Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zapomnianaaa

Samotnosc i pustka na obczyznie ..............

Polecane posty

 

Witam ponownie czytałem twój post dziekuje za mile slowa i vice versa Wiesz masz sporo racji , czasem lepiej zachować dystans bo są ludzie co tylko potrafią brać i ranić Często myślę czemu tak jest doszedłem do wniosku ze nie warto być za dobrym dla każdego bo nie każdy zasługuje na to Może jak będziesz miała życzenie mnie lepiej poznac i byc w kontakcie bo bywam tu sporadycznie podam seoj namiar e mail tam swobidnie mozemy pisac Decyzję zostawię tobie pozdrawiam serdecznie Nostradamus milej nocy życzę optymizmu na każdy dnien i wiele powodów do radości 😊

  

Witaj tak nauczylam sie miec dystans do ludzi juz nie jestem az tak "otwarta" a raczej naiwna...to prawda ze nie kazdy zasluguje by byc dla niego za dobrym ludzie tylko to wykorzystuja manipuluja taka osoba... bo wyczuli ze ma miekkie serce... tak samo trzeba umiec wyznaczac swoja granice by nie dac sobie wejsc na glowe wtedy nikt cie nie szanuje... ostatnio mialam dosc przykre kolejne doswiadczenie...  moze na poczatek chcialbys popisac na priv ? ja rzadko korzystam z maila. Dzieki tobie rozwniez 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×