Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Lovelygirl25

Dlaczego na czlonek mowi się PTASZEK???

Polecane posty

za moich czasów w okresie dziecięcym najczęściej jednak mówiliśmy "siusiak" a u dziewczynek "siuśka". Pamiętam jak w przedszkolu "odważna" koleżanka powiedziała "jak mi pokażesz siusiaka to ja ci pokażę moją siuśkę i dupkę" ...Zrobiło to na niej wielkie wrażenie, że chłopcy mają takie urządzenie a ja napatrzyłem się na jej szparkę i też to na mnie zrobiło wrażenie

• Thanks 1
  • Haha 1

Zabawne. Też się nad tym zastanawiałam ze dwa dni temu dlaczego ptaszek. 

• Haha 1

za moich czasów w okresie dziecięcym najczęściej jednak mówiliśmy "siusiak" a u dziewczynek "siuśka". Pamiętam jak w przedszkolu "odważna" koleżanka powiedziała "jak mi pokażesz siusiaka to ja ci pokażę moją siuśkę i dupkę" ...Zrobiło to na niej wielkie wrażenie, że chłopcy mają takie urządzenie a ja napatrzyłem się na jej szparkę i też to na mnie zrobiło wrażenie

Jak byłem w wieku przedszkolnym, to nie interesowało mnie to tak bardzo. Ponieważ podczas wakacji często kąpano nas jednocześnie( kuzynki,kuzyni) byliśmy rówieśnikami. 

Pewnie dlatego żeby w obecności dzieci nie nazywać tych rzeczy po imieniu. Określeń słyszałem tyle, że nie starczyłoby palców u rąk żeby to zliczyć.

Napisano (edytowany)

Jak byłem w wieku przedszkolnym, to nie interesowało mnie to tak bardzo. Ponieważ podczas wakacji często kąpano nas jednocześnie( kuzynki,kuzyni) byliśmy rówieśnikami. 

też widziałem to u kuzynek ale takie pokazy z koleżanką to co innego i emocje poza tym ona bardzo mocno rozłożyła nogi,   pokazała wszystko a potem wzajemnie pokazywaliśmy sobie jak każdy z nas siusia. Na koniec dotykaliśmy się trochę "tam" - czyli "zabawa w doktora" też była. Było to więc "odważne" jak na taki wiek i takie czasy i takich "zabaw" kuzynkom nie proponowałem bo nie wiedziałem jak zareagują i czy nie wygadają rodzicom. Ale fakt, kuzynki tez "ogladałem"

Edytowano przez ddt30

Ale dlaczego PTASZEK jak nie ćwierka no!? 

... wchodzi do dziupli 😜

• Like 1
  • Haha 2

szuka odpowiedniej dziupli... 

już wiosna. 

• Thanks 1

Z wrażenia wysuwa główkę.😜🤗

jak byłem mały to pamiętam gdy wysuwała się główka to nawet to odczuwałem jako coś nieprzyjemnego na granicy bólu.... dopiero w wieku 11 lat wszystko się zmieniło. 

Napisano (edytowany)

Ty stulejarzu jeppany

no właśnie nie ... w tym sęk. Nie miałem i nie mam stulejki bo luźno schodzi i wchodzi i tak było też w dzieciństwie.  Mam po prostu bardzo długi napletek ale całkowicie luźny - a to nie jest stulejka. Stulejka to ciasny napletek, który nie schodzi. Natomiast wydaje mi się, że w wieku dziecięcym u nieobrzezanych chłopców tak może być, że obnażenie główki jest nieprzyjemne. Dopiero w okresie pokwitania gdy penis zaczął mi rosnąć i pojawiły się erekcje wszystko się zmieniło. W wieku 11 lat zacząłem się masturbować. Jeszcze nawet wtedy nie miałem spermy chociaż orgazm tak. Pierwsze wytryski zaczęły się u mnie pojawiać trochę później chyba w wieku 12 lat i na początku mnie to nawet wkurzało bo "trzeba było wycierać"

Edytowano przez ddt30

To dlaczego dziupla pluje!? 

wiosną soczki krążą 😜 

Moim skromnym zdaniem przypomina ptaka tylko ze bez skrzydeł i ogona. Końcówka to głowa, a reszta tułów. Wystarczy poobserwować przyrodę. Są członki w kształcie wróbelka, sowy, kruka, kolibra itd. Stad wzięła się zapewne ta nazwa.

Bo fruwa z gniazda do gniazda. Jak można tego nie wiedzieć. 

nie wiem, my w dzieciństwie mówiliśmy naganiacz albo kolba, laska, tyczka, pilot do wieży, ..., pyton, w ostateczności wielki ptak

Napisano (edytowany)

Ja też kiedyś się zastanawialam  . W płci przeciwnej czyli u kobiety .. zawsze w moim domu było "sisia" . Też zastanawialam się dlaczego . Sądzę że to po prostu ładnie brzmi . 

Edytowano przez Anastazja 88

Napisano (edytowany)

Ja też kiedyś się zastanawialam  . W płci przeciwnej czyli u kobiety .. zawsze w moim domu było "sisia" . Też zastanawialam się dlaczego . Sądzę że to po prostu ładnie brzmi . 

u mnie jak pisałem faktycznie sisia albo siuśka a u chłopca siusiak. I tak mówiono. Chłopcy mają siusiaczki a dziewczynki sisie albu siuśki. Oczywiście rodzice mówili, że nie można tego pokazywać bo to części wstydliwe i brudne itp. No ale wiadomo jak było ....Faktycznie sisia ładnie brzmi i można byłoby tak nazywać natomiast dla chłopięcego interesu nie ma chyba jakiejś ładnej nazwy - chyba,  że znasz.

Edytowano przez ddt30

Siedzi na jajeczkach?

Siedzi!

Nawet to ma sens😅 

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się