Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pari

Coś wam podam do obejrzenia

Polecane posty

Gość pari

Tak do przemyślenia podam wam filmik na yt: Zbieranina ma wielkie telewizory naród ma wielkie biblioteki..  To jest z kanału: frycz trener🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No dobrze. Ale to chodzi o wyzbywanie się wiedzy i uwstecznienie technologiczne, czy o refleksję nad naszą hmmm... "beznarodowoscia"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pari
 

No dobrze. Ale to chodzi o wyzbywanie się wiedzy i uwstecznienie technologiczne, czy o refleksję nad naszą hmmm... "beznarodowoscia"?

To pierwsze🙂 I sumie to pierwsze rzutuje na to drugie (taka kolej rzeczy)😄

Poza tym widzisz jaki jest odzew. Nic dodatkowo ze swojej strony nie pisałam ( szczególnie nie zachęcałam), bo chciałam się przekonać jaka będzie odpowiedź. W sumie, ta cała sytuacja opisana w filmie daje dużo do myślenia i trudno się nie zgodzić  z tym dosadnym stwierdzeniem, że obecnie jesteśmy producentami krochmalu i jabłek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja na YT kocham dokument o Arabii Saudyjskiej.  Więzienie Alcatraz . Zresztą dużo tego.  Dokumentalne filmy ,mające sens i dobrze i realnie zrobione są zaaaarabiste . Tak samo jak w tv tylko TVN turbo i Animals Planet . W kółko mogę oglądać aż do zrzygania te same kanały.  Animals Planet to często 3 rano i zmuszam się do snu.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pari

Jeszcze jeden podam, skoro jestem na uczuciowym, bo co nieco jest o uczuciach, również z kanału: frycz trener pt.: Klucz do udanego projektu to triada wiedzy , nastawienia i   Film szczególnie dedykuję panom😄 Miłego oglądania🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

To pierwsze🙂 I sumie to pierwsze rzutuje na to drugie (taka kolej rzeczy)😄

Poza tym widzisz jaki jest odzew. Nic dodatkowo ze swojej strony nie pisałam ( szczególnie nie zachęcałam), bo chciałam się przekonać jaka będzie odpowiedź. W sumie, ta cała sytuacja opisana w filmie daje dużo do myślenia i trudno się nie zgodzić  z tym dosadnym stwierdzeniem, że obecnie jesteśmy producentami krochmalu i jabłek.

Przyznam, że mnie ten film bardzo przygnębil. Po pierwsze, nie dam glowy, czy sama nie wyrzucalam tego typu książek. Po drugie. Gdybym nawet je miala, nie umialabym z nich skorzystać🙄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×