Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zapomnianaaa

Samotnosc i pustka na obczyznie ..............

Polecane posty

 

Wiem co czuje autorka postu bo ja czuję to samo, jestem w tej samej sytuacji i wiem jak jest ciężko w dzisiejszych czasach zaufać komuś, zaprzyjaźnić się i nie czuć się samotnym. Może popiszemy na priv? Jeśli będziesz zainteresowana to odezwij się. 

Witaj jesli to do mnie pisales to jasne ze mozemy pogadac... jesli chcesz napisz na priv. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Kto z was spedza samotne weekendy od pewnego czasu badz od wielu lat ? 

Teraz nie bo jest ze mną córka, pracuje zdalnie, ale było ich dużo 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Witam wypowie sie ktos kto potrafi czytac ze zrozumieniem i ktos kogo dotyczy podobny problem ? Dziekuje : )

Ktoś Cię pod pistoletem w tych Niemcach trzyma???

Wracaj do cudownej ojczyzny pełnej przyjaciół i po problemie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

juz kolejny prowokujacy post ..... czy wy umiecie czytac ze zrozumieniem ??? wyraznie napisalam ze ja nie mam ani w Polsce ani tu nikogo .... czy specjalnie mnie prowokujecie... naprawde nie mam ochoty na durne zaczepki.... bo to ani smieszne ani madre...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Teraz nie bo jest ze mną córka, pracuje zdalnie, ale było ich dużo 😉

To dobrze ze masz bliska osobe kolo siebie zawsze razniej 🙂 no u mnie juz coraz czesciej te samotne weekendy jedyna znajoma o ile moge ja tak nazwac wypiela sie bo poznala sobie faceta nawet zyczen na swieta wielkanocne nie zlozyla... ja nie mialam jak bo juz przestala odbierac wiadomosci odemnie no coz ludzie juz chyba tacy sa..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

juz kolejny prowokujacy post ..... czy wy umiecie czytac ze zrozumieniem ??? wyraznie napisalam ze ja nie mam ani w Polsce ani tu nikogo .... czy specjalnie mnie prowokujecie... naprawde nie mam ochoty na durne zaczepki.... bo to ani smieszne ani madre...

Ale to nie nasza wina że ani w Polsce ani nigdzie nikt cię nie lubi i nie ma ochoty z tobą na żadne kontakty.

Może zastanów się nad swoim zachowaniem, sposobem bycia, wyglądem.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

To dobrze ze masz bliska osobe kolo siebie zawsze razniej 🙂 no u mnie juz coraz czesciej te samotne weekendy jedyna znajoma o ile moge ja tak nazwac wypiela sie bo poznala sobie faceta nawet zyczen na swieta wielkanocne nie zlozyla... ja nie mialam jak bo juz przestala odbierac wiadomosci odemnie no coz ludzie juz chyba tacy sa..

przestań liczyć na innych, licz tylko na siebie a reszta sama się ułoży 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Ale to nie nasza wina że ani w Polsce ani nigdzie nikt cię nie lubi i nie ma ochoty z tobą na żadne kontakty.

Może zastanów się nad swoim zachowaniem, sposobem bycia, wyglądem.

 

Ty tez sie zastanow nad soba bo widze lepszy w niczym nie jestes skoro tu przesiadujesz i dajesz rady sam potrzebujesz pomocy bucu... zalosny typ jesli nie pasuje ci moj watek nie wypowiadaj sie bo akurat na twojej opini mi nie zalezy .... zegnam prostaku bez oglady i empatii. nara pisz co chcesz nawet tego nie przeczytam bo nie warto czytac nawet. bez odbioru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

przestań liczyć na innych, licz tylko na siebie a reszta sama się ułoży 🙂

masz racje wiem ze nie mozna na nikogo liczyc chodzi mi o to ze fajnie jest miec czasem z kim pogadac spedzic czas... nie chodzi mi o to by ktos ciagle mi pomagal w czyms bo radze sobie  wiem ze musze...  🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

masz racje wiem ze nie mozna na nikogo liczyc chodzi mi o to ze fajnie jest miec czasem z kim pogadac spedzic czas... nie chodzi mi o to by ktos ciagle mi pomagal w czyms bo radze sobie  wiem ze musze...  🙂

Jeśli masz na myśli realny kontakt, to nie pozostaje Ci nic innego jak wyruszyć w miast:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Jeśli masz na myśli realny kontakt, to nie pozostaje Ci nic innego jak wyruszyć w miast:)

Wyruszalam nie raz  kazdy w parach w grupach jak mialam jeszcze kontakt z ta znajoma wychodzilysmy ale nic mi to nie dalo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Wyruszalam nie raz  kazdy w parach w grupach jak mialam jeszcze kontakt z ta znajoma wychodzilysmy ale nic mi to nie dalo.

To może przez internet kogoś poznasz, nie robiąc nic, nic się nie wydarzy, no odwagi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

To może przez internet kogoś poznasz, nie robiąc nic, nic się nie wydarzy, no odwagi:)

Probowalam wszystkiego nic mi to nie dalo. Nie boje sie nikogo nie mam problemu z kims porozmawiac i patrzec mu w oczy wiec odwaga i chec nawiazania kontaktu we mnie jest.... nie moja wina ze nikomu na mnie nie zalezalo zawsze wszystko bylo z jednej strony czyli z mojej a to tak nie idzie ze jedna strona cos od siebie daje a druga nie daje nic i ma to w du....pie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Probowalam wszystkiego nic mi to nie dalo. Nie boje sie nikogo nie mam problemu z kims porozmawiac i patrzec mu w oczy wiec odwaga i chec nawiazania kontaktu we mnie jest.... nie moja wina ze nikomu na mnie nie zalezalo zawsze wszystko bylo z jednej strony czyli z mojej a to tak nie idzie ze jedna strona cos od siebie daje a druga nie daje nic i ma to w du....pie 

To przykre jeżeli tak bardzo Ci zależy ale wiem że im bardziej sie starasz tym gorzej wychodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

u mnie to tak nie dziala nawet jak mam zajecie i tak rozmyslam.... 

to tak jak ja:)

 

w pracy czesto pytano mnie  na jakiej planecie znowu jestem albo o czym tak mysle itp.....

ja z Księżyca;)

ale nie przeszkadza mi to, zawsze byłam dziwna😅

I tym miłym akcentem..

 

spokojnego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Piosenka z filmu "To Ja Zlodziej".... hehhh.... w tym filmie najlepszy jest cytat Swietej Pamieci Pani Krystyny F.  "Panie Boże chron mojego Piotrusia bo na tym Świecie same k.... i zlodzieje... "  te slowa idealnie pasuja do obecnych czasow... to jak ludzie sa dla siebie uprzejmi inaczej nic sie nie zmienilo... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Ty tez sie zastanow nad soba bo widze lepszy w niczym nie jestes skoro tu przesiadujesz i dajesz rady sam potrzebujesz pomocy bucu... zalosny typ jesli nie pasuje ci moj watek nie wypowiadaj sie bo akurat na twojej opini mi nie zalezy .... zegnam prostaku bez oglady i empatii. nara pisz co chcesz nawet tego nie przeczytam bo nie warto czytac nawet. bez odbioru.

Dla mnie już jest jasne dlaczego każdy spieprza od ciebie jak najdalej.

Również bez odbioru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ogarnij język. 

Poza tym najwięcej witaminy mają Polskie i ruskie dziewczyny. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam są takie chwile ze jesteśmy samotni tym bardziej daleko od domu czy przyjaciół rodziny itd Byłem trochę na zachodzie i nie tylko różne kultury obyczaje mentalność Trudno mi powiedzieć czemu tak jest w twoim przypadku może akurat taka okolica albo sąsiedzi W Holandii Eidhoven  spotkałem sporo ludzi pompatycznych tacy jacyś dziwni w Niemczech różnie to bywało a byłem w Nettendal tam pracowałem i mieszkałem sporo Polaków spotykałem to raczej jak słyszeli nasz język to udawali ze nie znają :((W sklepie w kauflandzie kasjerki same się odzywały w naszym języku chociaż Niemiecki znam i Angielski mimo to fajnie było w innym kraju w naszym ojczystym języku rozmawiać Myślę że trafiłaś na takie osoby w otoczeniu W Niemczech w pizzerii czy gdzieś w mieście ja generalnie nie miałem problemu by z kimś obcym rozmawiać no różne tematy wiadomo są osoby otwarte komunikatywnej i skryte nie chętne do poznawania nowych znajomości itd Mam nadzieję że poznasz kogos w okolicy wartościowego  czy ogólnie byś nie była taka samotna bo to nie jest fajne uczucie wiem coś o tym Sercem pozdrawiam z Polski Nostradamus głową do góry jeśli będziesz smutna zawsze możesz pisać tu jest dużo miłych osób no i ja 😊Czasem tu bywam sporadycznie Wszystkiego dobrego dużo zdrowia 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Witam są takie chwile ze jesteśmy samotni tym bardziej daleko od domu czy przyjaciół rodziny itd Byłem trochę na zachodzie i nie tylko różne kultury obyczaje mentalność Trudno mi powiedzieć czemu tak jest w twoim przypadku może akurat taka okolica albo sąsiedzi W Holandii Eidhoven  spotkałem sporo ludzi pompatycznych tacy jacyś dziwni w Niemczech różnie to bywało a byłem w Nettendal tam pracowałem i mieszkałem sporo Polaków spotykałem to raczej jak słyszeli nasz język to udawali ze nie znają :((W sklepie w kauflandzie kasjerki same się odzywały w naszym języku chociaż Niemiecki znam i Angielski mimo to fajnie było w innym kraju w naszym ojczystym języku rozmawiać Myślę że trafiłaś na takie osoby w otoczeniu W Niemczech w pizzerii czy gdzieś w mieście ja generalnie nie miałem problemu by z kimś obcym rozmawiać no różne tematy wiadomo są osoby otwarte komunikatywnej i skryte nie chętne do poznawania nowych znajomości itd Mam nadzieję że poznasz kogos w okolicy wartościowego  czy ogólnie byś nie była taka samotna bo to nie jest fajne uczucie wiem coś o tym Sercem pozdrawiam z Polski Nostradamus głową do góry jeśli będziesz smutna zawsze możesz pisać tu jest dużo miłych osób no i ja 😊Czasem tu bywam sporadycznie Wszystkiego dobrego dużo zdrowia 

Witaj najczesciej te osoby byly z portalu dla Polakow w niemczech niestety przejechalam sie sporo razy... rzadko poznalawam kogos na zywo ale zdarzylo sie i tez nieciekawie to wspominam no coz nie wiem czemu tak mam....  staralam sie byc w porzadku pomagalam w jakichs sprawach a na koniec uslyszalam obelgi albo nagle udawano ze mnie nie znaja obgadywanie za moimi plecami... wiele razy mnie oszukano wykorzystano okradziono itp. zrazilam sie powiem szczerze na swoj sposob mam dosc i chyba nie chce kolejnej pseudo znajomosci ... moze kiedys pojawi sie jakas dobra szczera dusza jeszcze nadzieje mam, ale nie mysle juz tak o tym zbyt czesto  i intensywnie... staram sie robic swoje i isc dalej... Dziekuje Ci za ten mily post w przeciwienstwie do niektorych tu osob jestes uprzejmy i fakt pare osob tez sa w porzadku na tym forum wszedzie sa ludzie i ludziska jak to kiedys ktos mi powiedzial. 🙂 Napewno jeszcze tu napisze bedzie mi milo jak Ty tez czasem dasz znac. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie czytałem twój post dziekuje za mile slowa i vice versa Wiesz masz sporo racji , czasem lepiej zachować dystans bo są ludzie co tylko potrafią brać i ranić Często myślę czemu tak jest doszedłem do wniosku ze nie warto być za dobrym dla każdego bo nie każdy zasługuje na to Może jak będziesz miała życzenie mnie lepiej poznac i byc w kontakcie bo bywam tu sporadycznie podam seoj namiar e mail tam swobidnie mozemy pisac Decyzję zostawię tobie pozdrawiam serdecznie Nostradamus milej nocy życzę optymizmu na każdy dnien i wiele powodów do radości 😊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

smof smrod czy jak ci tam jestes zalosny ..... naucz sie czytac ze zrozumieniem... nastepny pacan... i przestancie zasmiecac watek... bez odbioru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×