Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
asiutka99

Qestion and answer

Polecane posty

 

To ja zacznę. Co Cię skłoniło do zarejestrowania się i pisania tutaj?

kiedyś pisałam bez rejestracji. Na informatyce w gimnazjum znalazłam to forum. Zarejestrowałam się jak wprowadzili rok temu obowiązek rejestracji. Potem go nie było, no a teraz jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miałam problemy sercowe. Fajnie poczytać, że nie tylko Ty jesteś w d upie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Miałam problemy sercowe. Fajnie poczytać, że nie tylko Ty jesteś w d upie. 

???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Z jakiego powodu załozyłaś ten temat?

Bo chce porozmawiać. Proste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Asiutka co się dzieje z tematem z +++?

Myślałam, że w tym czasie będą stali bywalcy... A tu nic A nic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Z jakiego powodu załozyłaś ten temat?

no z takiego,że można porozmawiać, ktoś może ma pytania. I myślę nad kanałem na yt. No i sprawdzam czy pytanie odpowiedź by się sprawdziło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Asiutka co się dzieje z tematem z +++?

Myślałam, że w tym czasie będą stali bywalcy... A tu nic A nic...

no to co z większością, mniej osób jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

no z takiego,że można porozmawiać, ktoś może ma pytania. I myślę nad kanałem na yt. No i sprawdzam czy pytanie odpowiedź by się sprawdziło

Co masz do zaoferowania potencjalnemu rozmówcy by robić Q&A? Albo mi się coś pomieszało albo Q&A robią ludzie w pewnym gronie lub ogólnie znani, specjaliści, autorytety. Kim Ty jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Co masz do zaoferowania potencjalnemu rozmówcy by robić Q&A? Albo mi się coś pomieszało albo Q&A robią ludzie w pewnym gronie lub ogólnie znani, specjaliści, autorytety. Kim Ty jesteś?

no to jest to w pewnym gronie na forum, robią je też ludzie  na YT czasami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

no to jest to w pewnym gronie na forum, robią je też ludzie  na YT czasami

Masz jakiś konkretny content czy zamierzasz stworzyć kanał do rozmawiania o wszystkim i o niczym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Masz jakiś konkretny content czy zamierzasz stworzyć kanał do rozmawiania o wszystkim i o niczym?

jakbym się uparła to by był. No ale mam pomysł na dwa może trzy filmiki. O tenisie, pokazałabym podstawy gry i jak się rozgrzać, na co zwrócić uwagę. O modzie, pierwszy powiedzmy o ubraniach np skórzanych. I 3 filmiki a potem co?. No i dlatego nie zrobiłam 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

jakbym się uparła to by był. No ale mam pomysł na dwa może trzy filmiki. O tenisie, pokazałabym podstawy gry i jak się rozgrzać, na co zwrócić uwagę. O modzie, pierwszy powiedzmy o ubraniach np skórzanych. I 3 filmiki a potem co?. No i dlatego nie zrobiłam 

Narób 5 filmów z góry. Wrzucaj po jednym co powiedzmy dwa tygodnie. Da Ci to czas na inwencję.

Życzę sukcesu, choć sam miałem kanał do którego by zdobyć materiał ryzykowałem zdrowie, życie, więzienie i do tego utopiłem kilkanaście tysięcy złotych. Niestety nie trafiłem w kontent i w niektórych środowiskach zyskałem miano szaleńca i osoby niewartej wysłuchania.

Ty najwyżej możesz się lekko wygłupić jak coś nie pójdzie, także działaj, może akurat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Narób 5 filmów z góry. Wrzucaj po jednym co powiedzmy dwa tygodnie. Da Ci to czas na inwencję.

Życzę sukcesu, choć sam miałem kanał do którego by zdobyć materiał ryzykowałem zdrowie, życie, więzienie i do tego utopiłem kilkanaście tysięcy złotych. Niestety nie trafiłem w kontent i w niektórych środowiskach zyskałem miano szaleńca i osoby niewartej wysłuchania.

Ty najwyżej możesz się lekko wygłupić jak coś nie pójdzie, także działaj, może akurat.

no ale na pięć nie mam na razie pomysłu. Trzy by wyszły. No a nie chcę się powtarzać w filmikach a Q&A to zawsze na jeden filmik  materiał i to co jakiś czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

no ale na pięć nie mam na razie pomysłu. Trzy by wyszły. No a nie chcę się powtarzać w filmikach a Q&A to zawsze na jeden filmik  materiał i to co jakiś czas.

To tak. Albo masz ,,górkę" filmów z góry żeby często je wrzucać i tym samym nabijać suby (potem możesz zwolnić). Albo nie masz górki tylko 3 filmiki które wrzucasz co np miesiąc. Wówczas ciężej o przyrost subów.

Ja miałem proste filmy bo niewymagające obróbki. Po prostu robiłem coś w ,,odpowiednim stanie" co groziło różnymi rzeczami i filmowałem to i wrzucałem często. Szybko suby szły ale czas oglądania średni bo zwykle oglądany początek o co chodzi i końcówka ,,czy przeżył" a że cholera nigdy cięższego urazu nie miałem to czas oglądania słaby.

Suby i dzwonki są ważne dla zasięgu. Łapki nie mają większego znaczenia. Najważniejszy jest czas oglądania oraz ilość wyświetleń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×