Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gggddg

Już wiem jak dokładnie było z porodem dziecka.Tylko dlaczego urodziło się zielone?A po za tym wiecie jak uspokoić dziecko które ciągle płacze?

Polecane posty

Jak odeszły mi wody to poród trwał bardzo długo lekarze dopiero po paru godzinach stwierdzili że trzeba zrobić cesarkę. Córka była zaplątana w pępowinę. Potem gdy się urodziła była zielona ale teraz ma już normalną skórę. Nic jej jeszcze nie jest ale czy później mogą być jakieś problemy? Czy to normalne? Czy macie jakiś sposób żeby uspokoić noworodka? Karolinka ciągle płacze nawet jeśli nic nie potrzebuje i nic jej nie dolega. Śpi bardzo mało maksymalnie pół godziny i zaraz się budzi. W ciągu dnia przesypia może 2 i pół godziny a w nocy śpi dłużej ale też wybudza się po 5 razy. Ciągle płacze można ją przytulać kołysać, nosić  na rękach a ona ciągle płacze nawet jeśli nic nie potrzebuje. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziecko pewnie było zasiniałe, nie zielone. Jeśli dostała jak pisałaś wcześniej 9 punktów na 10 odnośnie zabarwienia skóry, to kolor był zmieniony nieznacznie, a ty ma masz wrażenie, że była zielonkawa. 

Co do płaczu. Może jej jeszcze nie zeszła smółka z jelit. Pukaj palcami brzuszek naokoło pępka w kierunku wskazówek zegara. Objedziesz ze 3-4 razy i przyciśnij delikatnie nóżki do brzuszka. Powinna zejść smółka i gazy. Stary sposób położnych. Jeśli nie pomoże, to pytaj pediatry, albo położnej, która do ciebie przyjdzie, czy możesz podać jakiś espumisan w kroplach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

moze  maź którą noworodek jest oblepiony  ,wydawała sie być zielona. Taka gesta biała,ja pamietam jakby była bardziej beżowa . Dziecko płacze, bo moze jest głodne, a laktacja jeszcze nie ruszyła? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o głód, jak karmisz? jeśli piersią to może nie potrafi dobrze chwycić i sie nie najada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×