Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

wirtualna księżniczka

Kochane kobiety,ofiary przemocy domowej

Polecane posty

Czy są tu kobiety które osobiście doświadczają przemocy od swoich mężów,partnerów?nie mam na myśli skrajnych sytuacji bicia,znęcania się fizycznego ale takiej przemocy mało dostrzegalnej gołym okiem,takiej która Was wygłupia do tego stopnia że same zastanawiacie się czy to przemoc czy tylko ,,taki charakter"Waszych prześladowców?Mam na myśli poniżanie ,wieczne niezadowolenie,marudzenie,docinki,zaniżanie Waszej wartości,różnego rodzaju zlosliwe przytyki czy inne zachowania przez które czujecie się smutne,co raz bardziej bezradne,pozbawione sił i radości życia....jak sobie radzicie podczas tej kwarantanny z tymi których musicie znosić 24 godz na dobę,obok których musicie spać bo z różnych powodów nie jesteście w stanie odejść?Czy Wasze rodziny wiedzą jak jesteście traktowane przez partnerów na co dzień ,kiedy nikt oprócz Was Ich nie widzi i nie słyszy?

A może też są tutaj panowie nad którymi znęcają się żony a którzy wstydzą się mówić o tym komukolwiek?

Piszcie proszę bez wstydu,może znacie z otoczenia kogoś kto cierpi wskutek przemocy domowej?

Jak pomóc tym wszystkim ludziom  bez wymadrzania się i bez płytkich rad w rodzaju odejdź jak Ci tak źle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Jak pomóc tym wszystkim ludziom  bez wymadrzania się i bez płytkich rad w rodzaju odejdź jak Ci tak źle

Dobrze wiesz że nie ma innej rady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego nie wspomniałaś o mężczyznach będącymi ofiarami przemocy ze strony mężczyzn? Są ofiarami kobiecej przemocy w ak samo często. Dyskryminacja mężczyzn jest coraz popularniejsza. Towarzyszki feministki mogłyby być z Ciebie dumne. Ciekawe czy na dziale uczyciowym znajdę chociaż jeden temat bez szowinizmu w tle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Dlaczego nie wspomniałaś o mężczyznach będącymi ofiarami przemocy ze strony mężczyzn? Są ofiarami kobiecej przemocy w ak samo często. Dyskryminacja mężczyzn jest coraz popularniejsza. Towarzyszki feministki mogłyby być z Ciebie dumne. Ciekawe czy na dziale uczyciowym znajdę chociaż jeden temat bez szowinizmu w tle?

Nie mogę już edytować 😞 Jeśli chcesz walczyć z przemocą walcz ale bądź konsekwentna w swojej misji. Przemoc nie ma płci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Dlaczego nie wspomniałaś o mężczyznach będącymi ofiarami przemocy ze strony mężczyzn? Są ofiarami kobiecej przemocy w ak samo często. Dyskryminacja mężczyzn jest coraz popularniejsza. Towarzyszki feministki mogłyby być z Ciebie dumne. Ciekawe czy na dziale uczyciowym znajdę chociaż jeden temat bez szowinizmu w tle?

Napisała przecież:

"A może też są tutaj panowie nad którymi znęcają się żony a którzy wstydzą się mówić o tym komukolwiek?" Pomineło się no nie? Tak przypadkiem...

Już nie bądź taki przewrażliwiony bo to się robi NUDNE...

A i trzeba czytać ze zrozumieniem i CAŁOŚĆ a nie przeczytać poczatek albo wybrać co się chce pod swoje widzi mi się...to już drugi raz w tym dniu chyba.. jesteś tak przewrażliwiony i obsesyjnie nastawiony na te feministki że nie widzisz nic innego. To szkodliwe 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Napisała przecież:

"A może też są tutaj panowie nad którymi znęcają się żony a którzy wstydzą się mówić o tym komukolwiek?" Pomineło się no nie? Tak przypadkiem...

Już nie bądź taki przewrażliwiony bo to się robi NUDNE...

A i trzeba czytać ze zrozumieniem i CAŁOŚĆ a nie przeczytać poczatek albo wybrać co się chce pod swoje widzi mi się...to już drugi raz w tym dniu chyba.. jesteś tak przewrażliwiony i obsesyjnie nastawiony na te feministki że nie widzisz nic innego. To szkodliwe 

Nie ominęło mi mimo, że tylko jedno zdanie poświęciła mężczyznom. Ona nie pisze, że chce pomóc mężczyznom tylko pyta się czy tacy są to to spora różnica. Nie dostrzegam symetrii. Jedno zdanie o mężczyznach reszta tekstu o kobietach. Tytuł wprowadza w błąd bo tutaj mowa o przemocy wobec kobiet. W swoich tekstach staram się zrównoważyć proporcje i zachować symetrie. Być może jestem przewraiwiony ale nie podoba mi się kategoryzowanie na ludzi lepszych i gorszych dlatego tylko, że ktoś ma jakąś płeć. Jestem za równym traktowaniem ludzi jako istoty ludzkie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

 

Jak pomóc tym wszystkim ludziom  bez wymadrzania się i bez płytkich rad w rodzaju odejdź jak Ci tak źle

Zmiana partnera raczej nie wchodzi w grę. Można przetransformować siebie, aby zachowanie drugiego człowieka nie rujnowało zdrowia i psychiki, by nie tkwić w roli ofiary i mieć siłę ....zakończyć związek. I w tym procesie można wspierać takich ludzi, po prostu być i wysłuchać, stworzyć bezpieczną przestrzeń  zaufania i spokoju. Bycie z kimś ma być in plus, rozszerzać przestrzeń pozytywnego, pasjonującego życia, inne warianty to strata czasu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Nie ominęło mi mimo, że tylko jedno zdanie poświęciła mężczyznom. Ona nie pisze, że chce pomóc mężczyznom tylko pyta się czy tacy są to to spora różnica. Nie dostrzegam symetrii. Jedno zdanie o mężczyznach reszta tekstu o kobietach. Tytuł wprowadza w błąd bo tutaj mowa o przemocy wobec kobiet. W swoich tekstach staram się zrównoważyć proporcje i zachować symetrie. Być może jestem przewraiwiony ale nie podoba mi się kategoryzowanie na ludzi lepszych i gorszych dlatego tylko, że ktoś ma jakąś płeć. Jestem za równym traktowaniem ludzi jako istoty ludzkie. 

A kto tu kategoryzuje? Czy napisala że tylko kobiety maja przemoc? Nie. Czy Ty piszesz coś mądrego? Tak samo nie, piszesz non stop o kobietach jakoby męczyły biednych mężczyzn,kategoryzujesz tak samo. Może nie piszesz wprost, ale po Twoich wypowiedziach można stwierdzić że jesteś za mężczyznami murem, po tym gloryfikacji ojca już wiedziałam że tak jest i nie wiem co by Ci pokazał kto,ile % mężczyzn gwał/cił,mordował,katował zawsze wspomnisz o feministkach, jakoby była to grupa 90% kobiet na świecie. Zniechęcasz do tego forum strasznie...Napisała jedno zdanie,o jesuu,koniec świata normalnie, pewnie nienawidzi mężczyzn, pewnie feministka nie? Ile razy napisałeś coś mądrego o kobietach a nie feministkach? Też JEDNO ZDANIE ,,matka tez żeby nie było" - koniec, kropka. Tyle normalnie o kobietach się rozpisałeś. Może zacznij sie leczyć z obsesji, bo naprawdę to zacznie Tobie szkodzić. Nie nam. Nic innego tylko to. Jakbyś nic w życiu innego nie znał. A może nie znasz, nie wiem, może też zniszczyłeś sobie życie a nawalasz na kobiety w zemście,i twierdzisz że "feministki to że tamto że one kobietom..." Dziwny człowiek z Ciebie, radzę wnikliwie przejrzeć swoje wpisy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Nie ominęło mi mimo, że tylko jedno zdanie poświęciła mężczyznom. Ona nie pisze, że chce pomóc mężczyznom tylko pyta się czy tacy są to to spora różnica. Nie dostrzegam symetrii. Jedno zdanie o mężczyznach reszta tekstu o kobietach. Tytuł wprowadza w błąd bo tutaj mowa o przemocy wobec kobiet. W swoich tekstach staram się zrównoważyć proporcje i zachować symetrie. Być może jestem przewraiwiony ale nie podoba mi się kategoryzowanie na ludzi lepszych i gorszych dlatego tylko, że ktoś ma jakąś płeć. Jestem za równym traktowaniem ludzi jako istoty ludzkie. 

,,Ciekawe czy na dziale uczyciowym znajdę chociaż jeden temat bez szowinizmu w tle?"

 

Znajdę choć jeden Twój wpis bez nagonki na feministki jakoby zniszczyły kobiety i te inne bzdety? Bo nudzisz, pls? Niechcący chajtnąłeś się z feministka że ich nie cierpisz czy co? Bo rozumiem, że skoro o nich namietnie piszesz aż palce płoną chyba, ze stukania w klawiaturę o tym samym, to chyba musiałeś mieć z kimś takim do czynienia? Inaczej to Twoje teorie wyssane wiesz skąd. Dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Dobrze ktoś napisał, wszyscy spuszczaja sie nad przemocą wobec kobiet, a gdzie temat przemocy wobec mężczyzn hm??

Kobiety są mistrzyniami przemocy psychicznej, w dzisiejszych czasach osiąga to apogeum niestey, a o tym się nie mówi. A czemu? a no temu, ze kobiety to mistrzowskie pozorantki i manipulantki ustawiajace sie w roli ofiary.

 

Rozumiem że przeżyłeś coś takiego? Hm? Kobiety wszystkiemu winne normalnie...😑 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Klasyczna kobieca postawa czyli:

1. Argument ad personam - ah skrzywdziła Cię, az musiales miec zle doswiadczenia.

2. Wyparcie i przemanipulowanie - ah kobiety wszystkiemu winne.

Odpuść sobie te żałosne wstawki, bo widać, ze nie masz niczego co mogłoby Cię stawić do dyskusji ze mną. Przerobiłem w życiu dziesiątki takich zawodniczek jak ty i z każdą wygrałem w opinii obserwujących.

Jesteście Panie tak podobne do siebie, macie tak podobnie instynkty, tak podobnie wypieracie prawdę, że aż urocze.

Ale nie martwcie się, macie też zalety (tak naprawdę jedną zaletę). 😉

Ale to było ch/amskie z tym zdaniem na koncu. Ale " taki charakter chu/jowego gatunku " :)  I kto na kogo wszystko zwala? Kto tu kogo nie cierpi że takie rzeczy wypisuje? A tak gwoli scislosci ksieza molestuja czy zakonnice? To mowi samo z się. To wy jako mężczyzni robicie wszystko co wam sie podoba, nawet zabijecie z zazdrosci - "morda" gn/ojka byla w gazecie... No bo taka prawda, nie przezyjecie czegoś, to po jakiego kierwa się wypowiadacie i pier... głupoty?? Chlacie przed kompem wspominając swoje byłe i z nienawiści do kobiet przez to  piszecie te bzdury? Chciałabym żeby chociaż jeden dzień BezImienny nie wpier/dolił zdania chociaz o feministkach, a Ty też idź spać bo pitolisz, oj pitolisz i prowokujesz  :)  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Aha, i nie chamskie, tylko prawidze. W 99% faceci są z wami w związkach tylko dla regularnego dostępu do waginy i wysprzątanej chaty. Znam facetow na wylot i tak naprawdę mamy was w dupie, gdyby nie powab seksualny. 😉

Wy, faceci jesteście łatwi. Fotka atrakcyjnej laseczki i już poślinieni, zobaczycie kawałek cycka - spodnie naprężone, odrobina przyzwolenia ze strony pań i do ataku, nie oglądając się ani na okoliczności ani na otoczenie. Tracicie głowę, pieniądze, domy, głównie dla atrakcyjnej, bo zawrociła w głowie. Czemu kobieta miałaby nie skorzystać?

No i jednak kobiety mają być z kim łatwe, więc jeśli są łatwe, to tylko dlatego, że wy jesteście łatwiejsi. Jestescie SŁABI. W chu/j slabi.

Widzisz @BezImienny własnie dlatego istnieją feministki ;) Podziekuj takiemu koledze ;) Takich trzeba tępić, stfu. Nie będę się produkować dla takiego śmie/cia...jeszcze przed świętami. Życze Ci arto jakiś tam, żeby skrajna grupa feministek zrobiły Ci z dvpy jesień średniowiecza. Zasługujesz. Tyle powiem na koniec ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Jabłeczna przeciez piszę, ze jedyna rzecz którą facetów trzyma przy was to seks, więc potwierdzilas moją tezę.

Umiesz czytac ze zrozumieniem czy nie ? 😄 Idz juz spac i sie nie osmieszaj.

Jak tu was znienawidzieć? Jeb sie, idź trzepac kapu/cyna, czy co ty tam masz 🖕 Fra/jer, cham i prostak. Zycie Cie skoryguje poyebie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Ciebie skoryguje odpadzie, ja juz dawno sie połapałem co i jak a tu jak to samica wszystko obrócisz kota ogonem.

To was da sie nienawidziec, bo tylko ze względu na cipę macie fory w swiecie do którego dokładacie cały ch//uj poza dodatkowym balaganem.

Idz spac, bo juz cie wysrałem

Ja prd skończ pi/erdolić bo ziewam. Jakie my mamy fory? Chcesz rodzić poyebie? Chcesz cierpieć co miesiąc? Przeżyć gw/ałt, gdzie zaatakowała Cię nie kobieta a facet a jako kobieta nie masz szans sie bronić? To SIEDŹ KUR/WA cicho poyebie póki masz dobrze pod dvpą bo nim sie nie obejrzysz mozesz mieć ch/uja ;) Bo coraz mniej kobiet przez takich jak ty chce sie wiązać, bo z kim? z takim padalcem jak ty?  Czyżby śmie/ć nie umiał sam posprzątać wokół siebie że potrzebuje służącej? No w sumie, 90% tutejszych podaje sie za facetów, idi/oci, nie radzacy sobie w życiu samemu w prostych czynnościach jak sprzątanie i płaczacy za porazką, tacy mają się za mężczyznę 😂 o kur/wa, beka. Nawet to nie jest śmieszne, to tragiczne. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

I co to miało być ? Wjazd jakiś ? Pecie ludzki chodnikowy nie jestes w stanie mi w ogole podskoczyc, ale brnij, brnij k/urwa dalej jak to baba w ten swoj belkot. Przecież gadzio samico nie odpusic, posiadanie dziury zobowiązuje.

I dobrze ze nie chcecie się wiązać, dzięki temu mamy mozliwosc mieć szparę inną co tydzien bez tego waszego świata ch/ujowego ktorego same miedzy soba nienawidzicie (patrzcie jak kobiety sie nie lubie w pracy, jak ciezko im zawierac przyjaznie - to jest dowod na wasz parszywą naturę GADZIE!!!)

Ty mi będziez mowisz kuchto co mam robić ? Zamilcz lepiej. Ty wiesz cos o mnie, wiesz jak sprzatam, jak gotuje ? G/ówno wiesz.

tak samo ja moge powiedziec, ze masz kiłę na c/ipie i obciągałaś pałę bezdomnemu psu z centralnemu, miło ci, ślino chodnikowa?

 

No pewnie chu/jowo sprzatasz i gotujesz, pewnie na nic sie nie nadajesz, w seksie tez chu/jowy i dretwy, ze musisz wymieniac partnerki bo pewnie kobiety sie rozczarowywuja :) Tak, mial byc wjazd bys smie/ciu zrozumial ze jako facet nie masz zle, nie marudz, ludzie mają gorzej. Jak ci tak zle jako mezczyzna,yebnij operacje,przemiany na kobietę ,bierz hormony i kur/wa deletuj sie smakiem tej "wolnosci" Po tygodniu wysiądziesz i podziekujesz. Nie nazywaj się mężczyzną bo nim wcale nie jesteś. Nara  🖕 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fr/ajer arto myśli że zaru/cha za darmo i zal mu na prezenciki, co za zyeb...Nie ma nic za darmo, zyeb się nie nauczył jeszcze? Za darmo to w mordę sie nie dostanie...śmieszny typ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PNINA
 

Jak pomóc tym wszystkim ludziom  bez wymadrzania się i bez płytkich rad w rodzaju odejdź jak Ci tak źle 

Czy masz na myśli również uzależnienia? Bo to też ból psychiczny, smutek, i szereg różnych odczuć, stanów przygnębiających gdy się żyje z osobą uzależnioną. 

Pytasz jak pomóc? Praktycznie nie można pomóc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Ahahah widać jak cię zjadłem ochodzie, gadaj dalej do siebie, no juz juz szczekaj su//ko głośniej !!!! 

Za dwa desperadosy i wino mialem niejedno warszawską korpo//szmatę a wy dalej sie uwazajcie za wyniosłe

Boli cię toD:

 

👎no ... bardzo, nie podniosę z podłogi ...ze śmiechu z twoich wypocin, nie cytuj mnie śmi/eciu za 2 grosze, masz dislike za niedorozwój mózgowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny wyluzujcie. Mamy tu przykład przerośniętego ego. Chłop jest ofiarą przemocy domowej, prawdopodobnie dlatego zaciekawił go ten temat. Tatus mamusi nie szanował to jasne, a mamusia synka nie kochała. I mamy co mamy🤷‍♀️  poklasku szuka na forum kafeterii? Chce dyskutować,  człowieku,niejedna kobieta by Cię zagieła.  Zapisz się na terapię,  im więcej przeklinasz tym smieszniejszy jesteś. Malutki przedszkoLACZEK. Nie nasza wina ,że miałeś taki dom i takie dzieciństwo. Przepracuj to, bo źle skończysz. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Co ty o mnie wiesz? Odpowiedz psychologu

Jestes bardzo zraniony.

Nie jest tak, ze kobiety maja lepiej albo gorzej. Na kazdego czlowieka wplywa mnostwo czynnikow. Jedne kobiety sa ofiarami a inne sa katami. To samo dotyczy mezczyzn.

Arto nazywasz kobiety takimi slowami, ze nie wiedzialam nawet o takiej  mozliwosci ich zastosowania i domagasz sie merytorycznej rozmowy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kazdy ma jakies tam mozliwosci bycia z kims, myslisz, ze tylko Ty moglbys byc teraz z kobieta? Dlaczego tak to podkreslasz?

Bronisz sie jak kazdy czlowiek? W zyciu jeszcze nie slyszalam, zeby sie ktos bronil w ten sposob.

 

A niestety - dano kobietom wolność i wyszło szydło z worka ze kobiety od facetów niewiele się różnią.

Sa tak niedobre jak wy mezczyzni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Ahahah widać jak cię zjadłem ochodzie, gadaj dalej do siebie, no juz juz szczekaj su//ko głośniej !!!! 

Za dwa desperadosy i wino mialem niejedno warszawską korpo//szmatę a wy dalej sie uwazajcie za wyniosłe

Boli cię toD:

Jak strasznie zakompleksionym i sfrustrowanym trzeba być, by mówić coś takiego. Szkoda mi ciebie. Serio. Nie oczekuj zrozumienia i szacunku, jeśli sam go nie masz dla innych. Kompletnie nie rozumiem po co toczysz tu wojnę? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

 

Ale nie martwcie się, macie też zalety (tak naprawdę jedną zaletę). 😉

Czytaj swoje ostatnie zdanie. Zacząłeś pierwszy więc nie oczekuj gn/oju że nie zareaguję. I kto tu się wypiera? I spłyca? Stfu na ciebie. Jesteś ch/amem to potraktowałam cie po cha/msku. Imbecylu z niedorozwojem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Masz rację. Baba jak to baba, wyprze się wszystkie i spłyci kiedys trzeba, taki charakter suczego gatunku 😉

a tu twoje drugie zdanie, zanim zareagowałam ;) Już wszystko jasne zayebie z niedorozwojem? Czy trzeba wyjaśnić gł/upiemu wszystko od nowa? Brak pamięci u ciebie widzę, niedobrze...:)

Albo po prostu wyparcie sie i spłycenie - podłość twojego gatunku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

,,Ciekawe czy na dziale uczyciowym znajdę chociaż jeden temat bez szowinizmu w tle?"

 

Znajdę choć jeden Twój wpis bez nagonki na feministki jakoby zniszczyły kobiety i te inne bzdety? Bo nudzisz, pls? Niechcący chajtnąłeś się z feministka że ich nie cierpisz czy co? Bo rozumiem, że skoro o nich namietnie piszesz aż palce płoną chyba, ze stukania w klawiaturę o tym samym, to chyba musiałeś mieć z kimś takim do czynienia? Inaczej to Twoje teorie wyssane wiesz skąd. Dobranoc.

Nie znajdziesz żadnego pozytywnego wpisu o feministkach ale o kobietach już tak. Tak samo jak moją krytykę niemoralnych zachowań mężczyzn. Większość tematów na kafe to tematy kobiet obrażających mężczyzn i jeśli jest powód do krytyki skrytykuje ich a jeśli dochodzi do sugerowania, że odczłowieczania kogokolwiek również zareaguje. Niektóre tematy wymagają wytłumaczenia niektórym pojęcia feminizmu i jego wszystkich działań. Tak miałem osobiście kontakt z działaniami feministek. Byłem dyskryminowany przy staraniu się o pracę gdzie odrzucono mnie z powodu mojej płci co powiedziano wprost, nie pozwolono mi pójść na pewien kurs dla bezrobotnych ponieważ był w grupie "tylko dla kobiet" (obsługa kasy fiskalnej). Tego samego dnia słucham jak to mężczyźni są grupą uprzywilejowaną. Uważasz, że to normalne? Nie wspominając o prawach ojców, fałszywych oskarżeniach mężczyzn o przemoc gdy nie ma ona miejsca. Z Twojej perspektywy to jest może nic nie znaczące ale nie.dla ludzi, których to dotyczy. Mężczyzna też może być dyskryminowany, też może być ofiarą. Niezgadzam się na kategoryzowanie ludzi a to się dziś odbywa. Ojcowie traktowani jako gorszy sort rodzica. Często wiele lat nie widzą swoich dzieci. Tylko dlatego, że matka ma taki kaprys. Czy to jest sprawiedliwość wg Ciebie? Czy powinienem siedzieć cicho i zamilknąć. Właśnie dlatego też mówię o feministkach ponieważ nie każda kobieta wyznaje tę szowinistyczną ideologię zwaną feminizmem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Nie znajdziesz żadnego pozytywnego wpisu o feministkach ale o kobietach już tak. Tak samo jak moją krytykę niemoralnych zachowań mężczyzn. Większość tematów na kafe to tematy kobiet obrażających mężczyzn i jeśli jest powód do krytyki skrytykuje ich a jeśli dochodzi do sugerowania, że odczłowieczania kogokolwiek również zareaguje. Niektóre tematy wymagają wytłumaczenia niektórym pojęcia feminizmu i jego wszystkich działań. Tak miałem osobiście kontakt z działaniami feministek. Byłem dyskryminowany przy staraniu się o pracę gdzie odrzucono mnie z powodu mojej płci co powiedziano wprost, nie pozwolono mi pójść na pewien kurs dla bezrobotnych ponieważ był w grupie "tylko dla kobiet" (obsługa kasy fiskalnej). Tego samego dnia słucham jak to mężczyźni są grupą uprzywilejowaną. Uważasz, że to normalne? Nie wspominając o prawach ojców, fałszywych oskarżeniach mężczyzn o przemoc gdy nie ma ona miejsca. Z Twojej perspektywy to jest może nic nie znaczące ale nie.dla ludzi, których to dotyczy. Mężczyzna też może być dyskryminowany, też może być ofiarą. Niezgadzam się na kategoryzowanie ludzi a to się dziś odbywa. Ojcowie traktowani jako gorszy sort rodzica. Często wiele lat nie widzą swoich dzieci. Tylko dlatego, że matka ma taki kaprys. Czy to jest sprawiedliwość wg Ciebie? Czy powinienem siedzieć cicho i zamilknąć. Właśnie dlatego też mówię o feministkach ponieważ nie każda kobieta wyznaje tę szowinistyczną ideologię zwaną feminizmem.

nie krytykujesz niemoralnych mężczyzn bo tej krytyki NIE MA. Twoja teoria jest z tylka wzieta , tak piszesz a przychodzi co do czego to MILCZYSZ. Tak to wygląda. Ale o kobietach dużo rzeczy, wspominasz feministki non stop. Ani jednego wpisu bez nich nie było, chyba że o kobietach "co robia mężczyznom" Ojcowie sa traktowani jak gorszy sort xDD Ludzie czy wy to widzicie? xD Nie mój drogi, ojciec o ile w sądzie opisze rozwój sytuacji jak matka zaniedbuje dzieci, ma szansę dostac dzieci w opiekę nawet z zakazem zbliżania się matki do dzieci ;) Domyśl sie skad wiem, więc mi tu nie wmawiaj że wy jako mężczyzni macie zle. Wy chcecie wszystko bez walki, tak o .Tak to opisujesz. Dlatego nekasz feministki bo walczą o swoje, często prowokują takich jak ty a one sie cieszą że cię boli bo to znaczy że nie pojmujesz ile zła wy jako mężczyzni zrobiliście nam, kobietom. W sumie dalej to sie dzieje, nie mow mi że wiele kobiet leci do mężczyzn gwalcic xD Co wracam do domu po 21 to spotykam facetow dziwnie zachowujacych sie,czajacych, stad ten strach przed 2 zmianą i w ogóle chodzeniem ciemna noca, a ty mi wmawiaj ze kobiety to, feministki tamto a mezczyzni tylko sie bronia xD  Biedni jestescie, no naprawde xD Bo to smieszne jest. Czytales wypowiedzi pod tematem gdzie czepiales sie, ze tylko jedno zdanie jest o mezczyznach? czytales wypowiedzi tamtego faceta? ;) Jak sprowadzil do jakiej roli? Moze prowokowal, ale widzisz, jak tam myslicie i gadacie to nic dziwnego ze feministki sa i was nienawidzą. Jest za co. A dopóki nie zobaczę że krytykujesz nie tylko płeć żeńską to będę mówić zę tej krytyki twojej do mezczyzn nie ma...widać hipokryzję i będę to ci wypominać bo sam wiesz co feministki robia , ale sam jakos lepszy coś nie jesteś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Co? Ojciec masz szansę dostać dzieci w sądzie ?xDDDDd

ahahah jakie brednie, weź przestan. Ojciec w polsce to ..., któremu trzeba robić na złość i doić jak się da. 

Boże, co science fiction

Jestes durny czytaj co napisalam, zapytałam skąd wiem ;) Domyśl sie w takim razie. A to że ty jestes ograniczony umyś/lowo i nie potrafisz czytać i dodatkowo brak pamieci masz to jedno, ale ześ pier/dolniety to drugie ;) NIE CYTUJ MNIE smie/ciu. Pluję na takich jak ty stfu. Jak jestes ujowym ojcem to nie dostajesz, proste 😀 A jak taki jak ty ma byc ojcem to o zgroza...lepiej zebyś się nie rozmnażał, i tak za dużo debi/lizmu wniosłeś do swiata tę/poto...I po wczorajszym nie zasługujesz u mnie na żadny szacunek,więc...RYYYJ i wy/rzyguj swoje pie/rdy gdzie indziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Co? Ojciec masz szansę dostać dzieci w sądzie ?xDDDDd

ahahah jakie brednie, weź przestan. Ojciec w polsce to ..., któremu trzeba robić na złość i doić jak się da. 

Boże, co science fiction

Witam! 

Muszę Cię rozczarować. Tak, u nas w Polsce, ojciec bez problemu otrzyma prawo do opieki nad dzieckiem. Zdażyło się u nas w najbliższym sasiedztwie, że matka zaniedbywała swojego synka, bo znalazła sobie kochanka.Doszło do sprawy rozwodowej na której udowodniono jej, że matka z niej żadna. Ojciec sam wychowuje syna, ona płaci alimenty. Dodam, że to zamożni i wykształceni ludzie. Ta Pani, piastuje wysokie stanowisko w potężnej firmie w naszym mieście. Żadna patologia, gdyby ktoś miał wątpliwości.

 

Korzystając z okazji, życzę wszystkim spokojnych Świąt 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Aleś ty chora imbecylko 😄

Twój bełkot to typowe odwrócenie kota ogonem "jesteś słabym ojcem to nie dostajesz" - co ? XD odwróc bardziej kota ogonem samico 😄 

Typowa baba, śluz z cipy, powab seksualny i cała doza złośliwości i emocjonalnego bełkotu 😄 ciesz się, ze faceci mają potrzebę dymac bo juz dawno jako gatunek byście byly zgładzone przez nas (dżentelmenski ukłon z naszej strony)

to jest odwrocenie kota ogonem?xDD to ty ch/ory jestes w takim razie xD Wróć do szkoły xd i samica to tez obraźliwe slowo...samice masz u zwierzat...piz/deczko 🖕 i ty chcesz szacunku i praw...tobie dzieci odebrac faktycznie, mam nadzieję że ich nie masz bo zniszczylbys im zycie swoimi wypie/rdami. Nie masz szacunku do kobiet to nie oczekuj tego od nas, po drugie, do tego ostatniego akapitu sie nie odniosę, niech ludzie zobaczą i ocenią. Weź się lecz na łeb, juz przestanę czytać te wy/pierdy bo to załosne jest, powtarzasz się, zaczynasz obrazać a potem na mnie ze ja zaczełam ty reagujesz...typowe dla chu/jozy jak ty. Jestes spalony już w tej dyskusji i nie tylko tej. Żegnam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×