Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Wykop.pl

Największe szanse na przeżycie epidemi maja takie praviki jak Przemek

Polecane posty

Bo nie mają kontaktu z ludźmi i nie wychodzą z domu. Oni będą jednymi z nielicznie ocalały i na nowo zaludnia ziemię z pozostałymi kobietami 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

To nieprawda, że Prawіk nie wychodzi z domu. Widziałem zdjęcie, jak łaził nago po lesie 😂

Ale tam ludzi nie ma 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

fajnie by było

Wyobraz sobie ze możesz sobie przebierać w dziesiątkach kobiet do wyboru do koloru tym bardziej że na tego wirusa umierają głównie mężczyźni 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

ale nie będzie, poza tym uszatku gdyby wybuchł stan anarchii to inni mężczyźni od razu by cię zabili

On zamknie się w swojej piwnicy ze nikt do niego nie dojdzie [cool] 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zresztą Przemek to nie jest żaden cel on nic nie ma żeby mu ukraść nawet 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Piwniczaki to najlepsze geny, to kiedyś wyjdzie a czy teraz czy gdy będziemy zmieniać planetę to już czas pokaże 😏

Ty nie ty nic nie zmienisz nawet byś nie wiedział jak wsadzić 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

zgłaszaj sobie komunistko, to nic nie zmienia.

Dla ciebie może nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I sprawdź sobie w słowniku definicję słowa "komunista" bo widzę że jako mało inteligentny troll używasz słów których nie rozumiesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
 

Moderacja, co jest?

 

Guwno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Wyobraz sobie ze możesz sobie przebierać w dziesiątkach kobiet do wyboru do koloru tym bardziej że na tego wirusa umierają głównie mężczyźni 

Mężczyźni? Właśnie pierwsza kobieta kipnela.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

5 minut temu, Onkosfera napisał: Mężczyźni? Właśnie pierwsza kobieta kipnela. X ile miała lat 😱

Se w necie sprawdź. A tutaj srednia wieku nie jest najniższa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Ta kobieta, która zmarła na coś chorowała wcześniej i tylko dlatego goronavirus :DDD ją wykończył 

Po przeszczepie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wy prawiczki myślicie ze jeśli wirus wyniszczy większość społeczeństwa to na świecie zostaną same supermodelki i Wy? Nie, zostaną ludzie którzy unikali wychodzenia a wiec wasze żeńskie odpowiedniki. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Wy prawiczki myślicie ze jeśli wirus wyniszczy większość społeczeństwa to na świecie zostaną same supermodelki i Wy? Nie, zostaną ludzie którzy unikali wychodzenia a wiec wasze żeńskie odpowiedniki. 

I bardzo dobrze, ja bym taką nieśmiałą introwertyczkę chętnie przygarnął 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Bo nie mają kontaktu z ludźmi i nie wychodzą z domu. Oni będą jednymi z nielicznie ocalały i na nowo zaludnia ziemię z pozostałymi kobietami 

I bardzo dobrze. Kobiety będą musiały przestać patrzeć na wygląd.

Najlepiej było zaraz po wojnie - kobiet było o wiele więcej niż mężczyzn, więc kobiety nie dość, że nie patrzyły na wygląd, to jeszcze same musiały się starać o faceta, by być lepsze od innych kobiet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Czasem żeńskie odpowiedniki takich facetów nie mają z niektórymi z nich wiele wspólnego i są o klasę wyżej. Nie tylko upośledzeni ludzie z brakiem ogłady społecznej siedzą w domach.

Tak, tak. Jak facet siedzi w domu to jest upośledzony i aspołeczny, a jak kobieta siedzi w domu, to jest nieśmiałą introwertyczką.

Hipokryzja najwyższej klasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Nic nie wspominałam o płci i nic nie mówiłam o tym, że wszyscy. A o tym jak oceniam kobiety pod tym względem też nic nie pisałam.

Czyżby?

 

żeńskie odpowiedniki takich facetów nie mają z niektórymi z nich wiele wspólnego i są o klasę wyżej.

 

 

Ty jesteś jakiś przewrażliwiony na tle płci.

Nie. Jestem "przewrażliwiony" na punkcie ukazywania kobiet wyłącznie w pozytywnym świetle, a mężczyzn wyłącznie w negatywnym.

 

W takim razie ja się z takim "upośledzonym i aspołecznym" człowiekiem przyjaźnię od wielu lat i jest mi bardzo bliski.

Świetnie. Bardzo dobrze to o tobie świadczy. Jesteś jednak wyjątkiem wśród kobiet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

45 minut temu, taki obraz wasz napisał: Tak, tak. Jak facet siedzi w domu to jest upośledzony i aspołeczny, a jak kobieta siedzi w domu, to jest nieśmiałą introwertyczką. Hipokryzja najwyższej klasy. X 👍, 😄

🙃😔

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Napisałam "czasem", wiesz co to znaczy "czasem"? Napisałam tak, bo nie znam innych takich kobiet oprócz mnie, więc takie słowo do głowy mi przyszło. Chodzi o to, że nie myślę przez to, że one wszystkie są brzydkie, grube, albo jakieś upośledzone, czy po prostu nienawistne. Tak się mówi czasem o takich facetach, różnie z tym bywa wśród nich, choć raczej umówmy się, nie są to Adonisy z siłowni, ale normalni goście raczej z wyglądu, przeciętni. Nie muszą być szkaradni przecież, a taki panuje mit. Oprócz tego jest wiele innych, o których też pisałam. W związku z tym, dziewczyny też nie muszą być, jakoś wiem po sobie.

No i teraz wszystko jasne. Zgadzam się z tobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×