Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Nnnnl

Czy związek gdy jedna osoba jest tylko zakochana ma sens?

Polecane posty

 

A tu stulejrzu poważny jesteś. Sam może w życiu w zwiazku nie byłeś a mi zazdrości. 

Nie mam czego zazdrościć, spotykam się z super kobieta. A Ty jesteś żałosny, chciałem pomoc ale takiemu chakowi nie będę. Powodzenia! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Nie mam czego zazdrościć, spotykam się z super kobieta. A Ty jesteś żałosny, chciałem pomoc ale takiemu chakowi nie będę. Powodzenia! 

Tak sie spotykasz i nazywa się pani raczkowska. Odpowiadasz mi o każdej pory dnia o nocy. To kiedy się spotykacie 😂🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Jeśli znasz się już na zapałkach a mama pozwala... to dawaj ...

Multikonto?  hehhe       co? na starym za dużo kopów i adoratora sztucznego musiałeś sobie stworzyć?

Skąd ty tak znasz te panią, co?  no powiedz ...

 

Wystarczy odstrz.lić i już mu pomożesz... (nam też)...

 

No, zmusić ... zawsze najlepsze... ale poczekać z gracją, dystansem i ... wziąć gdy sama da... to  niewypada, co?

Zresztą, po co czekać... Jeśli do tej pory nie dała to znaczy że musisz się wytrzepolić, taki twój los...

Napisz później kumplom po fachu... na forum jak było.

Instrukcji i porad dot. w/ysra.nia się też potrzebujesz?

 

Kolejny który proponuję brać siła? Co mam ją zgwałcić? Jeśli Ona nie będzie chciał to ja też nie mam ochoty na taki seks. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Nie chce byc niemila ale takie narzekanie, naleganie, desperacja i niezdecydowanie u mezczyzny jest malo pociagajace i mozna zostac jedynie przyjacielem.... 

 Jakie narzekanie? Ja jestem zdecydowany chce uprawiać z nią seks. 

Mam fobie to choroba. Powiedziałem jej o tym już dawno. To Ona nie powinna robić mi nadziei jeśli widziz że to nie ma sensu. Bo robij tylko jajecznice głowy. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Ona to on? 

Nnnl nie wie co ma w majtkach. Padły podejrzenia o posiadanie p.e.n.i.s.a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

ona będzie zabawką w rękach mężczyzn którym nie zależy ani trochę i ona takich mężczyzn chce. autor który z kolei chciałbym ją wyciągnąć ze skorupy żółwia w którą się przyodziała będzie postrzegany jako gorszy, bo stara się zrobić tak żeby wszystko było jasne i klarowne. chce żeby w jakiś sposób dała wyraz swojej tożsamości i tego czego pragnie, bo coś dla niego to znaczy. jedna rzecz której autor nie rozumie - to jest typ kobiety bez tożsamości i bez pragnień, to jest zabawka. nie warto się z takimi kobietami wiązać.

 

najlepsze jest w tej sytuacji zacząć wymuszać na niej reakcje, wtedy się zamknie w sobie kompletnie, zablokuje komunikację i po problemie.

Dobra konkrety jak wymuszać na niej reakcje? Padła propozycja, że mam udawać, że mam inną i że ta inna ma do mnie zadzwonić jak będę u niej. Czy to dobry pomysł? Co inneg mogę zrobić. 

Proszę o konkrety bo w piątek mamy się spotkać, więc mało czasu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

tak, jest to dobry pomysł, chociaż ja osobiście bym się tego nie podejmował, bo nie bardzo bym tak potrafił.

No ale to wystarczy jak ktoś do mnie zadzwoni i wyświetli się imię tej osoby. Przecież nie będę rozmawiał z inną przy niej. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Nie wiem ja bym nie chciał aby to szło w jedną stronę. Bez sensu..

Po prostu Ona jeszcze nie wie, że jest we mnie zakochana tak do tego podejdzmy😋

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Po prostu Ona jeszcze nie wie, że jest we mnie zakochana tak do tego podejdzmy😋

 Spoko 😹

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

dlaczego nie? możesz się nawet do tego posunąć skoro ona cię źle traktuje. tu nie ma miejsca na żadną uprzejmość.

Obawiam się, że nie będę wiarygodny w takim teatrzyku😋

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem zakochany, więc mogę robić źle rzeczy jestem usprawiedliwiony 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Po prostu Ona jeszcze nie wie, że jest we mnie zakochana tak do tego podejdzmy😋

kolejny psychofan kolejnej alseły. Straszne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

to prawda, jesteś. ale inni też są usprawiedliwieni gdy robią złe rzeczy w twoim kierunku spowodowane reakcją na twoje zakochanie. takie są zasady wojny jaką jest miłość.

co ty z tą wojną ...isz cały czas, to nie żadna wojna tylko chodzi o to, żeby ugodowo się z kimś dogadać o wszytkim o otwarcie i jeśli nas zrozumie a my tą drugą osobę to będzie miłość. Moim zdaniem to nie chodzi o żadne zdobywanie to jest takie zwierzęce podejście... ale dobra mało istotne. Wy swoje ją swoje. Owszem nie chce seksu ze mną uprawiać od 7 miesięcy, ale cała reszta jest jak w zwiazku to czemu to przerywać skoro jednak się rozwija. Ona pomaga mi w wielu rzeczach, interesuje się moimi problemami, daje wsparcie jest ... ...ym wszytkim. Jak czytam wasze rady to później się nakręcam i chce to zostawić, tylko że ja nie chce odchodzić☹️. Wiem bezsensu to wszytko i dziewczyna nigdy nie zrozumie jak bardzo się zakochałem, ale trudno póki jest szansa jeden na milion to nie będę tego zostawial. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

może to po prostu typ kobiety która seks tylko po ślubie chce uprawiać? weź ją zapytaj o to.

Ona jest niewierząca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

ale co ma wiara do seksu tylko po ślubie?

A znasz takie przypadki, że seks po ślubie jeśli ktoś niewierzy? 

Daj spokój laska słucha rapu to nie ten typ dziewczyny. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

idź spać wjeczorna jak dorośli rozmawiają.

Śmieci to nie ludzie i odwrotnie. Nie zwracaj się do mnie bezpośrednio chooju zwiędly. Wypjerdalaj zyebie babiloński.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

zdrada nigdy nie jest moralnie usprawiedliwiona. zdrajcy mają dół obok judasza i brutusa.

 

 

pozory mogą mylić. ja bym na twoim miejscu zapytał.

 

większość katolików jest niewierząca, a seks po ślubie tylko uprawiają.

Ona nie chodzi do kościoła i nie wierzy w nic. Śmierć to koniec.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Dobra konkrety jak wymuszać na niej reakcje? Padła propozycja, że mam udawać, że mam inną i że ta inna ma do mnie zadzwonić jak będę u niej. Czy to dobry pomysł? Co inneg mogę zrobić. 

Proszę o konkrety bo w piątek mamy się spotkać, więc mało czasu. 

Jak sie wyswietli, odchodzisz na bok, do innego pokoju aby porozmawiac, ale odbierasz jak ona jeszcze slyszy I mowisz - ,,kochanie zadzwonie do ciebie pozniej, nie moge teraz rozmawiac" I wystarczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ma, jednak kobiety tego nie rozumieją i pchają się w związki z facetami, którzy ich nie kochają, a tych, którzy je kochają, mają gdzieś. Kochają facetów, którzy nie są nimi zainteresowani, a nie kochają tych, którzy je szczerze kochają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Nie ma, jednak kobiety tego nie rozumieją i pchają się w związki z facetami, którzy ich nie kochają, a tych, którzy je kochają, mają gdzieś. Kochają facetów, którzy nie są nimi zainteresowani, a nie kochają tych, którzy je szczerze kochają.

ojoj 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Jak chcesz tę kobietę zdobyć/utrzymac to skorzystaj z porad Miłosza Barszczaka. Widac, że jesteś na maxa zdeterminowany i potrzebujesz aby ktos Cię dobrze poprowadził i wierz mi, że on powie Ci jak to zrobić.

🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×