Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pola11

odczucia po postinor duo

Polecane posty

Gość Dyte
DOSTALAM OKRES :-))))))))))))))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Załamka totalna pomocy
heja dziewczyny wczoraj o 1 wnocy kochałam sie ze swoim chłopakiem i pękła nam prezerwatywa oczywiscie duurex..;/ oczywiscie szybko sie ubraliśmy i pojechaliśmy do apteki po te tabletki... kupilismy je bez problemy chociaż kosztowały az 80 zł;/nie mineła nawet godzina jak wrocilismy do domu wziełam jedną tabletkie odrazu a potem po jakis 5,10 min następno boje sie ze przez to ze tak szybko wizlełam ta 2 tabletkie one mogla nie zadziałać... jestem 5 dni przez swoim okresem... jak go nie dostane to chyba sie załamne... oczywiscie mam obiawy kreci mi sie w główce.. ale przez zazyciem tych tabletek bolały mnie juz piersi jak zawsze przed okresem i teraz tez mnie bolą.. dzisiaj pobolewał mnie nawet brzusio... starsznie sie boje nie chce być wciązy pomocy!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Załamka totalna pomocy
a i jeszcze coś przez tym całym zdzeniem miałam lekki juz śluz a po zazyciu tabletek nie mam zadnego czy to jest cos poważnego?? i czy krwawienie prze zte tabletki musi wystąpic?? pomocy!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dyte
mialas lekki sluz bo mialam dni nie plodne !!!! nie boj się !!!!! w ciazy nie bedziesz..... a okresu mozesz nie miec teraz tylko krwawienie za jakies pare dni....nie martw sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Załamka totalna pomocy
strasznie sie boje....;( jestem w rozsypce...;( nio tak wiem miała śluz ale teraz nic nie mam;( i sie tym martwie tez;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Załamka totalna pomocy
nio i jeszce czy te tabletki zadziałają jak ta 2 wziełam tak szybko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcin2804
dzwonilem do tego ginekologa:(( powedzial ze jest 10% szans:(( czyli jak dla mnie duzo:((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Załamka totalna pomocy
marcin ale z czym jest 10% szans??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcin2804
ze moja dziewczyna zajdzie w ciaze:(( Boze chyba sie zabije:((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcin2804
czasimi ginekolodzy kaza brac 2 wiec mozesz byc spokojna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość on17
marcin 10% to prawie nic nie masz o oc sie bac. Załamka totalna pomocy Ty tez sie uspokuj jak bedziesz tak sie stresowac to okres naprawde ci przyjdzie poźno. wzielas 2 tabletki i to podwojna siła wiec napewno nie masz sie o co bac. nie denerwuj sie bo to opozni okres. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Załamka totalna pomocy
ahh dziekuje jesteście kochani ze mnie ocieszacie... ale sami wiecie jaki to jest stres.... sam łzy sie do oczek cisną teraz jakoś sie uspokoiła i narazie jest dobrze .... jak o tym nie mysle to jest super ale jak tylko mi sie przypomni to tragedia.... nio ja wiem ze wzialem 2 tabletki ale ja nie mam zadnego sluzu a na innych forach dziewczyny niektóre pisały ze maja śluz jakiś a ja mam czysto i to mnie tez martwi ahhhh;( Marcin a dlaczego ma tylko 10 %??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcin2804
Tylko?? 10% to duzo miala dni plode srodek dni pldnych:(( nie wlozylem jej tylko taka zabawa po wierzchu nie mialem wytrysku tylko takie kotrych nie czulem:((zaraz po tym poszla siku i sie powycierala. po 24 godzinach wziela tabletke:(( szanse powinny byc mniejsze a tu 10%:((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcin2804
i jeszcze nie loam sie bedzie dobrze:)2 tabletki czasami i gin przypisuje!! hehe wiec mozesz byc spokojna:) modle sie za Was:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Załamka totalna pomocy
aha.... czyli jest 10% ze moze byc wciąży tak?? a ona wizle 1 tabletke?? ahhhh daj spokuj u ciebie przynajmnie jest tak ze ty sie nie sposciles do srodka a u mnie jest tak walsnie ahh;( jzu nie mam sily.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Załamka totalna pomocy
dziekuje bardzo ja za Was tez sie pomodle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość on17
kolezanko nie denerwuj sie. objawy tych tabletek sa rożne i to zalezy jak przyjmie je twoj organizm. objawy tez czesto wogole nie wystepują i czy ty masz te objawy czy tez nie to nic sie nie stało, wiec nie denerwuj sie tym. marcin wez dziewczyne i ty kolezanko tez do Ciebie. jezeli minie okolo 3,4 tygodnie od tego stosunku kupcie test ciązowy i zrobcie lub idzcie do ginekologa. tak najczesciej robią w wielu przypadkach. http://forum.o2.pl/temat.php?id_p=2831888&start=0 to jest drugie forum tam mają takie same problemy. poczytajcie. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Załamka totalna pomocy -> na 100% nie jestes w ciazy, nic sie nie martw i nie stresuj bo to tylko opozni ci okes. NIE JESTES W CIAZY :) zobacz sama za klka dni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Załamka totalna pomocy
ahhhh On 17 mam nadzieje ze nie jestem wciąży bo bym się załamała mam normalne obiawy miesiączki bolą mnie piersi wyskoczyły mi lekke krostki boli mniekregosłup i pobolewa jajnik.. ahhhh jak dostane miesiaczki to bedzie cuddddd.... a i dziisaj miałam lekki śluzzz hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Załamka totalna pomocy
fanka_deszczu :*:*:** mam taką nadzieje...;( postaram sie nie stresować ale sam wiesz jak to jest..;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość on17
masz objawy ale to nie znaczy ze teraz go dostaniesz. bo te tabletki w wielu przypadkach przesuwają okres. a ten stres i nerwy jeszcze pomagają. wiec bez nerwowo i stresu. zajmi sie czyms nie wiem bądz w srod ludzi zapomni. a i np relaksuj sie w wannie dlugo sobie p;olez. niech chlopak zrobi Ci masaz itp. zobaczysz bedzie dobrze. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Załamka totalna pomocy
on17 - ahhh Ty jesteś wyjątkowo spokojny mialeś juz taki przypadek?? ok.. obiecuej postaram sie być spokojna ale sami wiecie jak to jest..!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Załamka totalna pomocy
wiecie ja to sie modle o to tylko żebym nie była wciąży bo ja bym chyba sie załamała...;( mam nadzieje ze te tabletki napewno działają...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Załamka totalna pomocy
heheh własnie zjadłam sobie pół czekolady milki hehehe i jest mi lepiej.... ahh... kochani mam jzu dość tego stresu wr..;/ nie zycze takiego stresu nikomu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Załamka totalna pomocy
wiecie co juz mnie kolezanka nastraszyla i powiedizla mi ze nie wie czy te tabletki zadziałaja jak wziełam ta 2 tak szybko..;(!!!!!!!!!!!!!!!!!POMOCYYYYYYYYYYYYYY;(zaraz sie poplacze;( ze strachu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niceolenka
hej załamana jestem w podobnej sytuacji... musimy sie modlić... i wierzyc ze bedzie dobrze?? a partner skonczyl w Tobie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niceolenka
Załamka a byl to Twoj stały partner?? ile masz lat.. ja niedawno skonczylam 20... jak zobazcylam po wszystkim ze prezerwatywa nam pekła. co zdazyło sie pierwszy raz to sie kompletnie zalamałam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niceolenka
moj chlopak tez we mnie skonczyll... nie sparadzalismy w trakcie stosy\unku czy cos jest nie tak.. a zawsze tak robimy... nie zaufam juz wiecej prezeratywom... a uzywalismy durexu fioletowego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niceolenka
nie ma juz nikogo na tym forum??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niceolenka
powiedźcie że bedzie dobrze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×