Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pola11

odczucia po postinor duo

Polecane posty

Gość on_17
krwawienie jest NIBY efektem ubocznym postinoru. i to oznacza ze all jest ok. ale nie mowie tego z 100% pewnoscią tylko z tego co mi wiadomo czytają te forum i inne. poprostu to krawawienie wydziela z Ciebie to co powinno. lub nie zalezy czy doszlo do zaplodnienia czy nie wiec tego sie nie dowiesz. a nawet gdyby nie bylo krwawienia to tez moze byc dobrze. to nie ejst powiedziane ze ejst klrwaiweienie i jest ok i nie ma krwawienia i jest zle. nie. tak powiedziec nie mozna.ale raczej mozesz byc spokojna. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Contraplan II
Czy może któraś z was brała zamiast postinor duo CONTRAPLAN II?? Moj chlopak mial to w domu kupił to od jakiejs facetki na allegro, skład ma taki sam jak postinor duo ale ja mam ogromne obawy. Pekla nam gumka i moj chlopak szczytowal dosc konkretnie we mnie. Czy ktos mial stycznosc z tym contraplanem II??? prosze podzielcie sie doswiadczeniami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wenja
ktos pisał, ze po prostinorze zaczeły mu włosy rosnąc na twarzy brzuchu i tak dalej. potwierdzam. urosły mi wąsy. taki malutki seksowny meszek :) ale radze zbyt częst nie siegac po te tabletki bo wiecie narazie jest mały a za jakis czas moze być duzy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość życieżycie
A co w przypadku kiedy od wpadki minęły 72h? Czy zażycie ma jakiś sens? I czy aby uzyskać w takiej sytuacji receptę należy skłamać (podać czas nie przekraczający 72h)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość noreczka86
po 72h nie ma sensu brac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość on17
czytalem z e z kazdym dniem skutecznosc spada, ale po 72h juz nie ma co. niedlugo na rynek wejdą tabletki ktore beda działały do 5 dni wiec moze gdzies są , nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anilorak191
Moja ginekolog w swojej karierze przepisala juz tysiące razy Postinor, teraz Escapelle, za kazdym razem kontaktuje sie z pacjentkami w celu zweryfikowanie jego skutecznosci. Jak dotad trzy razy Postinor nie przyniósl skutku. W tym raz dziewczyna biorac go była juz tydzien w ciaży, co wykazał odczytany później wynik cytologii, drugi przypadek, to wzięcie Postinoru w 72 godzinie, a nawet jak podejrzewa trochę po czasie, więc "wina" ze strony dziewczyny..i trzeci raz Postinor powinien poskutkowac, a nie poskutkowal, (wzięty jak dobrze pamiętam w 50 godzinie).Więc na tyle przypadków skutecznośc ja nazwalabym 100 procentową..I jak mój pani doktor jest to środek naprawde skuteczny, a wzięty w pierwszej dobie skuteczny naprawdę 100 procentowo..Ja brałam go tylko raz, w 40 godzinie, oczywiscie poskutkował, czułam sie oslabiona w pierwszym dniu po zjedzeniu tabletki, zero innych efektow ubocznych, okres przyszedł co do dnia, tak jak powinien..I nie sluchajcie bujd ze jest to srodek wczesnoporonny..ludzie..w Polsce takie cos jest zabronione. Nikt by tego do aptek nie wpuscił..na zdrowy rozum..uruchomcie troszke myslenie..i nie wierzcie legendom, które tutaj piszą..bo to tylko Was stresuje.Jest to srodek SKUTECZNY. A na stronie wpadki macie adresy lekarzy ktorzy go przepisza i wytłumacza jak działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maskel
z ta 100% skutecznością bym nie przesadzała, oczywiście jest ona uzależniona, tak jak piszecie, od czasu, w jakim jest zastosowana tabletka, ale jeżeli doszło już do zapłodnienia, to nie usunie ona ciąży, ale ją podtrzyma. myślę, że warto zainwestować w regularną antykoncepcję, a tą awaryjną stosować właśnie w przypadkach AWARYJNYCH.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pinnaa
Ciekawi mnie przypadek dziewczyny, która wzięła postinor kiedy była już w ciąży - czy może to upośledzić płód, bądź jakoś go uszkodzić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chlopekRoztropek
Mysle ze takich danych nikt nie posiada, juz przeprowadzonych na jakiejs grupie badanych. Lek zostal dopuszczony do uzycia, wiec nie powinnien miec negatywnych skutkow na plod. a tak calkiem poza tym to postinoru nie ma juz na naszym rynku, zastapila go escapelle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w sobote ok godziny 2 rano mialam stosunek bez zabezpieczenia do konca ( z moih obliczen wynikalo ze w piatek mialam ostatni dzien dni plodnych, acz kolwiek nie jestem pewna w 100%) w niedziele o 6 rano zarzylam tabletke "po" czytalam o skutkach uboznych jakie moga wystapic, acz kolwiek dodam ze mialam rowniez taki sam stosunek w przedostatni dzien okresu. od zazycia tabletki mam ciagle mdłości jestem bardzo ale to bardzo senna (takie objawy mialam podczas pierwszej ciazy) w dodatku na objad obzeralam sie ogorami konserwowymi ktorych nie lubie z sokiem pomaranczowym, a na sniadanie frytki z czekolada. zastanwiam sie czy to dzialanie hormonow zawartych w tej tabletce czy tez moze wczesniej juz wpadlam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w pl nigdy tego leku nie kupowalam i nie iteresowalam sie nim, tu gdzie mieszkam jest dosteny bez recepty sprzedawany pojedynczo. i tylko kobieta moze go kupic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny chciałabym napisać o swoim doświadczeniu z tymi tabletkami i w zupełności je wam odradzić. Brałam te tabletki dwa razy w życiu w wieku 18 i 19 lat. Wiadomo okres szaleństw niewłaściwi mężczyźni i oczywiście moja głupota za którą teraz płacę w wieku 26 lat. Taka decyzja odbija się później dwukrotnie. Na ulotce piszą tylko o możliwych skutkach ubocznych, które kobiete czekają po zażyciu, a to co będzie miało skutki za 7 czy 10 lat nie ma dla nich znaczenia. W tym momencie mam zupełnie rozregulowane hormony, uderzenia gorąca jak przy menopauzie, wypadanie włosów, łamliwość paznokci a przede wszystkim nie mogę zajść w ciąże. Przy próbach pojawiły się u mnie plamienia przed i po okresie, a ginekolog wykrył cyste na jajniku. To wszystko wynik tych właśnie cudownych tabletek również wasza waga, biust może diametralnie się zmienić w ciągu dwóch lat. Na prawdę przed podjęciem decyzji kupienia tego leku dobrze się zastanówcie, to powinny być ekstremalne przypadki. Każda z was kiedyś będzie miała męża i będzie chciała założyć rodzinę, ale dycyzja należy do was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny posiadam zestaw wczesnoporony ktory mi sie został z mojego udanego zabiegu poniewaz zakupiłam dwa na wszelki wypadek ale zestaw okazal sie bardzo skuteczny i jeden mi pozostał i moge go odsprzedac potrzebujacej osobe po cenie za jaki go zakupiłam czyli 250zł. Zestaw sklada sie z 12 tabletek. Podziele sie doswiadczeniem z zabiegu. Kontakt 502 427 780

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×