Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pola11

odczucia po postinor duo

Polecane posty

Gość Załamka totalna pomocy
juz pisałam Ci jestes młoda organizm twoj widocznie tak reaguje na hormony... a do tego jeszcze sie stresujesz nerwy ciagle i nerwy.... okresmoze sie nawet opoznic o 2 miech wiesz..? bo jak jzu wczesniej pisalam to jest bardzo duza dawka hormonów... i zarazem silna dawka....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Załamka totalna pomocy
a ile wzielas tabletek i po jakim czasie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ż.
pierwsza tabletke wzielam po 46 godzinach a druga po kolejnych 12

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Załamka totalna pomocy
to bedzie dobrze..... zobaczysz tylko zrob ten test ok?? a twoi rodzice wiedza o tym czy nie?? i wogole masz chlopaka stalego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ż.
moi rodzice o niczym nie wiedza i nie mam juz chlopaka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Załamka totalna pomocy
uuuuuuuuuuuuuuuuuu.................... a to czemu zostawil cie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ż.
ja go zostawilam, bo narazie nie mysle o powaznym zwiazku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Załamka totalna pomocy
aha ok.... ja to sie tak boje ze osiwiej zanim tego okresu dostane..;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ż.
jutro napisze od razu jakzrobie test a teraz ide spac.. a jeszcze jedno czy duze jest prawdopodobienstwo ze test zle wyjdzie ze nie jestem w ciazy a bede?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niceolenka
hej zalamana... to znowu ja.. eh... ja podczas wpadki bylam w 10 dnoiu cyklu a TY?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Załamka totalna pomocy
wiesz kup 2 testy zrob jutro razn i na nastepny dzie tez ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Załamka totalna pomocy
niceolenka--> ja mialam zdarzenie 17 lutego a okres powinnam dostac 22 lutego ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niceolenka
>zalamana no to szlałysmy tego samego dnia.. tyle tylko ze ja bylam prze dowulacja bo to 10 dzien cyklu prosze napisz jak dostaniesz okres.. ja tez nie dostałam zadnego krwanienia po postinorze.. ale moze tak ma byc.. w koncu to tylko skutek uboczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Załamka totalna pomocy
a okres mam co 20 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Załamka totalna pomocy
nie wiem boje sie strasznie wiesz..... i bardzo bym chciala dostac okresu a kiedy wzielas tablketke po jakim czasie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niceolenka
a osotani okres kiedy Ci sie ZACZĄŁ???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Załamka totalna pomocy
spoko napisze jasne... i mam nadzieje ze dostane bo oszaleje..;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Załamka totalna pomocy
27 sycznia a skonczyl 1 lutego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niceolenka
WZIĘŁAM PO 1,5 H .. chlopak mi ja kupił w aptece bez recepty!!! a druga wziełam 12 godzin poźniej,,.. boje sie tak bardzo... jestem rocznik 1988 ... a 20 lat to ponąć taki piekny wiek..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Załamka totalna pomocy
ja tez jestem z 1988 ahhhh..;( wieszja wzielam po 40 min po stsunku a 2 kurde 5,10 min po 1 tabletce ii sie boje ze nie zadziala;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niceolenka
kobietko!!! Ty byłas juz w 22 dniu cyklu!!! nie ma zadnego prawdopodobienstwa ze jestes w ciązy!!! żadnego!!! nie to co ja.. 10 dzien.. płodne dni.,.. dzie plemniki tez zyja kilka dni :(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Załamka totalna pomocy
ale gdziesczytalam ze ta 1 tabletka jest najwazniejsza zeby ja jak najszybciej wziasc;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niceolenka
a pekła wam gumka czy co sie stało?? moze pisalas.. ale z nerwow nie pamietam.. i przepraszam za błędy ale ręce mi sie trzęsa...ps a il jestes juz ze swoim chlopakiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niceolenka
tak.. a ta druga zeby pomoc pierwszej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niceolenka
hej jestes??? ? zalamka totalna pomocy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość on17
Załamka totalna pomocy i niceolenka. dziewczyny ja was rozumieim ze to duze nerwy stres strach. ale pamietajcie ze wiekszą ilosc % jest po waszej dobrej stroni. dlaczego ? poniewaz wziełyscie tabletki!! dziewczny ak nie mozecie juz nic zrobic wiec stres tu nic nie pomoze. stres i ta panika opozni wam okres i jezeli przyjdzie bo przyjdzie!! to dlugo bedzxiecie musialy na niego czekac, a wiec zajmicie sie sprawami szkola praca idzcie do baru na dyskoteke wsrod ludzi zapomnicie o tym biezcie gorace kąpiele solarium masaze relaksujcie sie i pomoze napewno. miesiąc po stosunku zrobcie test ciązowy i powinine juz byc wtedy wiarygodny. jak czytam jak szybko wzielyscie tabletki po 40 minutach i 1,5 h to jest strasznie szybko i tabletki dzialają maksymalnie mocno. tyle bylo przypadkow gdzie sytacja byla naprawde zla i jeszcze brali tabletki po okolo 2 dniach i wszystko bylo dobrze. nie macie powodow do obaw. zrobcie test idzcie do ginekologa i nie stresowac sie. to pomoze. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość może pociesze
wzięłam 1 tabletke po 20 godzinach. wapdka byla w 11 czy 12 dniu juz nie pamietam... nie mialam zadnego krawaienia. okres dostalam idealnie tak jak powinnam tylko trwal 3 dni, a normalnie trwa 5 dni. od wpadki minelo juz prawie 1,5 m-ca i odkad wzielam te tabletki to mam straszne wahania nastrojow. wykancza mnie to. i strasznie bolaly mnie jajniki na poczatku. do tej pory bola ale juz mniej. ale zadnego krwawienia czy plamienia po tabletkach nie mialam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Załamka totalna pomocy
heja nicolenka sluchaj przepraszam ze wczoraj juz mnie nie bylo ale cos mi net szwankował i n ie działał.. wr.. bylam wsciekła... czyli moja ta 2 tabletka nie pomogla tej 1 tak?? bo ja ta 2 wziełam po 5,10 min;( ja jzu nei moge ..;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Załamka totalna pomocy
on17 sluchaj my wiem ze sie stresyjemy ale jak tu sie nie steresowac ja niechce byc mama nawet mi to przez mysl nie przechodzi......!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! wzielam te tabletki i mam wielka nadzieje ze zadziałają bo inaczej chyba sie nie wiem cos sobie zrobie..... dzisiaj jest 4 dzien a ja nie mam zadnego krwawienia za 2 dni powinnam miec okres czyli 22 lutego mam nadzieje ze go dostane bo zeswiruje do konca;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Załamka totalna pomocy
kurde mam nadzieje ze mi ten stres nie opozni tego okresu a jak opozni to z 2 , 3 dni bo inaczej oszaleje;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×