Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Czerwone korale

Zrozumieć faceta!

Polecane posty

 W pracy mam faceta, który z poirytowaniem odpowiada mi cześć. Nie znamy się, tylko z widzenia. Zaczal odzywac się pierwszy i ja mu normalnie odpowiadam. Kiedy ja mówię mu dzień dobry on odpowiada ze złością. Ostanie kilka dni przechodzi obok mnie, patrzy się na mnie i ani be ani me. Czuje się jakbym byla nie widzialna. Nie wiem czy przeszkadza mu cos w moim wygladzie, 2 razy dziennie się widzimy. Nie zamierzam go pytac o wyjaśnienia. Zdarzylo się komuś cos takiego i z czego to wynikalo? Mile to nie jest. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie mow mu pierwsza czesc, to on powinien pierwszy mowic. Jak się nie odezwie to Ty tez nie odzywaj się, zlewaj go bo dziwny jest. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A może autorka mu się podoba do tego stopnia że nie jest w stanie odpowiadać normalnie 😉 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może irytuje go, że nie chcesz do niego zagadać dla tego jest wkurzony. 

Jak ja nienawidzę takich sytuacji jak opisujesz. Niby drobiazgi a potrafią psuć dzień. Dla tego pracuje we własnej firmie sam na siebie bez współpracownikow i mam święty spokój 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

A kogo to obchodzi że facet się irytuje bo coś tam? Nie ma kultury widocznie. Powody nieistotne. Żałosny facet zawsze znajdzie dla siebie usprawiedliwienie. 

Aurorka pyta to podają hiootetyczna przyczynę. I pewnie powód jest taki jak podałem. Czerwone korale za mało się stara aby go poznać i wyjść z inicjatywa dla tego takie fochy 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość39 i pół

Kobiety rzeczywiście potrafią być irytujące.  Te ich problemy 😋

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Może irytuje go, że nie chcesz do niego zagadać dla tego jest wkurzony. 

Jak ja nienawidzę takich sytuacji jak opisujesz. Niby drobiazgi a potrafią psuć dzień. Dla tego pracuje we własnej firmie sam na siebie bez współpracownikow i mam święty spokój 🙂

 Dokladnie takie drobne sytuacjie psuja dzień. Takie zachowanie mnie odpycha, nawet nie pomyslalabym ze powinnam zagadać. Swoja droga gratulacje z posiadania firmy, tez do tego dąże. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Pisze sie dlatego. Jak można tego nie wiedzieć w twoim wieku? Wiem że hipotetyczna co nie zmienia faktu że fochy u dorosłych mężczyzn z tak błahych powodów są żałosne.

 

 

Pisze sie dlatego. Jak można tego nie wiedzieć w twoim wieku? Wiem że hipotetyczna co nie zmienia faktu że fochy u dorosłych mężczyzn z tak błahych powodów są żałosnej

Jesteś wrzutem na dupie. Wiem jak się to piszę. Słownik w telefonie tak działa. Bajo 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Ignorujesz gościa i po temacie 😁🙈

Ignorancja jest najgorszym sposobem na faceta. Wierz mi. Przynosi skutek odwrotny do zamierzonego. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Kobiety rzeczywiście potrafią być irytujące.  Te ich problemy 😋

Kobiety nie bylyby irytujace, gdyby nie irytujace zachowania facetów. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Kobiety rzeczywiście potrafią być irytujące.  Te ich problemy 😋

Serio? 🥺🤧

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zakochał się i nie chce się zdradzić ze swoimi uczuciami.

Mam nadzieję, że to właśnie chciałaś usłyszeć. Proszę. 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość39 i pół
 

Kobiety nie bylyby irytujace, gdyby nie irytujace zachowania facetów. 

Musisz zrozumieć prosty mechanizm. Faceci tak naprawdę są mało skomplikowani.  Przeważnie tam gdzie kobiety widzą wielki problem, my go nawet nie dostrzegamy. Pewnie stąd wzajemna irytacja 😋

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość39 i pół

 

 

Serio? 🥺🤧

Serio 🤨

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Zakochał się i nie chce się zdradzić ze swoimi uczuciami.

Mam nadzieję, że to właśnie chciałaś usłyszeć. Proszę. 🙂 

Nie znamy się, więc się nie zakochal. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Musisz zrozumieć prosty mechanizm. Faceci tak naprawdę są mało skomplikowani.  Przeważnie tam gdzie kobiety widzą wielki problem, my go nawet nie dostrzegamy. Pewnie stąd wzajemna irytacja 😋

Tak malo jesteście skomlikowani, ze dziwię się, że ludzie wciąż sie rozmnażają. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Nie znamy się, więc się nie zakochal. 

Jak nie zakochał to zauroczył, masz wielbiciela... trochę marudnego ale jednak 😊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Nie mow mu pierwsza czesc, to on powinien pierwszy mowic. Jak się nie odezwie to Ty tez nie odzywaj się, zlewaj go bo dziwny jest. 

Z jakiej racji mężczyzna musi witać się pierwszy? Co to za mizoandryczne i seksistowskie myślenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Jak nie zakochał to zauroczył, masz wielbiciela... trochę marudnego ale jednak 😊

Rozsmieszyles mnie. Nie wiem jak można się w kimś zauroczyc nic nie wiedzac o tej osobie i niewiele rozmawiajac ale ok. Ja jednak myślę że irytuje go coś w mojej osobie. Gdyby się zauroczyl to bylby miły a nie odpychajacy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Nie mow mu pierwsza czesc, to on powinien pierwszy mowic. Jak się nie odezwie to Ty tez nie odzywaj się, zlewaj go bo dziwny jest. 

dlaczego on pierwszy? mi nie raz fajna koleżanka mówi pierwsza cześć a czasami ja, czasami żadne się nie odezwie ale nikt się nie obraza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Hej. A co sądzisz o pieszczeniu prostaty po przez męsko-męski stosunek analny? 😏 Wiesz ((👉👌)) 

Bez komentarza. Jesteś nie wyzyty? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Rozsmieszyles mnie. Nie wiem jak można się w kimś zauroczyc nic nie wiedzac o tej osobie i niewiele rozmawiajac ale ok. Ja jednak myślę że irytuje go coś w mojej osobie. Gdyby się zauroczyl to bylby miły a nie odpychajacy. 

Facet niestety chyba ma problem z przełamywaniem barier... czymś go zachwyciłaś (pewnie babka jesteś niczego sobie) 🙂🤩🤗

A że nie umie wyrazić uczuć, zagadać normalnie to się krępuje, denerwuje ect ect., trochę to jest jak u niektórych dzieciaków gdy strzelają "focha", że niby coś by chciały a chodzą naburmuszone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Facet niestety chyba ma problem z przełamywaniem barier... czymś go zachwyciłaś (pewnie babka jesteś niczego sobie) 🙂🤩🤗

A że nie umie wyrazić uczuć, zagadać normalnie to się krępuje, denerwuje ect ect., trochę to jest jak u niektórych dzieciaków gdy strzelają "focha", że niby coś by chciały a chodzą naburmuszone.

Doceniam to, że odpisałeś, zazwyczaj się nie przejmuje tym co o mnie ludzie myślą i mam to gdzieś ale jeśli chodzi o płeć przeciwną to sie zastanawiam o co chodzi. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×