Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Magda1998

Czy to nerwica ?

Polecane posty

Witajcie 

Mam 22 lata i borykam się z dziwnym problemem.Trzy dni temu obudziłam się bardzo przygnębiona i smutna.Miałam od rana negatywne nastawienie,uczucie umierania i natłok czarnych myśli.Oprócz tego cały dzień odczuwałam silny ból żołądka w okolicy nad pępkiem,mdłości,naprzemienne uderzenia gorąca z zimnymi dreszczami i drętwienie języka i kończyn.Byłam ospała i znerwicowana...W nocy nie mogłam normalnie spać i się co chwilę wybudzałam z uczuciem dławienia i kołataniem serca.Niestety sytuacja trwa do dzisiaj...Myślałam już,że mi przeszło,ale na wieczór dostałam biegunki,silnego moczopędu,zwiotczenia kończyn i silnego lęku ulokowanego w żołądku.Nie wiem co zrobić w tej sytuacji,a z powodu zagrożenia wirusem w Polsce,nawet nie wiem czy wieczorynka w moim szpitalu przyjmuje pacjentów...

Dodam,że w moim życiu nie wydarzyło się nic złego,a wręcz przeciwnie-jestem szczęśliwą osobą, która nie ma żadnych stresów...

W internecie przeczytałam setki stron sugerujących,że takie objawy to nerwica bądź napad lęku.Niestety martwi mnie,że to mi nie mija trzeci dzień i się nasila...Może któraś wie jak mi pomóc i co powinnam zrobić,by przetrwać noc ? 😞

P.S. Biorę tabletki uspokajające Labofarm,piję od wczoraj melise i herbatkę z dziurawca,ale nie pomaga.

Napisałaś, że byłaś znerwicowana - co to znaczy? Jednocześnie piszesz, że nie masz żadnych stresów... Jak się czułaś wewnętrznie? Bo to chyba jest kluczowe.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się