Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Osikowa

Jestem w ciąży a inny facet chce...

Polecane posty

...ciągłego kontaktu, relacji, zbliżeń, oświadcza, że będzie na mnie czekał jeśli wolę najpierw urodzić.

Poznaliśmy się kilka miesięcy przed zajściem w ciążę i przed rozstaniem z ojcem dziecka. Ciąża otworzyła mi oczy na wiele spraw, postanowiłam,  że lepiej będzie się rozstać. Jest też mężczyzna, który pomimo ciąży jest stale blisko, utrzymuje kontakt, na moje pytanie dlaczego przecież jestem w stanie, który raczej powinien wskazywać mu ucieczkę a on na to bym dała dobry argument dlaczego. Powiedział, że wszystko przecież jest w porządku, gdy nawet na wstępie bałam mu się powiedzieć  przeprosiłam że strach mi nie pozwolił, poprosił żebym się więcej przed nim nie obawiała. 

Nie mówimy o uczuciach... Nie wiem do czego to zmierza, możecie wyrazić swoje zdanie, pierwszą myśl w tym temacie? Uwaga, dodam, że on jest w związku, który wg niego też nie wygląda najlepiej.......

 

PS. Ten temat wrzuciłam w dział uczuciowy i niestety trochę żałuję odpowiedzi jakie czytałam. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak będzie wolny wtedy się zastanawiaj. Teraz masz inne rzeczy na głowie... nie zawracaj sobie gitary jakimś zajętym facetem... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Olej dziada. Najpierw niech sobie swoje życie poukłada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tez tak mysle, facet oszukuje kobiete z ktora jest w zwiazku bo szuka kontaktu z innymi.Boi sie ze zostanie w koncu sam, wiec tak jak malpa skaczac po drzewach,nie puszcza galezi dopoki nie zlapie nastepnej.Zalosne to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiem właśnie, najgorsze jest właśnie to, że jest w związku, nie ma szacunku dla własnej kobiety...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przecież on gada, co chcesz słyszeć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Przecież on gada, co chcesz słyszeć...

Tylko, że w tym gadaniu nie wiem czego się dopatrywać. Wg mnie nie przesadza i nie wykazuje się na tyle by stracić głowę, stąd pytanie jak inni to widzą na pierwszy rzut oka. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×