Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Praca1234

Imię dla dziewczynki

Polecane posty

Jestem przy końcówce ciąży i wciąż nie mam imienia dla córki! Macie jakieś pomysły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ewa, Kinga, Lidia, Konstancja, Aurelia, Rozalia,Anna,Helena... Ale wybierz takie które wam się podoba. Poza tym jak urodzisz, popatrzysz na dziecko to imię samo sie "przyklei" 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi podobają się też Justyna Aniela Lena Emilia Wanda Kinga Sonia Daria Izabela Zuzanna Marta Agnieszka Natalia i Klara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Interesują mnie ciekawe, niezbyt popularne imiona.

Wejdź w kalendarz. Tam jest dużo ciekawych i nieoklepanych imion. KatezRzeszowa ma rację, wybierz sobie kilka, a dziecko sobie samo spośród tych imion wybierze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja się zastanawiam nad Weroniką? Co myślicie? Jeszcze chodzi mi po głowie Emilia, Zosia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rcznr
 

Jestem przy końcówce ciąży i wciąż nie mam imienia dla córki! Macie jakieś pomysły?

Miriam😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spodobało mi się imię Apolonia albo Anastazja, no i jeszcze Tomira jest fajne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moja córka ma na imię Jagoda, każdy dziwił się temu wyborowi, ale gdy ''podrosła'' wszyscy zgodnie stwierdzili że to był jedyny słuszny wybór.Po kilku latach moja znajoma tak dała tak na imię swojej małej  córeczce.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się że ludzie dość często teraz dają dzieciom Julia Maja Alicja Aleksandra Emilia Zuzanna Zofia  Wiktoria ale to może tylko moje zdanie.  Mi się podoba Karolina, Emilia. Aleksandra, Eliza, Julia, Anna, Magdalena. Najlepiej tak dziecku takie imię jakie ci się podoba. Nie słuchaj ludzi że brzydkie czy ładne bo każdy człowiek ma inny gust. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakieś oryginalne imię? No nie wiem czy te imiona są oryginalne ale może Aurelia Łucja albo Adrianna. Mi się zawsze podobały te zwykłe i nie wyszukane imiona 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×