Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pola11

odczucia po postinor duo

Polecane posty

Gość on17
dyte jezeli chodzi o ten sluz to nie mam pojecia. a jezeli krwawienie nie wystąpi to nie źle. moze wystąpic moze nie wystapic. mozesz dostac wczesniiej lub pozniej okres, mozesz rowneisz dostac plemienia. a mozesz przez dlugi czas nic nie dostac. rozne są skutki tego leku, i to zalerzy od organizmu jak go przyjmie.nie stresuj sie mocno badz luźna spokojna bierz kąpiele spij duzo zyj normlanie bez tresu wrdy okres szybciej przyjdzie. pozdrawaim i nie denerwuj sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nibynicajednak
Dzieki Wam, tego bylo mi trzeba... tez jestem prawie pewny ze nic tam nie ma ale nie chce jej zycia popsuc przez taki wyskok jednorazowy wiec. Melani poki co moja dziewczyna nie ma ginekologa bo nie mielismy zadnych planow co do takich rzeczy to byl impuls. Teraz poszukamy jakiegos. Nectarine dzieki :) juz sie nie martwie. On17 od tego jestem, zeby ja podtrzymywac i wspierac :) rowniez dzieki. trzymajcie sie i ja tez trzymam kciuki za wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dyte
on.. mam pytanie.. bo widze sie sie orientujesz w temacie.. brzuch mnie pobolewa i jajniki :/ nie wiem o co chodzi? sluz mam... nic poza tym :/ nie wiem juz co myslec czuje sie jakbym byla przed okresem a mam dostac okolo 18stego :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość on17
jezeli wzielas tabletki to sa to ich objawy. ale rowneisz mozesz spodziewac okresu. chcociasz tabletki opożniaja okres to mzoe tez sie przesunąc. najczesciej po tabletkach jak czytam to bol brzycha jajniki piersi tez i rozne odczucia. sa to bardzo mocne tabletki i za wieerają w sobie mnostwo hormonow i co do tego do słaby organizm kobiet. i tak reagują na takie typu leki. jezeli czekasz za okresem to nie martw sie bez nerwow nie denerwuj sie bierz dlugie relaksujące kąpiele zajmi sie czyms ciekawym zebys o tym nie myslala badz w srod ludzi przyjaciol gdzie pochlonie cie rozmowa. trzymam kciuki. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kociczkaaaaa
czy po postinorze normalne są jakieś plamienia? okres powinnam dostać wczoraj i nic. dzisiaj też...tylko te plamienia. bardzo się denerwuje. takie zycie w niepewności, kiedy wystąpi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ejbisi
kociczka nie martw się, to normalne że się opóźnia, wiekszość osób tak ma bo organizm sie rozregulowuje - to jest duża dawka hormonów na raz. No ale rozumiem, że chciałabys juz byc spokojna. A po ilu godzinach od niebezpiecznego stosunku wzielas tabletke?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kociczkaaaaa
po 18godzinach. ok 1 w nocy zwymiotowałam i o to sie boje. ale czytałam że tabletka wchłania się 3 godziny,wiec powinno być ok. ale niewiem... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość on17
wlasnie wymiotowalas. po to jest duga tabletka zeby byla wieksza pewnosc i zeby w razie wymiotow ta druga pomogła. plemienia tez wsytepuja bo tych tbletkach czasami krwawienie czasami plemienia a czasami nic. wiec raczej to skutek tabletki czy chyba zadziałała. nie denerwuj sie i uspokuj to szybiej przyjdzie okres. pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dyte
On dziekuje za wsparcie...jajniki bola ale pewnie przez te tabletki duzo hormonow masz racje..czekam na okres a mam apetyt jak przed nim no i chcice bo ja tak zawsze mam :P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dudekogr
Mam problem, uprawialem seks z partnerka i pekla gumka, szczytowalem w srodku. Wziela postinor duo po okresie 3,5 godzin wziela dwie tabletki naraz. Czy dobrze zrobila? Pomozcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dyte
z tego co wiem druga bierze sie po 12 godzinach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość on17
pierwsz tabletka jak najszybciej a druga po 12 godzinach. ta druga tabletka jest dla pewnosci albo jak np wystapi wymiot i berze sie ją po 12 h. ta jest duza ilosc hpormownow co jest napisane wyzej i moze wplynąc na jej zdrowie. wiec raczej sie takiego spoosobu nie poleca. zadko ale czasami tak dziewczyny ropbią a wiekszosci razy to z nerwow. uspokoj dziewczyne i nie myslcie o tym. pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tina910
pomóżcie! w niedziele kochałam sie z moim chłopakiem...pękła nam guma... i wiecie czym to sie skonczyło:/ byłam wczoraj u ginekologa i przepisał mi prostinor duo pierwsza tabletke wziałam ok 17.20 stosunek miałam dzien wczoesniej koło godziny 19. druga wziełam 12 godzin pozniej lekarz powiedział ze akuratk mam jakeczkowanie i żle trafiłam...strasznei się denerwuje. nie wiem czy zajde w ciąze czy nie a ryzyko jest spore:/ napiszczie co myslicie o tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dyte
ja wlasnie nie wiem czy bylam w trakcie jajeczkowania... podejrzewam ze nie bo sluzu nie bylo... wiec dni nie plodne ale roznie bywa... sluz brazowaway jednodniowy dostalam po zazyciu 1 tabl...bolal mnie brzuch jajniki teraz wszystko ok...sluz normalny.. i modle sie ze bedzie ok.. wiec ty tez nie mysl o tym mow sobie ze bedzie dobrze bo musi byc !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dyte
dostalam krwawienia... strasznie boli mnie brzuch i jajniki....:/ nie wiem czy to okres czy nie? bo ta krew jest czysta...mialam dostac za 8 dni pojawil sie wczoraj...co mam myslec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobietki ponieważ pękła nam prezerwatywa musiałam zażyć postinor... zażyłam go w środę (2 stycznia),w 20 dniu cyklu, po 14 godzinach od współżycia, a następną tabletkę po kolejnych 12 godzinach... lekarz mi powiedział,że nie powinno się nic stać... mam jednak (podobnie jak większość z was) małe wątpliwości... w grudniu bowiem zjadłam ostatnie opakowanie tabletek antykoncepcyjnych ( nie mogę ich łykać ze względów zdrowotnych) a wiem,że po ich odstawieniu mogę mieć bardzo nieregularne miesiączki, na dodatek teraz jak naszpikowałam się końską dawką hormonów (postinorem), martwię się, bo piszecie, że najczęściej występuje popostinorowe krwawienie, a u mnie takowego narazie nie ma ( już minęło prawie 10 dni od zażycia) i nawet nie boli mnie podbrzusze, które mogło by wskazywać,że wkrótce nadejdzie jakiś okres lub coś, podobnego ...po jakim czasie zwykle ono występuje? a jak nie wystąpi to czy o czymś złym świadczy?? czy któraś z was znalazła się w podobnej sytuacji,że zaraz po odstawieniu tabsów musiała zażyć postinor?? i co z tym krwawieniem?? ehh marwię się,że ten postinor może nie zadziałał...?? z góry dziękuję za odpowiedzi i podpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *Jenny*
w zeszłym miesiącu brałam postinor 19 grudnia. Okres przyszedł w terminie 03.stycznia. Tuż przed 02 i 01 stycznia kochałam się z chłopakiem .Przez ok 1,5 tygodnia przed miesiączką bolały mnie jak zwykle piersi. Ból ten ustępował zawsze z pierwszym dniem okresu, ale teraz mimo nie ustąpił. cały czas mam powiększone i bolesne piersi. Czy tem=n ból jest spowodowany postinorem, czy może mimo okresu jakimś cudem mogę być w ciąży. Proszę pomóżcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *Jenny*
pomoze ktoś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość on17
hej. to moze byc spowodowane tabletkami a tabletki mogly cos popsuc. mają duzo hormonow wiec moze sie pozmieniac i przestawic okres i moga rowiesz wystepowac bole piersi. a objayw ciązy nie widac tak szybko dopiero pierwsze to po kilku tygodniach. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maryjene
hej czy po postinorze normalny jest spóźniajacy sie okres?spóźnia mi sie 3 dzień ale zrobiłam również test i był negatywny...uspokoiło mnie to trochę ale i tak sie bojeeee...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dyte
on juz pisal wyzej... u niektorych jest krwawienie zas u innych go wcale nie ma :/ ale to nic zlego poprostu kazdy organizm jest inny...u mnie sluz brazowawy wystapil zaraz...a krwawienie.. po 8 dniach od zazycia.. kurcze tez nie wiem czy to okres czy przez te tabletki... mialam dostac normalnie za 7 dni i teraz mam :/ boli brzuch i w ogole ale nie mysle o zlych rzeczach sluz byl krawawienie jest JEST DOBRZE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość judytka21
hej ,chciałam sie cos zapytać.mianowicie.,...ponad 2 miesiace temu zażyłam postinor duo.po paru dniach dostłam wieksze krwawienia.tzn po jakims tygodniu.i trwalo ono ponad tydzien....mimo to obawialam sie ze moge byc w ciazy.rowno,po miesiacu(bo tak wyliczylam) dostalam okres...tzn wydaje mi sie ze to byl okres,no bo co?jedno krwawienie po postinorze ok,ale po miesiacu niemozliwe zeby bylo.tylko ze to krwawienie bylo slabsze niz normalne.fakt-trwalo 3-4 dni.co wy na to??raczej niemozliwe zebym bylo w ciazy,co??:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dyte
drugie krawawienie bylo wiec o co sie martwisz? nie wazne ile dni ale bylo.. !! spowodowane to bylo wczesniejszym krawawieniem po tabletkach nie jestes w ciazy na pewno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość on17
dziewczyny. wszielki objawy po tabletakch bole brzucha piersi jajników plemienia krwawienia złe samo poczucice omldenia spoźniannie okresu nawet do miesiąca i dalej lub przyspieszenie tego okresu albo jego przesuniecie to wszystko spowodowane tymi tabletkami. ona są bardzo mocne mają duzo hormonow. wasze kobiece organizmy są słabe i roznie reagują na te tabletki. czasami rowniesz wogole nie reagują. jak pewnie wiecie zalecana jest 1 tabletka "praktycznie" lecz sa 2 poniewaz ta druga ejst dla pewnosci np gdyby pierwsza bylą zabrana za poźno albo gdyby ta pierwsza sobie nie poradziła albo gdyby był wymiot i te 2 mjaa ogromną siłę. i nie zaleca sie tego jako srodek antykoncepcji tylko jako srodek ostatniej deski ratunku. jezeli cos to pytajcie :). pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tina910
no ja nie mam krwawienia zadnych boli brzucha ani piersi po postonor duo a wzięłam 5 dni temu... jedynie mam cały czas mokre majtki:/ "leci" ze mnie strasznie duzo sluzu jak nigdy nie moge sie rozstac z wkładka:/ czy to tez przez tabletki? :/ ginekolog mnie badał jak byłam po recepte na postinor i powiedział ze jest wszystko ok wiec....? ehhh:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o ja o ja
ale z was szmaty..albo puste, nieodpowiedzialne "kobiety".. jak robisz to z chlopakiem to mysl o konsekwencjach a nie.. a jesli on konczy w tobie to gratuluje osla za partnera..pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tina910
o ja o ja ooo przosze xD dziękuję w imieniu wszytkich dzieczyn na tym forum i nie rozumiem w takim razie po co wogole sie na nim pojawiłaś i obyś ty nie trafiła na takiego "osła" jak ty to mowisz chyba ze jestes szmatą (tak jak nas zawzałaś) zycze powodzenia :D "kobietko"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość on17
no widac ze wypowiedzi bez przemyslenia. zastanow sie najpierw co napsziesz. bo wiekszosc osob tu psize z całkiem innyxh powodow np pekniecia gumki i tym podobne. wiec narazie ty tu jestes oslem czy tam kims xD. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dyte
olac ja ! i sie nie przejmowac !!! ps...krawawie od 6 dni :-((( i sie zwijam z bolu jajniki mnie okropnie bolą juz sobie z tym nie radze codziennie to samo :-((((((((( czemu tak jest czy cos jest nie ak ze mnie okropnie boli :-(((( okres mam dostac prawidlowo za 4 dni ale pewnie moge zapomniec ten okres jest dziwny chociaz pojawiają sie skrzepy od czasu do czasu nie tak duze jak przy okresie ale jakies tam są :/ prosze o jakąkolwiek rade !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×