Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Semboros

Udany związek to taki gdzie kobieta słucha się faceta i nie pyskuje

Polecane posty

A moja babiczka ma 94 lata i z domu nadal sama wychodzi. Mówi, że jedyna jej choroba to strzyko, tu jej strzyko, tam jej strzyko 😂.  My w rodzinie jesteśmy baby długowieczne i niedobre, a złego diabli nie biorą. 

niedobrzy dostają szanse długo żyć z nadzieją że nabiorą rozumu i się poprawią, to jedyny cel długowieczności

Napisano (edytowany)

niedobrzy dostają szanse długo żyć z nadzieją że nabiorą rozumu i się poprawią, to jedyny cel długowieczności

Nadzieja matką głupich.

jprdl, psychopatka

Super babka psychopatka! 

A edit, bo to autor. No pochwal się iluletnie szczęśliwe małżeństwo masz? 

Edytowano przez Malwa

oj ty bidulko umysłowa, mi akurat panny z ręki jedzą jak gołąbki, a tobie niestety zostaje tylko kot bo nikt ci nie pasuje

A żona je ci z ręki? Czy jednak pojęcia nie masz o  długim i szczęśliwym małżeństwie, a piertolisz jak ślepy o kolorach? 

oj ty bidulko umysłowa, mi akurat panny z ręki jedzą jak gołąbki, a tobie niestety zostaje tylko kot bo nikt ci nie pasuje

A żona je ci z ręki, czy jednak nie masz szczęśliwego, długiego związku, tylko relacje z panienkami i zwyczajnie  pier.do.lisz tu  jak ślepy o kolorach? 

Nadzieja matką głupich.

Super babka psychopatka! 

A edit, bo to autor. No pochwal się iluletnie szczęśliwe małżeństwo masz? 

mam za sobą kilka udanych związków i obecy związek też udany

Napisano (edytowany)

A żona je ci z ręki, czy jednak nie masz szczęśliwego, długiego związku, tylko relacje z panienkami i zwyczajnie  pier.do.lisz tu  jak ślepy o kolorach? 

moja obecna partnerka je mi z ręki i tak ma być

Edytowano przez Semboros

mam za sobą kilka udanych związków i obecy związek też udany

Udane związki się nie kończą, to chyba oczywiste. 

Udane związki się nie kończą, to chyba oczywiste. 

tak, jeśli ktoś umiera to niestety się kończą, nawet te udane

tak, jeśli ktoś umiera to niestety się kończą, nawet te udane

Kilka kobiet ci umarło, wszystkie jadły ci z ręki, wniosek: myj ręce! Nara trollu.🤣

9 minut temu, Semboros napisał: moja obecna partnerka je mi z ręki i tak ma być X 👍🐰🐇😚

Kilka kobiet ci umarło, wszystkie jadły ci z ręki, wniosek: myj ręce! Nara trollu.🤣

Jako nastolatek moja pierwsza miłość zgineła w wypadku samochodowym, pijany kierowca wjechał w auto w którym jechała z rodziną. Ona zgineła niestety :(. 3 lata później poznałem wspaniałą i wrażliwą dziewczyne która przez mobbing w pracy popełniła samobòjstwo, byłem z nią 5 lat prawie, była moim aniołkiem. Troche człowiek przeżył, niestety życie nie jest usłane różami.

Niestety się spóźniłaś, zostaje ci kot

Zrozumcie to wreszcie.

Skończyło się wam.

Jesteście niepotrzebni...:)

Ewentualnie strażniczki patriarchatu na emeryturze, one bez chłopa nie mogą żyć. Podbijajcie!!! 

Zrozumcie to wreszcie.

Skończyło się wam.

Jesteście niepotrzebni...:)

Ewentualnie strażniczki patriarchatu na emeryturze, one bez chłopa nie mogą żyć. Podbijajcie!!! 

nie potrzebni aż pająka trzeba zabić

najbardziej przerazajace jest to, ze poglądy autora popiera wielu facetów, nawet tu, patrząc po komentarzach. od kiedy kobieta, która pracuje to zimna karierowiczka, która rywalizuje z facetem? w ogole nie rozumiem waszego toku rozumowania.

od kiedy kobieta, która pracuje to zimna karierowiczka, która rywalizuje z facetem?

Od nigdy. Nie chodzi o to, by nie pracowała. Chodzi o to, by kariera nie była ważniejsza od związku. Niestety kobiety często chcą rywalizować z mężczyznami i być lepsze od nich.

najbardziej przerazajace jest to, ze poglądy autora popiera wielu facetów, nawet tu, patrząc po komentarzach. od kiedy kobieta, która pracuje to zimna karierowiczka, która rywalizuje z facetem? w ogole nie rozumiem waszego toku rozumowania.

problem że kobieta gdy dorwie troche kasy to jej odbija, to tak jak spragniony się dorywa do wody na pustyni, często kobieta za kase zrobi wszystko co jest żałosne.... nie chodzi o rywalizacje nawet ale że kobiety obrastają w piórka gdy troche bubu dorwą, nie są ugruntowane

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się