Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Sandriitka

Druga ciąża, drugi synek

Polecane posty

Hej!

Mam już 4 letniego synka. Niedawno zadzwonił do mnie mój lekarz z informacją, że spodziewam się kolejnego chłopca :classic_ohmy: Czy są tu mamusie dwóch chłopaczków? Ja bardzo chciałam córeczkę ale synek też ok :classic_biggrin: Przynajmniej synek będzie zadowolony, bo on chciał braciszka :classic_happy: Ja oczywiście też jestem zadowolona, bo lepszy synek (drugi) niż nic. Więc czy są tu mamusie dwóch chłopczyków ?

Na jestem mamą dwóch chłopców, w kolejnej ciąży. Draka będzie jak znowu chłopiec 😅 ale w obliczu epidemii w sumie to nie płeć jest dla mnie priorytetem także.... 😉

Mam 3 chłopaków :). Na początku byłam przerażona, teraz nie wyobrażam sobie domu bez zgrai moich chłopów! Na szczescie, moja siostra ma dwie córki, wiec jak potrzebuje babińca jadę do siostrzenic w odwiedziny 🙂 

Mam trzech synów. O ile przy drugim miałam przez chwilę nadzieję na dziewczynkę,  to przy trzecim chciałam chłopca.  Pewnie tak jest łatwiej.  Podobne traktowanie, te same zabawki, zainteresowania.  Maja 3 pokoje ( każdy swoj),  większość czasu spędzają razem w którymś  z nich.

To nawet mamy 3 chłopców są 😀 Ja też jak mój nienarodzony syn będzie miał z jakieś 2 lub 3 latka to może zastanowię się o trzeciego bobaska, ale lepiej jak by była dziewczynka 😉 Moja szwagierka ma dziewczynki bliźniaczki więc teściowa ma jakieś wnuczki do rozpieszczania, żeby kupować im ...enki itp.

Przepraszam mam problemy z laptopem, miało być inne słowo a nie enki 😉

Przepraszam mam problemy z laptopem, miało być inne słowo a nie enki 😉

Cenzura. W slowie s.u.k.i.e.n.k.a program dopatruje sie brzydkiego slowa w pierwszych 4 literach wyrazu. 😄

Ja mam parke, ale to synek jest tym grzeczniejszym i latwiejszym dzieckiem.😄

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować