Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pola11

odczucia po postinor duo

Polecane posty

Gość Załamka totalna pomocy
a kiedy zazylas tabletki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ż.
uprawialam sex w sylwka a 46 godzin po wzielam tabletki :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Załamka totalna pomocy
n to mialas tego 8 krwawienie a teraz czekaj na okres.. ja to Ci powiem ze tak sie boje ze szok;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Załamka totalna pomocy
ja to sie dygam bo 1 tabletke wzielam po 40 min po stosunku a 2 5,10 mi po 1 tabletce iboje sie ze nie zadziaaja;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ż.
rozumiem Cie bo sama sie panicznie boje, mam dopiero 17 lat ;( a tak w ogole jest to normalne ze nie mialam okresu w zeszlym miesiacu i jak narazie w ty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ż.
tym*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Załamka totalna pomocy
o boze nie mialas okresu...?? wiesz co zrob sobie test wiesz ciazowy lepiej.... ale chyba bedzie dobrze bo mialas krwawienie... ale to bylo takie krwawienie czy jak okres?? nioja mam 19 lat w tym roku 20 bedzie;( ale nie chce miec dziecka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ż.
to bylo krwawienie moze trwalo 3 dni.. bardzo sie boje :( co mi mozesz doradzic w tej sytuacji? moze po prostu rozregulowal mi sie:( ale jesli wzielam te tabletki po uplywie 46 godzin to wydawalo mi sie ze bedzie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Załamka totalna pomocy
tak na ulotce pisalo ze moze sie okres rozlegulowac i to nawet bardzo takze badz dobrej mysl bedzie dobrze trzeba w to wierzyc:* ale zrob sobie test ciazowy tak dla pewnosci ok?? i napisz tutaj co i jak ja zrobie tez tes ale dopiero tak 25 bo teraz to i tab by u mnie nic nie wykrylo .... trzymam za Ciebie kciuki bedzie doobrze :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ż.
kurcze teraz to strasznie sie boje.. moze dlatego ze mam mlody oragnizm i dlatego mi tak z tym okresem odwalilo?? ja nie moge byc w ciazy, jestem w pierwszej klasie technikum:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ż.
ale nie mialam jak narazie zadnych objaw ciazy moze tylko dluzej spie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Załamka totalna pomocy
kchanie wiem co czujesz.... tak napewno tez to zalezy od twojego organizmu.... ja tez jestem w totalnej zalamce ja mam dostac okres 22 lutego a 17 lutego wzielam tabletki i obawiam sie ze tego okresu niedostane;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Załamka totalna pomocy
nio jak spiszto sa obiawy tych tabletek... bedzie dobrze musimy w to wierzyc:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ż.
tak, ale jestes w troszeczke lepszej sytuacji bo jestes dorosla ale obje nie chcemy miec dziecka:( bardzo sie boje jutro pojde po test i od razu napisze jaki wyszedl wynik... a wiesz moze jakie powinny byc objawy itp w 1 miesiacu ciazy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ż.
ale od jakiegos miesiaca zaczelam dluzej spac, i nawet w dzien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dyte
dziewczyny u mnie po tych tabl byl sluz po 8 dniach krwawienie.... okres dostalam 3 dni pozniej trwa juz 4 dzien ale on jest chyba jakis dziwny troche inna ta krew i nie boli mnie cip.... przy tym okresie:/ a zawsze mnie boli bo porodzie tak mam jakos:/ nie wiem.... test dwa razy negatywny ale jak mam kurwa jakies schizy dalej ja pierdole szok !!!! NIE MARTWCIE SIE BABY BEDZIE DOBRZE!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Załamka totalna pomocy
luchajobiawy sa rózne i w 1 miesiacu to taz za wczesnie toche nio ale z tego co mi wiadomo to wymioty zawroty głowy, mieszanie jedzenia wiesz ogorek kiszony i czekolada heheh ale to juz tak w zaawansowanej bardziej ciazy... ok zrob test i daj znac tylko test robi sie rano i nic nie jedz ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ż.
nie martwilabym sie gdybym byla dorosla:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Załamka totalna pomocy
dyte ty przynbajmnie maszokres a ja jestem dopiero 3 dzien po wzieciu tabletek i mnie juz huj strzela.... zero krwawienia tylko skutki uboczne tabletek zawroty glowy i sennoscszlak mnie juz trafia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ż.
tak jutro z samego rana zrobie, po tym jak napisalam do Was przerazilam sie jakos bardziej:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Załamka totalna pomocy
Ż.--> kochana bedzi dobrze zrob test i czekaj do tego 22 lutego na okres ja tez poczekam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ż.
ale to dziwne ze nie mialam w styczniu:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Załamka totalna pomocy
wieszjak tu siedze i czytam te notatki to tez mnie szlak trafia....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Załamka totalna pomocy
nie to nie jest dziwne bo okres mogl ci sie tak wlasnie przesunac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Załamka totalna pomocy
to jest bardzo duza dawka hormonów a ty jestes mloda osoba.... i zapewne tez wzielas 2 tabletki i to jest normalne na ulotce wszytko pisalo..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ż.
wiem ze moze to jest denerwujace ze tak pytam, ale na prawde nie jest to dziwne ze nie mialam w styczniu okresu tylko cos w rodzaju krwawienia?? ta krew byla innego koloru, wiec wnioskuje ze to bylo krwawienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ż.
tak czytalam milion razy ulotke i mase wiadomosci w necie ale kur*a boje sie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Załamka totalna pomocy
nie to nie jest denerwujace poprostu jestes w stersie zreszto tak jak i ja i cie w pełni rozumiem wiec wiem ze sie martwisz ale to bylo krwawienie pewnie po tych tabletkach a teraz czekaj na okres

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ż.
ale prosze odpowiedz mi na pytanie czy masz jakies rozsadne wytlumaczenie dlaczego nie mialam okresu w styczniu? myslalam ze tylko o kilka dni mi sie okres przesunie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Załamka totalna pomocy
wiem ze sie boisz jak kazda dziewczyna w takiej sytuacj powiem ci ze w tym necie nieraz pierdola takie glupoty ze szok.... raz tak raz tak i czlowiek bardziej sie tylko stresuje i pograza w tym wszystkim,....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×