Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
AmidaButsu

Byłem na spacerze i gdy tak sobie szedłem za pewną kobieta

Polecane posty

Parę razy zakaszlalem, m już taki kaszel od dawna oskrzelowy a ta zadzwonić na policję chciala.. Przysięgam że tak było .nagle się zatrzymała wyciągnęła tel i w pośpiechu ucieka kilka metrów dalej 😎 nie wiem czy zadzwoniła czy nie. Heh 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdy zaczęłam czytać tytuł posta, to spodziewalam się jakiejś romantycznej historii o jej zaje.bistym tyłku (w koncu szedłes za nią), profilu Grety Garbo i Waszych namiętnych spojrzeniach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Gdy zaczęłam czytać tytuł posta, to spodziewalam się jakiejś romantycznej historii o jej zaje.bistym tyłku (w koncu szedłes za nią), profilu Grety Garbo i Waszych namiętnych spojrzeniach...

Ale to była stara baba. Młoda też była ale pisałem to szybko po zajściu w emocjach silnych. xD co za ludzie no!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Parę razy zakaszlalem, m już taki kaszel od dawna oskrzelowy a ta zadzwonić na policję chciala.. Przysięgam że tak było .nagle się zatrzymała wyciągnęła tel i w pośpiechu ucieka kilka metrów dalej 😎 nie wiem czy zadzwoniła czy nie. Heh 

Ja Ci wierzę.  Teraz kichnąć i kaszleć nie wolno 🗣️ chyba że w domu.  Bo ktokolwiek nagle Cię może podać na pały i kwarantanna 2 tygodnie za niewinność ☹️ 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Ja Ci wierzę.  Teraz kichnąć i kaszleć nie wolno 🗣️ chyba że w domu.  Bo ktokolwiek nagle Cię może podać na pały i kwarantanna 2 tygodnie za niewinność ☹️ 

A co na ten temat Konstytucja mówi?cóż mówi coś w ogóle? Czy NWO już się dzieje...😎

Edytowano przez AmidaButsu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to wygląda na bezprawie w kraju z dykty😎 teoretyczne Państewko ehh

Edytowano przez AmidaButsu
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

A co na ten temat Konstytucja mówi?cóż mówi coś w ogóle? Czy NWO już się dzieje...😎

Właściwie nie wiem czy cokolwiek o tym mówi ale jedno jest pewne że jak kogoś przerazisz kaszlem 😅 w obecnej sytuacji no kaszlem czy smarkiem to ma prawo czuć się zagrożony i wezwać pogotowie / policję.  Może i nawet straż miejska 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Właściwie nie wiem czy cokolwiek o tym mówi ale jedno jest pewne że jak kogoś przerazisz kaszlem 😅 w obecnej sytuacji no kaszlem czy smarkiem to ma prawo czuć się zagrożony i wezwać pogotowie / policję.  Może i nawet straż miejska 😄

Mówi. Wszystko musi być w ustawie. A czy tak jest to nie wiem.😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale muszlek nad morzem masa, po sztormie wywaliło... 😁

Edytowano przez AmidaButsu
  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Ale muszlek nad morzem masa, po sztormie wywaliło... 😁

Widziaaaałam.  Elegancko !  😄😄 Zarąbiste są 🙂

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Mówi. Wszystko musi być w ustawie. A czy tak jest to nie wiem.😂

To pewnie jest coś na podstawie - zagrożenia życia i zdrowia. 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

To pewnie jest coś na podstawie - zagrożenia życia i zdrowia. 🙂

No tak bo interpretować mozna wszystko wg ich wizji.. xD masakra normalnie szok że tak w hoya można nas robić 😎 I dlatego kibicuje iluminati xD oni chcą w końcu tego samego co ja.. tylko podstawa ich działań niestety jest co Innego.. ale chcą wolności ducha na i na ich warunkach. dla każdego rzecz jasna i by nikt ich za to nie oskarżył.. za całą resztę.🙄 Nie wiem nie mam pojęcia czy tak można. 😯 Podstępne demony 😌

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

No tak bo interpretować mozna wszystko wg ich wizji.. xD masakra normalnie szok że tak w hoya można nas robić 😎 I dlatego kibicuje iluminati xD oni chcą w końcu tego samego co ja.. tylko podstawa ich działań niestety jest co Innego.. ale chcą wolności ducha na i na ich warunkach. dla każdego rzecz jasna i by nikt ich za to nie oskarżył.. za całą resztę.🙄 Nie wiem nie mam pojęcia czy tak można. 😯 Podstępne demony 😌

Na drugi raz jak będziesz szedł na spacer a masz problem z kaszlem to zrób większy odstęp.  Albo w ogóle stan w miejscu , niech ktoś idzie dalej przed siebie.  Bo ludzie teraz mają na tym punkcie fioła.  Nie dziwię się bo na Śląsku jest sporo przypadków Korony.  Wiem że nikt nie wychodzi , puste sklepy i ulice. Siedzą w chaupach.  Ja sama przez jeden dzień zastanawialam się czy mam podwyższona temperature czy mi się wydaje. 🙄 Ale jest jak na razie wszystko oki ! 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Ja Ci wierzę.  Teraz kichnąć i kaszleć nie wolno 🗣️ chyba że w domu.  Bo ktokolwiek nagle Cię może podać na pały i kwarantanna 2 tygodnie za niewinność ☹️ 

Paranoja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

mieszkacie nad morzem? 😍

Ja nie.  Amida mieszka w Gdańsku a miałam okazję zobaczyć całą plaże wysypana muszlami.  Cudownie wygląda.  W ogóle morze jest faaajne.  🙂 W szczególności latem gdy jest słonecznie.  

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nikt11

To niesprawiedliwe ja jestem  na granicy  astmy  oskrzelowej objawia się TO  to takim  skrzelkiwym kaszelem  tylko  jak nabyłam się  zimnego  powietrza  JAK jest  ciepło  TEGO nie MA haha  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

To niesprawiedliwe ja jestem  na granicy  astmy  oskrzelowej objawia się TO  to takim  skrzelkiwym kaszelem  tylko  jak nabyłam się  zimnego  powietrza  JAK jest  ciepło  TEGO nie MA haha  

Zimno czy ciepło, nie ma znaczenia i tak teraz pisi władcy każą siedzieć w domu. Charkniesz tylko w czterech ścianach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nikt11
 

Zimno czy ciepło, nie ma znaczenia i tak teraz pisi władcy każą siedzieć w domu. Charkniesz tylko w czterech ścianach.

Jak ktoś  mieszka  w domu  może  harknac na tarasie  i NIC  to komu 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

To niesprawiedliwe ja jestem  na granicy  astmy  oskrzelowej objawia się TO  to takim  skrzelkiwym kaszelem  tylko  jak nabyłam się  zimnego  powietrza  JAK jest  ciepło  TEGO nie MA haha  

To kara za podłość i oczernianie ludzi, będzie covid. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

eh ty to zboczona, ciągle o erotyce myślisz, oj wy baby

Nie zboczona, tylko romantyczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×