Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ImTheOne

Dlaczego płeć żeńska boi się mężczyzn którzy im się podobają?

Polecane posty

I nawet pewna siebie kobieta zapomina języka w buzi przy takim kimś kto wpadł w oko 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To raczej naturalna reakcja, podobnie jest w drugą stronę - mężczyźni też zapominają języka w buzi jak mają styczność z kobietą, która bardzo im się podoba 🙂 Każdy chce dobrze wypaść i zaprezentować się z jak najlepszej strony przed obiektem swojej fascynacji, dlatego właśnie podczas takiego spotkania towarzyszy ludziom stres. A że stres niektórych paraliżuje, to efekt jest taki jak w tytule Twojego pytania 🙂 Większość osób przejmuje się tym jąkaniem i dziwnym zachowaniem  w obecności swojego "crush'a" a to tylko napędza "błędne koło" - bo im bardziej się przejmujesz, tym objawy się pogłębiają i są mocniej zauważalne. Jak się patrzy na takie rzeczy z boku to można się pośmiać... czasem nawet bywa to słodkie i urocze 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

I nawet pewna siebie kobieta zapomina języka w buzi przy takim kimś kto wpadł w oko 🙂

To dobrze o nas świadczy i jest pewne, że facet wpadł nam w oko. Z kumplami nie mamy z tym problemów. Osobiście nie mam tak, żeby mi jezyka zabraklo w buzi ale nie zagadalabym pierwsza nie z powodu nieśmiałość ale dlatego, ze nie lubie się nikomu narzucać. Dlatego bardzo doceniam to, że faceci zagaduja. 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mimowolnie czlowiek chce wypaść dobrze i spina poślady. Z osobami, które nas nie pociągają, jest luźno i swobodniej, bo mamy w pompie czy na nas polecą czy nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie to masakra. Jak facet mi się podoba, to widać na kilometr, wyczuwa to, nie raz tak się przyklejam. Samo tak się dzieje. 

Dlatego latają za mną Ci którzy mnie nie kręcą... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

I nawet pewna siebie kobieta zapomina języka w buzi przy takim kimś kto wpadł w oko 🙂

Tak, to prawda a dlaczego? Nie mam pojęcia jakoś tak samo z siebie zaczynają się ręce trząsc,  język zastyga jak posąg a nogi plątać.och jak ja nie lubię tego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To dotyczy każdego człowieka, niezależnie od płci.  Czy to mężczyzna  czy kobieta czy trzecia płeć.  Każdy chce wypaść w takiej sytuacji jak najlepiej. Choć właśnie przez takie coś  najłatwiej zrobić z siebie de.bila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×