ,, xyz myślał, że przeleci Jolkę, ale mu nie pykło” nie chodzi o mnie tylko o dziewuchę ze szkoły 

smutne i śmieszne zarazem 🤚

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Dam Ci znać jak schudnę narazie mam jakieś 17+ Nie wiem ile czasu chcesz czekać na odpowiedź bo pewnie trochę mi zejdzie😂

😂😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Schudł i zrobił se tatuaż, noo należy i trzeba zacząć się martwić. Teraz taki wylaszczony i z wybajerzonym tatuażem, ruszy na podbój świata. Król życia. Do tego modne łachy i dobre perfumy = przepadł. Jeśli zmieni samochód na  sportowy i do tego czerwony, to po Tobie. Alert. 

Hahahaha, dobre.ktos sobie samoocenę podnosi 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W sumie na logike. Kobiety mają podobnie, jak mi spadło kilka kg to od razu czułam sie jakoś tak pewniej. Także chyba większości ludzi po jakiś zmianach czuje sie lepiej, a ego wzrasta. Tylko nie wiem czy to nie jest uczucie chwilowe 🤔 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Jakoś tak mamy, że lekceważymy i bagatelizujemy najważniejsze narzędzie jakie nam dano. Psychikę. Ona potrafi zdziałać cuda na naszą korzyśc, jeżeli nad nią nauczymy się panować. Unicestwi nas puszczona samopas.

Myślisz, że to prawda? Skoro człowiek wstaje rano i od razu źle się czuje to chyba nie wmówił sobie przez noc , że tak będzie. Po prostu źle się czuje i psychika nie ma tu nic do rzeczy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Maestro spójrz na nas tutaj na nasze awatarki, jak my do siebie pasujemy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Psychika jest jak głęboki oddech. Nawet jak nad nią zapanujesz to i tak poniesiesz koszty wiedzy. Tym namacalnym kosztem jest obojętność. Zazdroszczę ludziom łez, zazdrości, miłości. Ja to wszystko muszę odgrywać. Zazdroszczę nawet seksualnego podniecenia, stąd moje perwery.

"Źle się czuć". Walczę z pewną upierdliwą chorobą. Może mnie fizycznie położyć na łopatki, ale nie psychicznie.

Czyli zaprzeczasz trochę temu co napisałeś powyżej. A czy nie mógłbyś spróbować leczyć te chorobę zdrową psychiką? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Wątpię.

Hahaha, Ty przystojny, ja piękna i ponętna. Nie ma co wątpić..spójrz jeszcze raz a przyznasz mi rację 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Jest, bo wszystko siedzi w predyspozycjach psychicznych.

No tak, jak ktos ma słabą psychike, tendecje do kompleksów i tak dalej, to nie pomogą ani kilogramy na minusie, ani nowy tatuaż czy samochód. A przynajmniej nie na dłuższą mete

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Nie miałam pojęcia do jakiej kategorii to przydzielić, ale jest to najmniej ważne 😄 Pytanie głównie do Panów, ale Panie również mogą się wypowiedzieć. Czy jeśli facet schudnie, straci sporo zbędnych kilogramów, to czy wpłynie to na jego samoocenę? Czy jego męskie ego skoczy momentalnie wzwyż co zaowocuje bajerką wobec kobiet? 😉

pewnie, każdemu podskoczy samoocena w takiej sytuacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W temacie - mysle , ze kazdy poczuje sie lepiej jesli zrzuci zbedne kilogramy. Tym bardziej jesli to zrzucenie bedzie trwale , bez efektu jojo. Juz po kilku kilogramach lepiej sie oddycha i czuje sie lzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

I na tym zakończmy. 

Tutaj owszem, tam co innego mi mówisz:)

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rezygnuje z wypowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Ja Tobie? Wczoraj dużo pisałem o prowokacjach. Żeby mnie "zajechac", trzeba mieć jaja na swoim miejscu.

Haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Masa maleje a ... szaleje- tak jest w jego przypadku. No cóż, niech się bawi chłopak, młody jest  😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Przed jego wielką przemianą mieliśmy być razem, a przynajmniej do tego dążył. Teraz schudł i na początku stwierdził ,, że nic z tego nie będzie, przykro mi” 

Facet wyraźnie i prosto w twarz powiedział ci że cię nie chce - po co więc rozkminiasz co gdzie i z kim będzie robił?

To już nie twoja sprawa autorko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Facet wyraźnie i prosto w twarz powiedział ci że cię nie chce - po co więc rozkminiasz co gdzie i z kim będzie robił?

To już nie twoja sprawa autorko.

Nie rozkminiam co, gdzie i z kim. Czytaj ze zrozumieniem, poza tym temat nie tyczy się jego, tylko czegoś zupełnie innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Kogo polecam? W necie, na poważnych forach jest masę rozsądnych ludzi. Na caffe, nikogo. Może Demoniczną, jeżeli zechce. To mądra dziewczyna, ale chyba jeszcze nie gotowa nieść pomoc innym. Sama jej potrzebuje. Jeszcze.

Korzystasz z jej porad ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×