Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Www

Trądzik neuropatyczny

Polecane posty

Witam,

Od jakiś 5 lat cierpię na nadmierne wyciskanie wszystkiego co się znajduje na twarzy nie mogę sobie poradzić z tym. Mam wrażenie,  że im bardziej sobie powtarzam że nie będę wyciskać tym częściej to robie. Chciałabym się od  tego uwolnić, ponieważ wyniszcza  mnie to od środka, unikam ludzi, nie jeżdżę nigdzie, nic nie sprawia mi radości. Mam z tego powodu kompleksy. Jeśli cierpicie na to samo co ja, to jak sobie  radzicie z tym , jak powstrzymujecie się, co stosujecie na złagodzenie stanów zapalnych po wyciskaniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A może jest ci potrzebne coś co poprawi wygląd twojej twarzy i nie będziesz musiała już niczego wyciskać. Polecam Kurację na Oczyszczanie Twarzy marki Souvre. Po stosowaniu preparatów tej marki moja skóra jest widocznie odświeżona i gładsza. Naprawde polecam!!! Jeśli chcesz wiedzieć więcej napisz do mnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć dziewczyny, ja też sobie nie radzę z tym nałogiem mimo, iż za każdym razem powtarzam, że to już ostatni raz... Mam pomysł jak sobie poradzić w tej sytuacji, ale potrzebuję do tego drugiej osoby z tym samym problemem. Generalnie chodzi o to, żebyśmy się wzajemnie kontrolowały i nagradzały. Jeżeli ktoś byłby chętny, to niech napisze do mnie, a ja przedstawię szczegóły :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×