Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Miniu1990

Spacery z dziećmi

Polecane posty

Proszę o rzetelne informacje 

Mieszkam w bloku, nie odbywam kwarantanny. Jestem mamą dwójki dzieci czy mogę wychodzić z nimi na spacery? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Proszę o rzetelne informacje 

Mieszkam w bloku, nie odbywam kwarantanny. Jestem mamą dwójki dzieci czy mogę wychodzić z nimi na spacery? 

Możesz wyjść na krótki spacer 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja z moimi nie wychodze. Dostaja juz na glowe od siedzenia w czterech scianach, jednak ryzykowac ich zdrowiem nie bede. Nadeszly trudne czasy, trzeba sie dostosowac i odmowic sobie i swoim bliskim pewnych przyjemnosci. Dla dobra wspolnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Optymistka

Pytanie gdzie. Jeśli pakujesz dzieci do auta i jedziecie np. do lasu, więc z ludźmi nie macie kontaktu, to ok, też tak spaceruję. Ale jeśli to ma być spacer po osiedlu, zahaczając o plac zabaw, to bzdura kompletna i mija się z celem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja wychodzę na osiedle. Sama i z dziećmi. Nie trafiam na innych ludzi, wczoraj minęłam 2 osoby przez 30 minut. Tydzień temu pojechałam do lasu kabackiego. No nawet z auta nie wysiadłam, bo był tłum. Masz unikać ludzi a gdzie to zrobisz (las, osiedle) nie ma znaczenia. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edit666
 

Pytanie gdzie. Jeśli pakujesz dzieci do auta i jedziecie np. do lasu, więc z ludźmi nie macie kontaktu, to ok, też tak spaceruję. Ale jeśli to ma być spacer po osiedlu, zahaczając o plac zabaw, to bzdura kompletna i mija się z celem. 

Jeżdżenie bez sensu samochodem to też lipa teraz. W razie wypadku, czy choćby usterki samochodu można znaleźć się w prawdziwie ciemnej d....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×