Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Baasia

Problemy z cerą, pomocy!

Polecane posty

Wrrrrr, pomocy. Mam mega problemy z cerą. W zasadzie maluje się codziennie, ale używam tylko tusz do rzęs, podkład i puder- tyle. Od jakiegoś czasu mam taki problem z cerą, że jest zaczerwieniona, jakieś pojedyncze pryszcze się zdarzają, a najgorsze jest to, że mam takie jakby dziurki ma całej twarzy, nie wiek jak to nazwać. Nie wiem czy to wągry, po prostu dziurki, na czole, na policzkach i w zasadzie ciężko jest to ukryć pod makijażem. Po powrocie do domu z pracy zmywam makijaż, smaruje kremem, w weekendy siedzę w domu i nie maluje się wcale. 

Któraś z was ma lub też miała taki problem? Co wam pomogło? I jakie kosmetyki polecacie? Mam tłustą cerę. Chodzi tylko o zestaw podkład (czy inaczej mówiąc fluid) i puder. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie smaruj tego non stop, żeby cera oddychała - bo jak nie podkład, to kremem zapychasz sobie pory. Jeśli zaczynają się pryszcze i inne takie, to poszukaj sobie czegoś z dużą zawartością mocznika. Na twarz przed wyjściem, jeśli już koniecznie musisz, to poszukaj sobie czegoś o lekkiej konsystencji i nakładaj tylko jedną warstwę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Nie smaruj tego non stop, żeby cera oddychała - bo jak nie podkład, to kremem zapychasz sobie pory. Jeśli zaczynają się pryszcze i inne takie, to poszukaj sobie czegoś z dużą zawartością mocznika. Na twarz przed wyjściem, jeśli już koniecznie musisz, to poszukaj sobie czegoś o lekkiej konsystencji i nakładaj tylko jedną warstwę.

Maluję się wyłącznie do pracy i bardzo mało podkładu i pudru, z tym że codziennie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odstaw śmieciowe jedzenie, gazowane słodkie napoje i cukier ( w każdej postaci).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×