Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pola11

odczucia po postinor duo

Polecane posty

Gość Dyte
kur...mi wyszedl tes jedna kreska dwa razy a jakos mnie dziwnie cycki bolą czy to mozliwe? w pon robie kolejny test mam doscccccccccccccccccccccccccccc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dyte
jakis sluz mam :/ i w ogole zbliza sie termin okresu dostane go w koncu? apetyt mam jak przed :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wzielam postinor 20 godzin po
wpadce. wpadka w najbardziej chyba plodne dni. nie mialam zadnych objawow oprocz nasilonego PMSU. okres dostalam tak jak trzeba tylko, ze jest mniej obfity niz zazwyczaj. przewaznie mam go z 5 dni a teraz 3. :( dziwne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dyte
po tych tabletach wszystko jest dziwne :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga 24
Czesc wszystkim. mam nadzieje ze ktos mi odpisze na tego posta bo zaczynam sie powaznie martwic. moze opisze cala swoja sytuacje to latwiej bedzie komus sie do niej ustosunkowac. Wiec okres skonczyl mi sie 27 grudnia a 29 kochalam sie z facetem. nie wiem jak to sie stalo ale zagapilismy sie i facet skonczyl we mnie. okres mialam mniej wiecej regularny co 26 dni. 31 grudnia wzielam 1 tabletke postinowu a po 12 godzinach nastepna. nic mi nie dolegalo jedyni lekki bol jajnikow i podbrzusza. 17 stycznia powinnam dostac okresu jednak 13 dostalam lekkiego plamienia ktore trwalo do 16 stycznia. nie bylo ani brazowe ani obfite. zazwyczaj jakas wieksza plamka rano a potem nic. teraz jest 12 luty i nadal nie mam zadnego okresu ani zadnego plamienia. brzuch i jajniki mnie pobolewaja tak jak przed normalnym okresm ale nic nie leci. zaznaczam ze zrobilam 2 testy i oba wyszly negatywne. ale zaczynam sie bac i to na powaznie. chce isc do ginekologa ale u mnie w miejscowosci raczej lekarze nie akceptuja tego leku a poza tym moja mama jest lekarzem i wszystkich zna po fachu. oczywiscie mama nic nie wie o przygodzie z postinorem niby lekarza tez obowiazuje tajemnica ale wiemy jak to w kregach towarzystkich bywa. prosze was o rade moze ktos cos pomoze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dyte
Aga....ja mialam i mam podobnie do ciebie :/ wszystko tak samo prawie ! teraz powinnam dostac normalny okres jesc mi sie chce i w ogole a okresu nie ma:/ tez krawawilam pare dni przed spodziewanym okresem mies temu...bolaly jajniki itd...robilam test dwa razy negatywny ...kurwa mam dosc...ciazy byc nie moze na bankkkkkkkkkkkkkkk ale gdzie ten okres???? slyszalam ze moze sie przesunac nawet o 2 mc :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga 24
czesc, u mnie niestety ani okresu ani krwawienia juz nie ma. ale zauwazylam ze powiekszyl mi sie brzuszek. i teraz nie wiem czy z powodu tego ze nie ma okresu czy dlatego ze dzidzius rosnie. dla mnie to i nawet moge juz byc w ciazy ale zeby dziecko urodzilo sie zdrowe. i chyba jednak jutro w walentynki przejde sie do ginekologa i upewnie sie. albo bedzie bardzo wesoly dzien gdyby okazalo sie ze nie jestem w ciazy albo mniej wesoly i mily gdy okaze sie ze jednak jestem. niepewnosc mnie zabija.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość on17
aga24 - brzuszek tak szybko ?? pierwsze objawy widac po miesicu a to nie brzuszek. zrob sobie test i idz do lekarza. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga 24
on17, gdybym byla w ciazy to bylby to poczatek drugiego miesiaca wiec jest mozliwe ze brzuszek rosnie, robi sie twardszy itd. testy robilam 2 i kazdy wyszedl negatywny. innych dolegliwosci typu mdlosci wymioty zawroty glowy nie mam, tylko czesto biegam do lazienki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość on17
w takim razie pozostaje ci isc do lekarza. zrobilas wszystko co moglas ze swojej strony. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monidm
część wszystkim ja brałam postinor 3 miesiace temu i od tej pory okres mama co 12-14 dni.byłam u ginekologa i powiedział ze to normalne po tak duzej dawce hormonów. czy ktos z was był w podobniej sytuacji??jak dłubgo to moze trwac??prosze o odpowiedz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dyte
a ja okres mialam dostac i nie mam :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość on17
moze potrwac, ale pewnie sie w jakims czasie ustabilizuje, badz spokojna. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcin2804
witam:) mam problem wczoraj sie bawilem z dziewczyna.. jezdzilem jej jedynie po..(no wiecie czym) i noie bylo oragazmu tylko taki ktorego nie czulem wczoraj jej sie zaczelo jajeczkowanie w przeciagu 24 godzin wziela tablete czy pradopodobienstow ciazy jest duze?? blagam odpiszcie!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga 24
Dyte, ja niby dzisiaj dostalam jakies male krwawienie przypominajace okres bo i krew ma normalny kolor i skrzepy sa jedynie okres jest bardzo skapy. Wczoraj robilam po raz trzeci test i wyszedl negatywny dzis mini okres wiec jest chyba ok. a moj ginekolog wyjechal sobie z dziecmi w gory na narty i nie moge isc. Pozdrawiam i trzymam za wszystkich kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcin2804
jeszcze warto dodac ze ten niby stosunek trwal mniej niz 2 minuuty i dziewczyna od razu poszla siku i caly swoj sluz powycierala!! po 24 godzinach wziela tabletke!! ludzie pomocy!!:((((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet wyluzuj bez paniki
w ciaze sie tak latwo nie zachodzi nawet przez takie zabawy stosunek musi byc pelny z wytryskiem w srodku wtedy jest najwieksze ryzylo, postinor to potezna dawka hormonow wiec sie nie martw o ciaze martw sie raczej o dziewcze swoje bo moze jej sie ale nie musi tez dodam okres poplatac ale w ciaze napewno nie zajdzie spoko luz facet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet wyluzuj bez paniki
po wzieciu tabletki sa zawsze dwa numery albo zacznie za pare dni krwawic i niech sie tym nie martwi , albo okres dostanie o czasie albo z lekkim opoznieniem ale w ciaze nie zajdzie tym bardziej ze to byly tylko takie naiwne zabawy..nastepnym razem radze gume albo niech laska tabsy zacznie brac i luzik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcin2804
kamien z serca normalnie:)) a jaka jest szansa ze zajdzie?? ale obna ma teraz dni plodne!! czyli ze moze zjasc jak to robilismy to byl pierwszy dzien jajeczkowanie!! przez te 24 godziny nie zaszlo do zapldonienia??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcin2804
macie jakis e-mail do gin?? a bym go troche wypytal??:) bo ten u ktorego bylismy powiedzial ze ryzyko duze!! a z tabletkami jest jakies 7% ze zajdzie!! prawda to?? z recepta nie bylo problemu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość on17
marcin po co te nerwy lol. po pierwsze orgazmu nie bylo wiec pierwszy + nie wlozyles plemnikow do srodka drugi + Twoja kobieta wziela szybko tabletke trzeci + ale ejst jeden minus ale to taki ogolny. to to ze rozne przypadki sie zdarzają ale malo ich. nie masz o co sie bac naprawde. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcin2804
a jakie szanse ze edzie z ego dziecko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcin2804
i jeszcze jedno pytanie!! czy postinor duo mze nie zadzialac?? odpiszcie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga 24
postinor raczej zadziała zwlaszcza przy waszych lekich zabawach. Tylko nie potrafie zrozumiec tego jak mogles nie poczyc wytrysku czy tego co tam miales? Dyte, mnie sie wczoraj to krwawienie skonczylo przestalo. polceciala plamka i koniec. zastanawiam sie powaznie czy ja przypadkiem nie bede mamusia za jakies 7 miesiecy bo to raczej nie mozliwoscia zeby mi tak zanikl okres. moze ktos ma podobne wspomnienia , odpiszcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcin2804
Aga 24 czytalem na jednym forum ze kobieta nie miala po tym okresu pol roku!! ale % jakie szase ze bede ojcem?? to byl pierwszy dzien pldny wedle kalenadrza:((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcin2804
przegladam te forum i coraz bardziej sie boje:( wiem ze szanse sa minimalne prawie zadne.. ale jejku.. strach!! ze te 3 % to bede ja:(( pomocy:((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość on17
lol. wiesz ile ludzie czasami musza sie naprodukowac kochaja sie kiedy sa najlepsze dni dp tego wszystko co moga robvią i czasami nie wychodzi. twoja sytuacja + postinor to dla Ciebie 99% pewnosci 1 % to jakis przypadek, cud i w tym 1 procencie ejst nie zadzialanie tabletek. nie denerwuj sie bo i tak teraz nie mozesz nic zrobic. niech Twoja dziewczyna sie nie stresuje bo to jej opzni okres. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcin2804
spoko dzieki:) ale nawet nie dotykalem ujscia pochwy:) wiec powinno byc dobrz:( ale tak sie boje!! postinor dziala bo ma skutki uboczne:) boli ja glowa i takie rozne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcin2804
jeszcze jedno kiedy jest najwieksze prwadopodobienstwo zajscia w ciaze?? w ktory dien musi byc odbyty stosunek?? aby bylo naszybicej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga 24
Marcin jak tak bardzo sie boisz, to kup test ciazowy i niech Twoja dziewczyna sobie go zrobi. test najlepiej płytkowy poniewaz mozna zrobic z kazdego moczu i juz wykazuje 2-3 dniowa ciaze. potem za jakis czas mozecie powtorzyc test. i przestan panikowac, bo Twoja dziewczyna pewnie jest strzepkiem nerwów jak Ty tak latasz i panikujesz. co sie stalo to sie juz i tak nie odstanie. a teraz twojej dziewczynie jest potrzebny spokoj bo te tabletki dzialaja okropnie. poczawszy od wymiotów poprzez napady zlosci, smutku, zalu placzu. a po chwili wszystko wraca do normy. teraz jestes jej potrzebny jako rozsadny facet jako jej podpora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×